АЗ ЛИ СЪМ ПЪРВОТО "АПРИЛЧЕ"

  • 26 385
  • 692
# 510
Освен фолиева пия Пренатал и Дуфастон.
Виж целия пост
# 511
Добро утро и от мен   food010
За кафето - аз си пия сутрин по 1 с малко мляко. И предната бременност пиех пак така.
Незнам дали се развиват нещата по-бързо, но вече немога да си "глътна" коремчето. Аз винаги съм си имала, но сега от газовете ли от какво, не ми се получава  Whistling И предната и сегашната бременност не ми е прилошавало, не съм и повръщала. Но за сметка на това ми пораснаха  bombs
Виж целия пост
# 512

Тантан, в коя седмица беше като го измериха 7 мм?


7 седмица беше 6,6 мм
Виж целия пост
# 513
За кафето бях питала моя доктор. Каза ми че по 1-2 кафета на ден може. Вече на по-късен етап когато започнеш да усещаш бебето, не е много добре, защото тогава от кафетата ставали шавливи и от това майката изпитва дискомфорт. На мен така или иначе вече дори от миризмата на кафе ми призлява.
А да ви попитам с косата как сте? Аз имам ужасен косопад  Sad Не знам витамините дали биха намалили този процес...А и станах за боядисване, та се чудя безамонячните бои дали са безвредни...
Виж целия пост
# 514
Аз нямам проблеми с косата (за сега),дори с предната бременност ми беше невероятно лъскава и здрава,но в момента в който родих,нещата рязко се промениха,започна ужасно да пада,та след кърменето направих един курс на лечение с РЕВАЛИД и останах доволна. А за боята и аз вече ще преминавам на без амонячна.
Виж целия пост
# 515
Тантан и Karina81 а бели коси ли покривате или поддръжка на цвят? Че аз съм с почти 100% бяла коса и се чудя тази безамонячната покрива ли въообще. Ония ден се боядисах с обикновена. Но аз се боядисвам с тъмна боя и я държа само половин час
Виж целия пост
# 516
И аз нямам проблем с косата за сега. След раждането ми падаше направо на кичури, но аз имам бая та добре дошло малко оредяване Laughing. Но пък много добре си спомням как никаква боя не ме хващаше  ooooh!. Тогава бях много тъмно червено и в продължение на 9 месеца гледах как израства моя цвят а червеното се превръща в оранжево #Crazy. Няма така пародия просто Joy Joy. Сега съм си с естествения цвят, ще ги мисля белите коси като родя.
За кафето - ами спрях го, но не по мое желание. Така ми се гади от него... както и от цигарите. Това е един от малкото плюсове на цялото това повръщане. Предния път ми беше мнооого трудно да ги спра гадните цигари #Cussing out и постоянно ми се пушеше. Сега ги спрях почти от раз без никакъв проблем Party.
Виж целия пост
# 517
Аз само поддържам цвета,така че с без амонячна смятам да се справя
Виж целия пост
# 518
Аз се боядисвам в черно. Имам някой друг бял косъм, които много си личат на черния фон и се надявам че ще ми хване безамонячната. Четох че къната също е безвредна, но къде се продава от онази истинската. Според мен тази, която е по магазините си е жива химия.
Виж целия пост
# 519
Аз винаги съм била с безамонячна, пикривам само бели коси - не много, но ги има, и си хваща.
А иначе с кафето - не знам как ще го спра, ако се наложи. Това е моята дрога!

Нямам търпение да дойде първият ми преглед, толкова много въпроси имам към лекарката.

П.с онова зацапване което имах се оказа от съвсем друго нещо, направо нямам думи. Някакъв комар ме е ухапал почти не където трябва Wink
Виж целия пост
# 520
хахахахаха Po3u, това направо си е хубава новина  Joy
Виж целия пост
# 521
Страхотна Wink след като видях 2-3 капки, после нищо и след плажа пак се усъмних много и си ударих един преглед и видях от къде идва всичко:) Тези комари!!! Simple Smile умирам от кеф в момента... А като се сетя как се бях паникьосала Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Разбирам,че най-вероятно няма мами от Плевен и за това не сте се включили по-въпросите ми.Но към този:
Бихте ли споделили кога е желателно да отида на лекар и какви изследвания се правят сега в началото?
,все някой би могъл да вземе отношение.Дори едно "не знам" би ме изкарало от неприятното чувство на игнорирана Rolling Eyes
Виж целия пост
# 523
Аз отидох на лекар веднага, след като си направих тестовете:) понеже нищо не се вудя на видеозона я накарах да ми пусне кръвни изследвания, от които се видя чхг-то и това, че най-вероятно съм в 4 седмица. Ще ходя сега на преглед другта седмица - трябва да съм вече в 6, началото на 7 гс и се надявам вече да се види нещо и да мога да разпитвам Wink
Виж целия пост
# 524
подаръче на лекар в 5-та седмица и няколко дни за да се види сакче и да се установи че е вътрематочна бременноста. След това в 7-ма седмица за сърчице, тогава за следващия преглед лекарката ще ти назначи изследвания ( при мен пълна кръвна картина, резус фактор и урина), след това между 11-13 седмица БХС и ранна фетална морфология. От там нататък лекарката ще ти казва вече. Надявам се че съм помогнала   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия