. Много обичам да се движа пеша. Даже и тук във Варна съм достатъчно луда да минавам разстоянията вместо с автобус- с ходене. Е то от това ходене вчера ни наваля дъжда, ама само мааалко- нещо двамата с таткото не можахме да се оправим с дъждобрана на количката и на Бобо му се намокриха малко крачетата, но всичко завърши благополучно с мнооого гушкане, за да се стоплим. 
Чак не мога да повярвам какви рефлекси вадя. Бях на 2 метра от леглото и с един плонж се метнах върху нея и не успя да падне. Как не я сплесках не знам. Сега всичко ме боли, дърта съм вече за тия акробатики 
на вас и на бебоците.
Много обичам дъжда. 



След панадола дори плака, но явно по едно време го хвана и успокои. А още дори венеца не ни се е разтровил. 





)) Бяхме на прекрасна екскурзийка с нашите кумци в Априлци. На Рали ѝ се отрази чудесно, спа без да помръдне грам. Много приятно беше въпреки дъжда.
)) Няма как да не се случва от време на време, те малките човечета не спират да мърдат. 

, но и аз в началото го кръцнах веднъж. Аз сядам някъде където ще му интересно и го слагам на колене и той доде зяпа аз режа бързо. За това редовно си ги режем в градинката
, че там се заплесва по децата.
, но поне температура не дигаме.
. Следобед ще пробвам да му дам сок от ябълка, да видим ще го пие ли, че сутринта не иска плодовото пюре.
.През 2 часа се буди,мрънка-незнам-не мисля че е от зъби.Няма ги при нас обичайните признаци.Мислех че е от жегата,но последните 2 нощи си е направо хладно,а неспането се увеличи...
така ми харесвате 
не ми се мисли каква болка го пари
!
Пиши и с какво ще го комбинираш и дали е минало през бебочето 
Все още ми е доста сдухано и пртеснено покрай проблемите с нашите,дано да успеш да се взема в ръце бързо,че...
Ще видим тази вечер каква ще я свършим.
Ще видим утре дали ще ѝ хареса повече. 

Приятна вечер на всички! 
, доста време мина не съм се вписвала. Тими сега заспа и горе долу съм добре с къщната работа, че викам да ви пиша. Младежа вече активно пълзи и от една седмица прави опити да се хване за нещо и да се изправя. Нямаме още зъби. Научи се да прави нови номера започва да реве когато стане време за зел. пюре. Преди поне хапваше 1-2 лъжички малко размазва и после пак, но напоследк само рев, задавя се и незнам как да продължа. А и не искам храненето да го свързва с лоши моменти, не го насилвам и той доволно си цока млякото. Иначе плодовите малко по-добре приема и кашите също.
Кръв се взема 2-3 капки от пръстчето. 







За колекторчето е много важно дупето да е сухичко и без всякакви кремчета,за да може хубаво да залепне-аз го сложих преди папкане и като се нахрани малката вече беше свършила работата-е,половината беше в памперса,но то е нужно малко количество... 
Вчера и акото и ми се стори странно-или сме настинали или и аз не знам какво... Дадох и 1 ампула вит.Ц и ще давам Коризалия на всеки час-дано не става по-зле...Отделно пръскам и физиологичен разтвор,ама мнооого се дърпа!!!Ако се сетите за лек ми пишете! 

Препоръчани теми