Модни консултации - 8

  • 61 896
  • 754
# 300
Показания от теб модел е хубав, просто не му достигат едни 5 см ...
Е, какво като не му достигат 5-10, та било и 15 см...За това е тази възраст, време когато повече от всякога ти е позволено да експериментираш - с дрехи, стилове, прически, времето да не се съобразяваш с мненията на "специалисти", "модисти", баби и лели  Laughing  Това и е хубаво на възрастта, търсенето на себе си, стила си и начина да го покажеш и чрез избора на дрехи. 

Бих се съгласила до някъде с мнението ти, ако не беше пуснала онези линкове с саката  Wink
Толкова грозни модели събрани на едно място не бях виждала  Peace
Какво да се  прави  Kensol ми е слабост, признавам си, ще трябва да ми простите еФтиния учителски вкус   Laughing Къде ли ми трябваше да пиша в тема с толкоз "експерти" ?! Laughing
Виж целия пост
# 301
Не виждам нищо необичайно на последните две снимки  Rolling Eyes За разлика от тях връстничките им в БГ, по всякакъв начин се опитват да вкарат някакъв ''сексуален контекст'' в облеклото си и от там идва това пошло излъчване. Англичанките можеш да ги видиш така облечени петък и събота вечер, кога излизат да се напият, но в ежедневието си са доста по софистицирани, от българката, за която няма петък, няма събота и всеки ден си е облечена като за чалга купон.
Иначе положението с жените над 40 е наистина плачевно. Повечето изглеждат сякаш са облечени с дрехи които пазят в гардероба си от ученическите години  Peace
Виж целия пост
# 302
titinka, вече са ти показали много модели, малко ще е трудно да не се повторя. Мога да предположа как искаш да се промениш, понеже и на мен ми се е налагало в даден етап да се попроменя, а и вътрешно ми се е искало да започна да се чувствам малко по-женствено облечена, отколкото преди.

Това сако, което си показала е много хубаво, имам сходно на H&M от втора употреба (че и така баналната вече сова  Blush ), ако нямаш против и тези магазини, там има много подобни, понеже често продават и дрехи от стари колекции.

Саката много биха ти помогнали сега есента да оформиш един малко по-елегантен стил и в същото време удобен - наблегни на саката с изразена талия, понеже сега има и едни малко по-големи и различни като модел.

Също (няколко пъти сме коментирали) - идеята за жилетка с коланче отгоре.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 303

Какво да се  прави  Kensol ми е слабост, признавам си, ще трябва да ми простите еФтиния учителски вкус   Laughing Къде ли ми трябваше да пиша в тема с толкоз "експерти" ?! Laughing

Простено ти е , само това си виждала и само това харесваш  Wink
И кои са тия Кенсол ? Shocked
Виж целия пост
# 304

Какво да се  прави  Kensol ми е слабост, признавам си, ще трябва да ми простите еФтиния учителски вкус   Laughing Къде ли ми трябваше да пиша в тема с толкоз "експерти" ?! Laughing

Простено ти е , само това си виждала и само това харесваш  Wink
И кои са тия Кенсол ? Shocked

Хайде, спри се малко де, не се ли усещаш , че вече прекаляваш? Уж темата е за Модни консултации, но в твоите постове такива просто няма.
Виж целия пост
# 305
Lindie, честно казано не знаех за руското влияние в модата напоследък  Embarassed обаче определено има какво да ми хареса, особено от показаното от теб - някак хем са нежни и романтични, хем излъчват типичната руска женска сила и увереност. идеално ще се впиша в тази мода с моите експерименти за плитки ала "руска девойка"  Mr. Green

rosi81, в последния линк много харесах саката на Yunona - особено това  Heart Eyes

tier , май си пропуснала да прочетеш първата страница и първия коментар - няма нужда да разваляш добрия тон в темата, ако нямаш идеи за споделяне, които да са полезни на останалите, които търсят такива, защо въобще си тук?  - "Най-важното: Идеята НЕ е да си натрапваме мненията или да се критикуваме и оборваме кое "става" и кое "не става" - всеки има различен вкус и той тряба да бъде уважаван  Peace !!!...
Виж целия пост
# 306
...но е истина, че откакто съществуват дрехите, жените в цял свят носят дълги дрехи- до земята.

Странно, нямам такива наблюдения  Wink Много рядко явление е да видя жена в дълга рокля, освен ако не броя арабките с абаите  Joy
Чак пък цял цвят е доста пресилено да се каже  Wink

Да, май не съм го казала добре- имам предвид традиционните дрехи в култури от различни краища на света, включително и българските носии. Арабското традиционно облекло също намирам за чудесно вдъхновение и бих сътворила много актуални модели на негова база, не го свързвам с радикалност и предубеждения. Не става въпрос за това дрехата да не показва нищо от тялото ти- когато слагаме дълга пола или рокля едва ли го правим с цел да се скрием или от благоприличие, а защото е красиво, женствено и постоянно се завръща като тенденция.
Виж целия пост
# 307
Tutú, ето идеи за кожин клин/панталон











Виж целия пост
# 308
Ето за клинчетата няколко варианта, които са много сладки според мен
http://lifeandstyleplus.weebly.com/uploads/1/1/5/3/11531261/4526459.jpeg
http://www.openwardrobe.co.za/wp-content/uploads/2012/07/Leather-leggings-5.jpeg
http://31.media.tumblr.com/50041634982e72e7f9415a15e0e71ecd/tumb … 1reffxmo1_500.jpg
http://whippedstyle.com/wp-content/uploads/2011/10/leather-pants … e.tumblr.com_.jpg
http://8pic.ir/images/91040632313643027723.jpg
http://lifeandstyleplus.weebly.com/uploads/1/1/5/3/11531261/4526459.jpeg
Виж целия пост
# 309

Аз пък искам да питам за предложения за съчетаване на кожени клинчета, за ежедневието. Като тук да отбележа, че не се нося особено спортно и вариантите с гуменки никак не ми харесват. Предпочитам по-rocker излъчване, но искам конкретни идеи за топове и блузи.

Веднага ти пускам любимото ми съчетание, то е с кожен панталон, но и с клин е ефектно  Laughing
Коженият клин отива много и с ниски байкърски ботуши или високи ботуши за езда до и над коляното.

Виж целия пост
# 310
Tutú,

Ето 2 идеи - първата и последната с по-дебели горни дрехи, като за есента ... (защо така вече ми е есенно  Whistling )
Скрит текст:

Или със сако без ръкави или с някакъв елек - общо взето си редставям горната дреха да е доста по-обемна и някакви аксесоари, които да придадат по-rocker излъчването, което търсиш:
Скрит текст:

С червени обувки  Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 311
Благодаря за идеите. Обаче аз съм с тесни рамене и малко широк ханш, така че се притеснявам да нося блузи, които се разкрояват надолу. Rolling Eyes Предпочитам такива, които са тесни при ханша и талията. С пеплъм как го виждате? Дантелен дори?  Laughing Тази кройка ми седи хубаво. Интересни са ми тези топове с черепи, които са модерни напоследък. Вчера пък гледах един, който на гърба имаше нарисуван гръбнак Heart Eyes Или онези с животните-бандити на Philip Plein...
Виж целия пост
# 312
Вземи се спри ти малко! Съвсем нормално е човек, който не е виждал нищо повече от Кенсол, да харесва само Кенсол и да ги смята за висша мода! Пазара в Бг е ограничен и пълен с какви ли не модни изгъзици и Кенсол е една от тях.
Далеч не съм аз човека, който не вижда по-далеч от носа си... Не считам, че KENSOL е висша мода, нито е единственото в гардероба ми /пък и висшата мода и ежедневния гардероб са два различни полюса/.Това е стил, с който се чувствам добре на работа, пасва ми и не на последно място получавам доста комплименти. Момичето си търсеше ежедневно сако, но ти като експертка по висша мода сигурна съм, че имаш нещо по-интересно да предложиш  Laughing  tier, ако  канализираш тази енергия в нещо по-градивно от безразборна критика, сигурна съм , че ще се чувстваш по-добре  Peace
Виж целия пост
# 313

Далеч не съм аз човека, който не вижда по-далеч от носа си... Не считам, че KENSOL е висша мода, нито е единственото в гардероба ми /пък и висшата мода и ежедневния гардероб са два различни полюса/.Това е стил, с който се чувствам добре на работа, пасва ми и не на последно място получавам доста комплименти. Момичето си търсеше ежедневно сако, но ти като експертка по висша мода сигурна съм, че имаш нещо по-интересно да предложиш  Laughing  tier, ако  канализираш тази енергия в нещо по-градивно от безразборна критика, сигурна съм , че ще се чувстваш по-добре  Peace

Правят ти комплименти, защото и те като теб са виждали само това и нищо друго! От бг пазара не бих могла да предложа нищо, защото не ми харесват! Бг модата ми идва натруфена и ''селска''. Нещата които бих предложила ги няма на Бг пазара и цените им са доста солени за бг заплатите! Примерно Калвин Клайн имат много хубави ежедневни сака, но дали е уместно да ги предлагам ?
Бенетон също имат много хубави и изчистени дрехи и ги има на българския пазар!
За есенно сако, моя личен избор е това ( в друг цвят), но първо не можеш да го намериш в Бг, а цената му е направо забранителна!
 
Виж целия пост
# 314
И Калвин Клайн си имаме в България  Laughing

А цените на Бенетон особено на намаление са напълно достъпни  Peace

Освен това всичко, което предложиш, можем да поръчаме онлайн, така че давай смело.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия