Лято, плаж, море, а ФЕВРУАРЧЕТО расте ли, расте!

  • 25 823
  • 708
# 210
Момичетаааааааааа излезли са ми резултатите от БХС  Party
Всичко е наред, риска е минимален - това ми каза жената от лабораторията, на която се обадих... Утре мъжа ми ще отиде да го вземе и ще ви кажа по-подробно newsm44

Моля се за всички, на които им предстоят прегледи и очакват резултати  Hug
Виж целия пост
# 211
MOже ли БХЧ-то и меренето на самия бебок да се направи в 13та и 1 ден? Толкова ще съм на моя преглед. Ако не, да звънна да го преместя.


И аз ще съм на границата на моя преглед 12г.с. + 6 . Нямам търпение - в петък е .  Crazy

И благодаря за вярата ви в мен и стиснатите палци !  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 212
Амария, браво, дишай сега  Hug

Веси, мерси! Защото всички казват по форумите между 11-13 г.с. и аз се ошашках. Искам да мина този преглед, май само на него ще разчитам, защото може на мен да не ми пускат БХЧ, с близнаци май не пускат, ама ще видим Simple Smile
Виж целия пост
# 213
Здравейте момичета, много сте изписали и не мога да хвана нишката от начало. Simple Smile Браво на мамчетата с хубави резултати от БХС, надявам се и другите, които чакат да излязат техните, да получат добри новини. Аз днес бях на преглед и АГ-то каза, че 70% ще е момче. Щяло да се разбере със сигурност в 15-16 г.с. Много съм щастлива, че имаме някакво предположение за пола, въпреки че много исках момиченце, но някак си потръпнах като разбрах, че ще е юнак. Heart Eyes
Виж целия пост
# 214
Нещо мъжкия пол взе да надделява  Crazy

Ще видим тая работа  Mr. Green
Виж целия пост
# 215
Аз в петък на прегледа ще съм в 12 седмица и може и при мен да се гадае нещо за пола - ще съобщя.Майка ми, свекърва ми и таткото имат предчувствия за момиче, а аз никакви Rolling Eyes
Виж целия пост
# 216
Аз искам две момченца или момче и момиче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 217
И при мен всички мислеха, че ще е момиче, включително и аз, но ето че видяхме 2 точки една до друга и една по-продълговата в средата. Laughing Laughing
Виж целия пост
# 218
Светле85 Аз също ще съм 13 седмица на 08.08 ми е прегледа,но акушерката каза че тук се прави м/у 12-14 седмица.Аз утре ще науча пола от хромозомния тест  Grinning
Виж целия пост
# 219
Аз за се следя в Надежда.Записах си много лесно час за морфология на 04.08.Нямам търпение!
Виж целия пост
# 220
Светле85 Аз също ще съм 13 седмица на 08.08 ми е прегледа,но акушерката каза че тук се прави м/у 12-14 седмица.Аз утре ще науча пола от хромозомния тест  Grinning

Какъв е този хромозомен тест?
Виж целия пост
# 221
Аз за се следя в Надежда.Записах си много лесно час за морфология на 04.08.Нямам търпение!

Криси при кой лекар ще направиш ФМ и колко струва?
Виж целия пост
# 222
При д-р Михова.Д-р Персенска ми даде три имена и аз си избрах нея.Обадих се в понеделник и ми записаха час веднага.За цена не съм питала!
Виж целия пост
# 223
Здравейте, и моят БХС  излезе. Няма от какво да се притеснявам Simple Smile иначе след няколко посещения в Майчин дом реших, че не си струва да си хабя нервите с груби лекари и лоша апаратура...та ще се следя в Надежда...там правих и ФМ и останах доволна.
Виж целия пост
# 224
При д-р Михова.Д-р Персенска ми даде три имена и аз си избрах нея.Обадих се в понеделник и ми записаха час веднага.За цена не съм питала!
аз там платих 120 или 140...забравих кое от двете...но останах много доволна. Аз бях при Георгиев, но Михова май е най-предпочитана за ФМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия