Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! ! Тема 32

  • 74 207
  • 735
# 570
Много ти благодаря за отговора,а да попитам след това на какъв период от време посещавате доктора???И колко време пиете хапчета...че много мразя да взимам лекарства,ама явно нямаме избор д-химия до дупка:)
Виж целия пост
# 571
При Дянкова през юли платих 50 лв за преглед, с включени цитонамазка и колпоскоп.
През 2013 цената беше същата. Тогава за биопсия към нея ми взе +30 лв.
Виж целия пост
# 572
Здравейте!Аз да попитам, защо след три месеца се взема нова цитонамазка, а не по-рано?
Забравих да допълня, че имам миома, открита преди 5 години, а сега при изследване с колкпоскоп откри и полип.Каза да изчакаме цитонамазката(която се оказа два-три А) и тогава ще мислим за друго.Обаче освен Полижинакса и контрола след три месеца на този етап не предприе друго.Докторката е гинеколог-онколог и ми се иска да и вярвам, но всъщност ужасно се страхувам да не би да забавяме неотложна манипулация

Много често 3 група означава възпаление, затова е и полижинакса. А процесът е бавен. Аз бих изчакала да мине една менструация след лечението, след която бих направила нови изследвания.
Виж целия пост
# 573
Аз обаче с 2б се оказах с колпоскопски изменения и ЦИН 1, та не е ли редно поне един колпоскоп да се направи?
Виж целия пост
# 574
Писала съм, че при колпоскопски преглед откри полип, каза да изчакаме цитонамазката, но въпреки, че е две-към три А не предприе друго освен лечение с Полижинакс
Виж целия пост
# 575
Пропуснала съм това за колпоскопа.
Ами тогава май не ти остава друго освен да изчакаш...
Виж целия пост
# 576
И на мен сестрата на Д-р Ганчева ми се обади да ми съобщи, че няма да преглежда до нова година. Сега къде да ходя?  newsm78 Оф, не ми се обяснява всичко от начало. Sad
Виж целия пост
# 577
И на мен не ми се иска да ходя при друг лекар,мисля да изчакам да се върне...
Виж целия пост
# 578
Момичета, моля за отзиви за др. Костова ако може и кординати. Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 579
Я се върне Ганчева, я не  Tired
Виж целия пост
# 580
Защо?! Shocked Недей така. Тъкмо я открих.  Confused
Виж целия пост
# 581
Ковачев от ВМА не е ли опция? Редактирам се. За Карагьозов в Токуда съм чувала добри отзиви. Някой доволен от него?
Ганчева къде работи или е работила, освен на частно? Не можах да открия в нета.
Виж целия пост
# 582
Моята конизация ще е другата сряда..вече не съм притеснена..ще бъде с пълна упойка...и ми казаха,че максимум болката е като преди цикъл когато се събудя,но сега нарастват други въпроси,,,след като имам ЧПВ и то високорисков какво трябва да правя...витамини,спорт,плодове,заленчуци..дайте съвет Cry
Виж целия пост
# 583
И aз съм с високорисков ЧПВ , общо взето гледaм дa ям повече плодове зеленчци, изписaхa ми имуностимулaнт, зa друго незнaм кaкво трaбвa. Искaми се дa спортувaм, но съм с мaлко дете и нямaм никaкво свободно време.
Виж целия пост
# 584
Я се върне Ганчева, я не  Tired
Дано да се върне,защото иначе не знам на кого да се доверя  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия