Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 051
  • 757
# 525
Нели, прекрасна е дъщеря ти, нежна, крехка, магнетична  - като самодива  е Heart Eyes. А снимката с плачещия Тони и мен ме умили. Чувствителна душичка е той!
Жалко за котето Sad. Как ли ще му кажеш, наистина  Confused....
Нези, това е толкова хубаво....! Голямо щастие! Hug
Виж целия пост
# 526
Добър вечер, как са всички ? Днес най-сетне успях да отделя малко време за себе си и се поразходих в книжарниците . Та намерих и Зимата на нашето недоволство от Джон Стайнбек. Започвам да я чета, залагам си главата, че ще е добра.

А да попитам, до кога трябва да си дадем списъците за играта ?
Виж целия пост
# 527
Здравейте, милички! Как ми липсвахте тези дни Hug

Нямам много време да се включвам, но видях една чаровница на последната страница и една хубава новина и не можах да се въздържа.
Нели наистина е голяма чаровница, има много огън в погледа и, излъчва една такава нежност и доброта, сигурно си много горда с нея Heart Eyes Да ти е жива и здрава! Те, Деситата все хубавици са  Flutter
А Тони май е чувствителен като мама, а? Да го нацелуваш от една непозната леля Heart Eyes

Нези тихичко честито, дето се казва! Пък след 8-9 месеца да наминеш да почерпиш за голям юнак!

Мери на теб и сега ще ти искат лична карта, душицо. Все така младолика и слънчева да си останеш Hug

Вече 5 години не пуша и се чувствам страхотно. За сметка на това ММ пуши по две кутии на ден Sick Не ми беше трудно да ги откажа, забременях с каката, спрях ги от раз и не ми липсват. Паля много рядко, и само ако сме навън на по чашка, но е по-скоро от "тешкарлък" Laughing

Гале аз не съм си писала името (май newsm78 ) под снимките, но съм го споменавала често тук и предполагам се знае.

Завид за срещата. Аз така отдалеч само ще ви се радвам, но кой знае ... някой ден ...

А който не съм споменала, прегръщам силно Hug

Лека нощ!
Виж целия пост
# 528
Нези, честито мила. Пожелавам на майката лека и безпроблемна бременност!

Нели, наистина ти е много нежна дъщеричката, много прилича на теб. Simple Smile Забелязала съм, че в едно семейство ако мъжкото чедо е по- малкото и има по-голяма сестра връзката им е много силна ( понякога ги избива и за дразнене един друг, но е факт, че я има).

Децата едва сега заспаха следобеден сън ( почти 3 и 30 следобед е). Отивам за едно душче и следобедно кафе.
Виж целия пост
# 529
само за бърз отчет минавам  Hug днес за мен беше напрегнат ден - нищо не свършвах навреме, не ми идеше отръки работата..., сега пак вися на компа, и като ги погледна тия файлове, вече ми се повръща  Thinking
точ, страхотно е това с планините  Hug липсваше тук.
нели, сигурно си решила, но да кажа - за топлото и по-цветното съм. вижда ми се, че гранита носи някакъв такъв оттенък. с по-светлото на мен би ми студеняло. а дъщеричката ти е светлинка  Heart Eyes
нези, страхотна новина! значи, на едната ръка палците са стиснати за киф, а на другата - за твоето внученце  Hug и айде, да повлечете крак с киф, искам да стискам повече палчета в темата  Party
Виж целия пост
# 530

Нези, миличка, много хубаво! Да са ти живи и здрави дечицата и ти също, за да помагаш, "никой не е длъжен да ви гледа внуците", нали знаеш? Wink Прегръщам те!

Нели, да повторя и аз, но не мога да не кажа - много красива дъщеричка! Да ви е все такава звездичка и тепърва да я виждаш красива и щастлива по хубави поводи.  Heart Eyes

Уф, чудя се нещо генерално ли не е наред с мен, но през лятото хич не ми се ходи на работа...  Rolling Eyes Вечер се мотая след работа, разходки, после бири, изобщо не ми се ляга - нощите са толкова хубави и прохладни... Ето - пак стана почти 2:00 и утре как ли ще стана се питам.

Качих снимки в албумчето най-после и аз - исках да не са прекалено стари, така че избрах две от пътуването ни с моя мъж през юни и две от рождения ден на дъщеря ми в края на миналия месец.
Виж целия пост
# 531
Добро утро , момичета  Hug

Слив , голям сладур си имате за любимец , много е хубав и пухено  , нека да ви е честит , хубаво е според мен детето да има приятел у дома за който да се грижи , така става малко по отговорно детето , знае че трябва да го храни , да му чисти и да го обича .  Hug

Нези , много хубава новина прочетох , убедена съм че ще си една страхотна баба , леко бременеене на снаха ти желая  Hug

Нели , много е нежна и красива дъщеря ти , нека само радости да ти носи , прекрасно момиче си имаш  Hug

Много неща на другите момичета искам да кажа, но рано сутрин малко ми е объркан мозъка и забравям , всички имате големи прегръдки и целувки от мен Hug
Виж целия пост
# 532
Добро утро!
Какви хубави неща видях!
Прекрасна дъщеря имаш, Нели! Да ти е жива и здрава и много да ви слуша.
Нези, много се зарадвах!Страхотна новина!
Виж целия пост
# 533
Добро утро!

