Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи с жената, която сподели за кръвоизлива и ужасяващото си преживяване?
Какви са мненията за д-р Димитър Марков, д-р Димитър Славчев и възможностите за записване при тях?
Какви са мненията за ядрено-магнитния резонанс по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи с жената, която сподели за кръвоизлива и ужасяващото си преживяване?
-
Какви са мненията за д-р Димитър Марков, д-р Димитър Славчев и възможностите за записване при тях?
Във форума се споменава, че д-р Димитър Марков е в отпуск до 15 август. Има различни мнения за него, като един потребител твърди, че е бил записан при брат му, а друг съветва да опитате да се запишете за преглед в средата на месеца и предлага да се обадите в началото на седмицата. Форумът споделя мнения за д-р Димитър Славчев, като един член изразява доверие в него, тъй като смята, че той правилно идентифицира проблемите и предлага правилните решения. Други съветват как да се запишете за преглед при него, като един член препоръчва да се обадите и да опитате да се запишете за събота вместо петък.
-
Какви са мненията за ядрено-магнитния резонанс по време на бременност?
-
Какви са мненията за резултатите от биохимичния скрининг (БХС) и как се тълкуват?
-
Кога обикновено се усеща бебето по време на бременност?
Успех и леко бременеене!

Та и разговорите при вас ще са ми много приятни и полезни
Мислех си, че може би ще съм като баба ми (нейната майка) , защотото съм си нейно копие- да ама не- и тя не е повръщала, а само й се е гадело. Въпрос на организъм
Само изчаквам малко да се освестя, защото при мен положението все още на моменти си е за седене вкъщи
Другата събота съм на сватба и ми се искаше да направя един фризьор ,но да си потърся някаква безвредна боя (ако въобще може някоя боя да се нарече така). Препоръчаха ми една френска, но все още събирам инфо, та ако някоя има идея ще се радвам да ми сподели 