

иначе ще го пробваме това на ганчев с ориз и броколи, ние сме се захранили с броколи, така че е добър вариант за въвеждане на ориза
и ние ще минаваме на 2-ка като ни свърши 1-чката и ще видим как ще е 
на Димитко за празника му и
за мама
- купувам капачките от пазара в Ямбол. От тук купих и бурканчетата /всичко ново/

)) Много ясно, че сме си чаровници, макар и мързеливи.
.
.
- аз ги варя, слагам повечко вода, а и сливата пуска сокче, та стана. Ами казаха ми да ги заваря така, ама няма да рискувам. Ще му дам днес и утре от тях и ... ще си играя със сокоизтисквачката явно







С брак или без, няма значение. Важно е да се обичате и подкрепяте. Клиширано е, но е така 







Не знам дали ще може сега с това изследване.
Безсънието и умората , а и жегата определено си оказват влияние върху емоционалното състояние на всички ни , поне при мен е така . Дано по скоро се разрешат проблемите на вашите ,едно голямо 

с хиляда зора махнах задната част от ламината , с разрешение на управителя на социалното ми взеха документите , ама то не беше мрънкане не беше чудо . Та и това свършихме най после


Препоръчани теми