Нели, наистина е много красива дъщеричката ти! Има много одухотворено излъчване с тези дълбоки очи  Heart Eyes
Студентка е, нали?  Simple Smile  Или ще бъде на есен?

Нези, това е наистина страхотна новина!  Hug Ех, каква секси баба ще бъдеш само   Wink

Скрит текст:
Аз да ви кажа от вчера следобяд съм в такъв филм, че не можах да спя цяла нощ, така бях подпалила моторетката! Бях бясна на една фирма, която ме подведе по най-най-гнусен начин  #2gunfire За трети път ми се случва да ме изиграят турци и то в последния момент! Е четвърти път просто няма да има! Това го казах и на шефа си, че повече с турци аз няма да работя  Naughty
То бива некоректност, но тяхното направо надминава всяка човешка норма!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Все гледат да вземат работата, а после дали имат капацитет да я свършат не ги интересува  Naughty Сега ще искаме неустойки, изобщо ще стават големи панаири... Сили нямам вече  Tired
Добре че намерих като по чудо вчера по нощите резервен вариант. Стискайте палци всичко да стане по най-добрия начин, че срокът е днес до 11 ч.  Praynig
Направо.... не знам как ще доживея до тогава  ooooh!

Виж целия пост
# 534
 Добро утро, момичета!  Hug

 Благодаря на всички, направихте ме още по-горда мама на двама.  Simple Smile

 Мижжж, стискам палци. Такъв тип проблеми и мен ме нервят и разконцентрират. Не обичам некоректността, разиграването-още по-малко. Дано нещата се развият по възможно най-добрия начин.  Peace

 А Десито е студентка. Ще е трети курс наесен.

 
Скрит текст:
Аз чакам майстора, но нямаме уточнен час, уж каза след работа ще дойде, но не идва. Той работи по 24 часа, сутринта му е свършила смяната и сега си чакам.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 535
Добро утро  Hug
Нели,взе ли окончателно решение  за дръжките на шкафчетата?
Минах по дифолт вчера набързо снимките които си показала,но умишлено не се включих да не повлиявам на мнението ти... Blush
Видях Деси.. Heart Eyesколко е нежна и фина.... Heart Eyesкато момиченце!Спокойно може да минете за сестрички двете  Hug

Нези,прекрасна новина си споделила   bouquet
Много спокойствие на мамчето желая и на финала пухкаво и здраво бебе  Hug

Слив,честит ви зайко  Simple Smile
Саске беше любим герой и на моя син преди години на тази възраст... Laughing

Точице,добре си дошла!
Обикаля ли баирите,събра ли красота да я споделиш с нас.. Wink

Киф,никакви лоши мисли да не минават през главицата  NaughtyПускай ги да те заобикалят.
И сега какво:розови гащи ли ще има в семейството или сини?Крие ли се бебока... Heart Eyes

Зори,крачето минава ли?Не си писала скоро...


Вив,Скарамуш другарчета мои, радвам се,че се разписахте  Hug

Отивам да гледам снимки ... Whistling
Виж целия пост
# 536
Мижче , стискам палци всичко да се оправи , и аз много мразя хора , които се правят на тарикати , как ме дразни това  ooooh! Пожелавам ти да се успокоиш и днешния ден да мине гладко  Peace Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 537
Добро утро и от мен  wavey

Нели много нежна дъщеричка имаш. Като кукличка е  Hug

Нези леко бременеене на снаха ти. С чудна баба е орисано това дете  Hug

Миж стиснала съм палците за теб  Peace

Отивам да гледам нови снимки   animal037

Да ви почерпя по една торта , че вчера моят любим (че е единствен Mr. Green ) зет обърна 30 лазарника. Да ми е жив и здрав  Heart Eyes

Девичке - имам около 1400 снимки. Все ще намеря да споделя нещо с вас  Hug
Виж целия пост
# 538
Нели, дъщеря ти е много красива, да ти е жива и здрава  Heart Eyes

Нези, честито и само здраве желая  Hug

Миж, стискам палци всичко да е наред!  Hug

Сливче, честито зайче  Heart Eyes Утре ще разправяш  Hug
Виж целия пост
# 539
Момичета  Party Здравейте!

Нези, каква модерна баба ще бъдеш само, ехх..ама кажи де, за кога се очаква събитието? Дано има лека бременност снаха ти!

Нели, аз питах за дъщеря ти, много е фина, нежна, като имаш време качи снимките в албума да не ги гледат от балкона  Whistling

Миж, какво да кажа...дано всичко се нареди по най- добрия начин и да си изкараш спокойно следващата порция почивка Heart Eyes
Та слушах прогнозата за времето- от другата седмица го дават трайни горещини, а се бях настроила за край на лятото вече  Twisted Evil, да ме прощават Миж и Вени  Hug

Девичка, пола съм решила да не го съобщавам, то за мен няма значение , само да се роди живо и здраво Praynig Praynig Praynig  Мерси за палците , знам, че всички сте с мен  Hug


Чакам всеки момент да ми пристигне "Доктор Сън" Party Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия