- Дучееееее позабавлявах се 


- обещавам, няма да се оплаквам 


- започва Малкото булче след малко
а моят мъж само ми се подиграва 
-ки на всички
Хубаво, че майка се върна от работа и ми помогна. Поне Вилито спря да кашля.
)) 
Днес дадох праскова. По късно ще дам и краставичка 
Браво на детето!

Мислех да взема на дребната,но надписа ме притесно.Значи ще търся като вашето.Имам само една питанка-не капе ли от плода върху детенце,не се ли цапа?
Така и в началото е хубаво да се яде с лъжичка за да придобият навик да я използват. Това са само размисли без страсти. 
Или може и цял плод - да го гризе?
Тя, като майка си, не знае точно какво иска, но за сметка на това, знае мноооого добре какво не иска
Препоръчани теми