Лято, плаж, море, а ФЕВРУАРЧЕТО расте ли, расте!

  • 25 823
  • 708
# 360
Здравейте!Преди малко  си записах час при д-р Даскалов за ФМ на 14 август.Някоя от вас вече да е ходила при него?
Виж целия пост
# 361
Dharma18 аз имам по гърдите,по корема и по бедрата, не съм говорила с док., но си мисля че е нормално при разтягане да има и напукани капилярчета  Hug Не се притеснявай   bouquet
Аз нямах проблем с отварянето на резултатите ,пробвай по-късно пак и може да стане , а ако не стане им досаждай по телефона Simple Smile
Виж целия пост
# 362
ох да споделя с вас... ей сега си лежах по гръб и както лежах (нали корема малко или мн хлътва на долу) ..хоп! малкото човече се намести и изпъкна. Ох много е яко. Само където ми е супер объркано .. .онзи ден големия падна от 3то стъпало на пързалката и вече 2ри ден куца. Пратих го на ясла, но не съм спряла да го мисля. Не реве, не го боли уж,  не се  надувало или посинявало , дори като падна не плака..беше с маратонки ...видимо нищо му няма, ама куцука. Един път само каза ,че петата го боли, ама колко мога да му имам вяра.. 100 пъти го питах дали го боли, казва "НЕ"...  Та хем ми е притеснено за него, хем ми е весело заради бебо и защото утре големия има рожден ден.  #Crazy ..плаче ми се, а знам че няма смисъл
Виж целия пост
# 363
Здравейте момичета,

аз да ви попитам дали изпитвате като моите притеснения - днес се погледнах в огледалото и видях че са ми избили много повърхностни капиляри по бедрата Sad Вие имате ли подобни проблеми и това нормално ли е ?? Аз много се притесних ако сега започват да ми излязат то до 9 месец всичко ще ми е в спукани капилярчета .... Sad Знаете ли някакви мазила или домашни илачи за такива проблеми?

Да и аз имам но моите са от преди това - от работата .С каквото и да мажа не изчезват.

За среща - супер ама доста сте далеч и аз мен . Cry

С първата си бременност проядох агнешко месо ,  а с тази печен патладжан -засега . Laughing
Странни вкусове като ,че ли нямам , но определено ми се яде един вид храна няколко дни поред и след това не я кусвам вече  Laughing

Добре дошли на новите бъдещи февруарки 2015.Само положителни емоции   bouquet

Виж целия пост
# 364
Здравейте момичета, днес много се притесних, ходих до Глобул да си платя тел и зад мен на опашката имаше едно момиче с баба си и като го погледнах имаше пъпки по ръцете и краката, по лицето нямаше нито една , така се притесних да не е шарка , незнам може и нещо да го е нахапало, комари или нещо друго, но аз умирам от страх и само това мисля от одеве само плача, беше ми неудобно да питам бабата дали е шарка, аз се махнах като я видях и след като излезнаха тогава врязох пак, но много ме е страх
Виж целия пост
# 365
Здравейте момичета, днес много се притесних, ходих до Глобул да си платя тел и зад мен на опашката имаше едно момиче с баба си и като го погледнах имаше пъпки по ръцете и краката, по лицето нямаше нито една , така се притесних да не е шарка , незнам може и нещо да го е нахапало, комари или нещо друго, но аз умирам от страх и само това мисля от одеве само плача, беше ми неудобно да питам бабата дали е шарка, аз се махнах като я видях и след като излезнаха тогава врязох пак, но много ме е страх

Спокойно! Надали е шарка....децата ги изолират обикновенно ако са заразени пък и имам спомени като съм ги карала, че бях доста зле имах температура болеше ме гърло такива кофти симптоми надали са ме извеждали някъде в такова състояние....За да те успокоя е хубаво, че имаш такъв инстинкт от рано .
Аз миналата седмица без да се замисля влязох в стационара (помещението с клетки където държат животинките които са задържали за лечение или след операции) на една ветеринарна клиника да видим едно кученце което моя позната намери блъснато на пътя и там го оперираха. Вътре беше пълно с котки и кучета по клетките,.......оперирани и всякакви и аз влизайки се сетих за онази болест често срещана по котките забравих и името която е опасна за нас  #Crazy изтичах навън , но почнаха да ме нападат мисли  newsm78 попитах момичето на рецепция и тя ме успокои но каза все пак да не влизам повече и да не пипам нищо. Обясни ми, че и докато ходя по улицата мога да го хвана от бездомните котки а тия там били домашни със ваксини....
Виж целия пост
# 366

Аз нямах проблем с отварянето на резултатите ,пробвай по-късно пак и може да стане , а ако не стане им досаждай по телефона Simple Smile
Всъщност се оказа, че са ми намисали името грешно, понеже фамилията ми е с две имена, с тире, и така... Grinning
Виж целия пост
# 367
Аз миналата седмица без да се замисля влязох в стационара (помещението с клетки където държат животинките които са задържали за лечение или след операции) на една ветеринарна клиника да видим едно кученце което моя позната намери блъснато на пътя и там го оперираха. Вътре беше пълно с котки и кучета по клетките,.......оперирани и всякакви и аз влизайки се сетих за онази болест често срещана по котките забравих и името която е опасна за нас  #Crazy изтичах навън , но почнаха да ме нападат мисли  newsm78 попитах момичето на рецепция и тя ме успокои но каза все пак да не влизам повече и да не пипам нищо. Обясни ми, че и докато ходя по улицата мога да го хвана от бездомните котки а тия там били домашни със ваксини....
Предполагам че говориш за токсоплазмоза. За да я хванеш трябва да пипаш изпражненията на котките. Освен това те я хващат от сурово месо т.е. ако ядеш полу сурово месо, не добре измити зеленчуци и плодове е по вероятно да я хванеш отколкото от котка. Имам две котки и съм се информирала. Но ако те притеснява има изследвания за токсоплазмоза.Стават за 3 дни и ти взимат кръв от вена и по спомен не беше скъпо.
Виж целия пост
# 368
http://ramuslab.com/38/%D1%82%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BF%D0%B … 0%BC%D1%83%D1%81/

Kraskas ето малко повече инфо за токсоплазмозата Simple Smile
Виж целия пост
# 369
И друго си сетих, на момиченцето му звънна тел и говореше с майка си и каза, че бабата го е намазала с фенистил и аз тогава погледнах и изчезнах, та мисълта ми беше, че знам че пъпките се мажат само с някакъв спирт, а фенистил е за алергия или ухапване , ох незнам вече ще се побъркам
Виж целия пост
# 370
Да можеш да дишаш  bowuu никой не лекува шарка с Фенистил или е нахапани , но по скоро е слънчева алергия
Виж целия пост
# 371

Мерси мерси  Hug виж аз какво намерих за БХС сигурно това се попълва

http://ramuslab.com/skrining1-new.pdf
Виж целия пост
# 372

Мерси мерси  Hug виж аз какво намерих за БХС сигурно това се попълва

http://ramuslab.com/skrining1-new.pdf

Да, подобна бланка гледах и аз, но май беше на МД. Simple Smile Някой с опит от БХС да сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Не мога да ви изчета, два дни не съм влизала и сте писали доста Simple Smile
Браво на миналите прегледи, само така с добри новини   bouquet
Добре дошли и на новите  Hug

Ето една статия, която ми попадна за хранене при Б.
http://fitnesinstruktor.com/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B … 0%BD%D0%BD%D0%B8/

Интересна е. Пак е голяма воля да се спазва, но ако има желание човек. Аз сладко ям рядко, но ако се сетя, хапвам малко. Като цяло ям много плодове и краставица. За сега само корема ми е надут балон Sad Като седна да ям, хем съм гладна,хем нямам апетит Sad Все още ми се гади и ми се спи много.
Вчера успях да си купя панталон и две рокли за Б, ще ги нагаждам с безопасни игли. Не са много в стила ми, както каза ММ, ама нямаме много избор.
Моя преглед за ФМ е другия вторник, едвам стискам още  Embarassed
Виж целия пост
# 374
Много ми е трудно това с храненето.... Когато постоянно ми се гади ми е непосилно да спазвам някакви препоръчителни храни  Sick часове на хранене и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия