Дъждовно лято вън царува, Декемврийско бебе не кротува!

  • 25 258
  • 739
# 450
fanFar /Emy и аз съм за втората прическа.
Виж целия пост
# 451
и аз за втората Heart Eyes
Виж целия пост
# 452
Ние нищо не сме купили за бебо, само си набелязахме кошара и харесахме количка.

Обаче тази количка я няма във Варна...Имам още 2 магазина да обиколя и ако не я намеря - Бургас  baby_neutral Видях една дама с такава миналата седмица - изглеждаше много удобна и лека. Тя съвсем сама я качи в автобус.

За шишетата нямам представа...Започвам обаче все по-често да си мисля за раждането и за това как ме е страх да ми объркат детето...ей отпреди години ми е този страх  ooooh!
Виж целия пост
# 453
g-style, от Теско става ли с българска карта и превозвач да се купува?

Става с бг карта и ползваш услугите на превозвач. Ето и една полезна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=762337.0;topicrefid=19

Ние нищо не сме купили за бебо, само си набелязахме кошара и харесахме количка.

Обаче тази количка я няма във Варна...Имам още 2 магазина да обиколя и ако не я намеря - Бургас  baby_neutral Видях една дама с такава миналата седмица - изглеждаше много удобна и лека. Тя съвсем сама я качи в автобус.

За шишетата нямам представа...Започвам обаче все по-често да си мисля за раждането и за това как ме е страх да ми объркат детето...ей отпреди години ми е този страх  ooooh!

Нико за Колето Марсело ли става въпрос? Ти ли я беше харесала? И на мен ми казаха да я търся в Бургас. Но намерих момиче, което я ползва и отзивите са много добри. Само още не мога да разбера има ли база за кола за кошчето или няма.
И аз имам страх от размяна на бебетата в родилното  Laughing. Не знам от къде се е породил  Laughing
Виж целия пост
# 454
Аз миналата седмица прочетох една книга на Исабел Алиенте, в която се споменава размяна на бебета и мен ме жегна тази мисъл  Laughing Когато раждах дъщеря си, нямаше други родилки и нямаше как да бъде объркано моето гардже, но сега не знам как ще е...дали има реална опасност за такова ужасно разменяне  Confused Чувала съм разни истории за разменени бебета,но размяната е траела минути, докато майките не си ги познаят- става въпрос когато са ги носели за кърмене, не при самото раждане. То номерчето нали се слага веднага при раждането  Thinking
Старая се да не се вкарвам във филми, но всъщност до сега май само в такъв не бях  Laughing
Виж целия пост
# 455
g-style за същата става въпрос. И май ще се ходи до Бургас  Crazy
Виж целия пост
# 456
fanFar /Emy и аз съм за 2-та прическа  Simple Smile

adi4ka-maslinka, не се притеснявай, а се радвай,че ще видиш бебчо и,че всичко ще е ок Hug

супена лъжица захар, чакаме новини от прегледа Simple Smile

А за килограмите, какво да кажа и аз се притеснявам как ще се свалят, но всички ми казват ще видиш после колко бързо ще ги свалиш:), така че все си мисля да не се притесняваме,а да си мислим за едни пухкави,здрави и хубави бебчета  Joy
Виж целия пост
# 457
g-style за същата става въпрос. И май ще се ходи до Бургас  Crazy

Ами като идеш пиши дали си е струвало, да знам дали да бия път до там Simple Smile)).


Виж целия пост
# 458
Привет,
аз днес бях на ЖК. Всичко изглежда добре (пу-пу  Laughing ), плацентата ми е предна, което обяснява защо почти не усещам движенията на бебето. По време на прегледа не спря да рита и мърда, а аз нищо не усещах Simple Smile И, вече е потвърден младеж, така че ще помоля Мимченце за едно синьо щъркелче Simple Smile
Виж целия пост
# 459
За подплънките за кърмачки напълно подкрепям lady clarion, много удобни и необходими - още от болницата. Аз не знаех за какво става въпрос и направо в чудо се бях видяла - пъхах едни носни кърпички в сутиена, а те все прогизваха и после разбрах за съществуването на тези подплънки, та поръчах на майка ми да ми купи и донесе в болницата.
За килограмите не мога много да коментирам, тъй като предния път без да се ограничавам качих 8 кг и си излязох от болницата без тях. После заради кърменето се насилвах да ям повече и качих 2 кг първия месец след раждането, но ги свалих за още 1-2 месеца. Искрено се надявам, че и този път ще е нещо подобно и като родя, живот и здраве, ще трябва само да се постегна, не да отслабвам. Макар че аз лично не бих разчитала, че ако имам нещо излишно, ще го сваля с времето, ей така от само себе си. Хората са различни, на някои може и да им се получава, но на мен не. Sad
А пък за харесването - първо аз трябва да се харесвам, мъжа и да ми каже, че ме харесва всякак,  не ме успокоява. Да не говорим, че моя е доста критичен  и няма да ме излъже Laughing
Виж целия пост
# 460
Хора връщам се от ЖК, ако може така да се нарече и съм ужасно разочарована!  #Cussing out То е ясно, че повечето доктори гледат на нас като банкомати или като начин да източат здравната каса, ама чак пък толкова  Money !!!! Значи отивам аз и чакам като идиот 2 часа. Влизам и той започва да ми говори за някакви втори изследвания. Аз му казвам, че се местя при докторката, която ще ме изражда от другия месец. И той "Супер, няма да ти ги пускам тогава ето ти документите от картона и довиждане, успех"  Shocked Нито ме измери, нито кръвното, нито ниищо! А му казах от другия месец се местя!!! WTF? #Crazy Сега, ако нямах ФМ 19 август, щях да остана без консултация два месеца???? Абеее нямам думи. единственото хубаво, че кръвната ми група, както предполагах, е АБ +

Започвам обаче все по-често да си мисля за раждането и за това как ме е страх да ми объркат детето...ей отпреди години ми е този страх  ooooh!
Хах, и аз го имам този страх, но знам от къде е Joy Идиотският ми брат като бяхме малки ме тормозеше, като постоянно ми викаше, че съм разменена в родилния дом и аз всеки път ревях съответно Laughing По тази причина съм избрала болница, в която бебето седи нон-стоп при мене, освен ако аз не поискам да го няма. Съответно някак ми намаля страха Blush
Виж целия пост
# 461
Аз съм за втората прическа.
Бебчо много мърда, шава и ме рита и това се забелязва даже. Моят приятел го е усещал нялко пъти, и е виждал как ми "подскача" корема, но избягва да ме пипа. Подобно от пост на друга мама, бях го питала "Защо не ми галиш по коремчето и не го   love001" и той "Ми притеснявам се да не те заболи и да не ти направя нещо"  tooth  #Crazy  hahaha
А аз си мисля "То каквото има да си направил, си ми го направил"  luvbed
Абе, мъжка му работа
Между другото и аз съм си мислила за размяна на бебета. Дори една отнесена акушерка или сестра да има, според мен е възможно да стане.
Виж целия пост
# 462
Криси,  Joy Направил е той, лесната работа е направил Laughing Напомня ми това на моя мъж, който аз като пуфтя за нещо, че ми топло или тежко примерно, започва да пуфти и той веднага, и ми вика "Аз свърших тежката работа, сега е твой ред" (визирайки бременността)  Joy Викам му, че тая тежка работа всеки може да я свърши Mr. Green
Виж целия пост
# 463
Ади, много съжалявам за разочарованието ти! Този кретен се е отнесъл доста злобно! Може би е трябвало да му спестиш информацията за местенето, но така или иначе не му прави чест - нали е доктор! Много жалко за здравеопазването ни! Добре си решила да се местиш, значи.
Виж целия пост
# 464
Леле, Ади, наистина голям кретен тоя доктор! #Cussing out Как може да пропусне цял преглед, само защото другия месец ще го сменяш?! ooooh! Ето заради такива като него и аз подкрепям мнението ти, че гледат на болните като на ходещи касички.. дай им само да точат пари от пациентите, а истинската грижа остава на последно място.. Crossing Arms Както и да е, гледай да не си го слагаш на сърце и да се ядосваш заради тоя, по-важно е да сте добре с бебо Hug

Еми, и аз съм ЗА прическата на Чарлийз Терон Heart Eyes

За ритничетата сте писали - моят бебок до скоро побутваше само от дясната ми страна, а от няколко дни усилено шава и от ляво Grinning Та се чудех дали на този етап вече се въртят или просто е пораснал или пък се протяга и достига чаааак до лявата половина на корема ми Crazy

Имам една много странна болка аз.. Като се спуснеш от мишницата надолу точно където свършват ребрата - ей там ме боли Rolling Eyes Не съм се удряла, незнам там да има някакъв орган или нещо.. та се чудя.. мускул ли ме боли?!  newsm78 От това, че коремът ми расте само напред евентуално нещо да се опъва?!.. Какво мислите вие? Някой има ли подобна болежка? Thinking

Ivory, честити сини гащета  Heart Eyes Grinning

Момичета.. каква размяна на бебета, какви пет лева Laughing Това пък изобщо не би ми минало през ума на мен Grinning Нали когато се роди бебето веднага ти го показват, как можеш да не си го познаеш след това?! Като си спомня раждането на дъщеря ми... в момента, в който я видях се влюбих в нея, беше идеално копие на баща си Heart Eyes АБСУРД да я объркам с друго бебе Wink Не съм и чувала за такива случаи сред мои приятелки и познати, май само в книгите и по филмите го има това Simple Smile Я се успокойте и не се вкарвайте във филми! Hug Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия