Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 043
  • 757
# 585


''За да придобиеш знание, всеки ден прибавяй по нещо. За да придобиеш мъдрост,
всеки ден изхвърляй по нещо.''
- Лао Дзъ

Пожелавам ви една прекрасна събота споделена само с неща, които ви доставят удоволствие  Hug
Виж целия пост
# 586
ДУ  bouquet!/ и аз да се разпиша като вас  Laughing/
Деси, благодаря за мислАта, хубава е.
Добре съм, момичета, на ММ снощи му се размина, нали съм бяла и добра  Flutter...пръстчето е по-добре, ще ми мине като на куче, то на мен такива неща не ми се опират, кардинални работи ми се случват, ма това е - съдба...
Виж целия пост
# 587
Добро утро , момичета  wavey

Минавам да ви пожелая мнооого да се забавлявате днес на срещата , да си поговорите , да си размените камари книги , а ние останалите ще чакаме снимки да гледаме и да ви се радваме .  Hug

Слив , много сладко зайче , само за гушкане и целуване , няколко пъти го видях във ФБ и не мога да му се нарадвам на мъника  Heart Eyes

На всички ни да ни е хубав и слънчев деня , хайде аз ще се оправям за работа , до по - късно  Hug

Аааа и още нещо , то май наближава време да мислим  списъци . Нали до 01.09. трябва да сме ги измислили ?  newsm78 То май аз като гледам , моя списък е измислен  Laughing Embarassed
Виж целия пост
# 588
Добрутруууу  Flutter

Аз съм ранно пиле днес  Party

Нара, какви списъци бе ще готвиш ти бе, Слънчо???  Thinking Че то не остана книга, която да не си си взела  Crazy

Гиговче, хич не те мисля теб - от басейн на басейн през деня и от заведение на заведение вечерта ... За мислене ли си?  Mr. Green

Вчера си изкарахме страхотно със дружката ми съфорумка  Heart Eyes Толкова време не се бяхме виждали - 4 години се оказа  Shocked - а все едно е било вчера! Дано успеем още веднъж да се видим преди да си заминат  Praynig

Сега - организационно  Mr. Green - за срещата да докладвам какво приготвих:

На Вени връщам:
"Бялата принцеса" - Ф.Грегъри
"Първият ден на света" - Беязът Акман
"Евангелието на Луцифер" - Том Егеланд

Нося й - "Леопардът" - Несбьо.
На Слив - "Облак врабчета"

Някой иска ли някоя от тези /първата съм я чела, останалите - не, но не ги планирам за скоро/

"Американски дервиш" - Аяд Актар - беше ми харесала като я четох
"Размишления в катраненото буре"
"Ранени думи" и "Изпепелени сенки" - Камила Шамзи
"Нощем вълците са черни" - Гюнар Столесен
"Отвъд последния сън" - Анхела Бесера

Вив, може ли да ми донесеш "Пандора в Конго" , ако не си я обещала на друг?  Praynig

Ако на някой нещо съм обещавала, да говори сега  Mr. Green
Виж целия пост
# 589
Добро утро! Simple Smile
Май и аз ще се появя днес . Ще връщам книжки,но не разбрах да нося ли нещо?
Казвайте ,де! " Крадецът на книги" кой я искаше? И "Марина" на Сафон вече е при мен. Не знам какво друго да предложа-по-добре казвайте какво търсите да видим дали е налично.
Нямам търпение да ви видя!
Мариетка,ама наистина си много смела! Аз съм паника и веднага бих отишла на доктор.  Confused
Благодаря на всички за пожеланията! Толкова сте мили!  Hug
Киф,събитието ще е през януари.  Wink
Виж целия пост
# 590
Добро утро!
Миж, ако никой не поиска Дервиша, може ли за мен.  Tired
Нези супер!
Виж целия пост
# 591
Здравейте сладуранки  Hug
Аз минавам всеки ден през Алеята. По два пъти, за всеки случай. И всеки път си обещавам да е за последно. После ММ ми носи книжките до вкъщи, вместо да ме изгони  Laughing
Днес ще мина пак следобяд заради Димана Трънкова  Peace Утре през Сиелата и да свършва вече, че накрая няма да има място за децата в колата  Mr. Green
Виж целия пост
# 592
Сливче,ще ти връщам Гълъбиците.  Peace
Виж целия пост
# 593
Весела среща да ви пожелая!

От много бърборене да не забравите да си направите снимки  Wink
Виж целия пост
# 594
Дервишът ще ти го нося, Слив  Hug

Нези, радвам се, че ще успееш да дойдеш  Heart Eyes
Само да те подсетя за "Мрак"-ът , ако си го прочела...?

До скоро, милички! Аз ще тичам по задачки малко smile3535
Виж целия пост
# 595
Миж, ама аз съм ти я приготвила прилежно още от оня ден Пандората  Mr. Green Ти Ко мислиш?  Laughing

Нези, дали може Марината?  Embarassed
Търся и на Сафон - Среднощен дворец, ако някой я има ...

Също ако някои има Пазителката на тайните, Кейт Мортън.

Нези, много се радвам, че ще дойдеш  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 596
ДУ Hug

Само като си ви представя с торбите с камари книги и ми става забавно Crazy
Дават ли ви помощни маси от заведението smile3534

Днес май не се очертава басейн, ами ще ходим в една мебелна къща в друг град да си заръчаме нови мебели за антре.

Хубава събота момичета и приятна среща Hug
Виж целия пост
# 597
Мижжж,ще я донеса. Не съм я прочела,но нещо не ми се причита. Mr. Green
Вив,имаш я!  Hug
Виж целия пост
# 598
Здравейте,

Май само аз няма да нося книжки  Tired на срещата. То като мина през Славейков... Whistling

Нямам търпение да ви видя, какви сте сладурки Simple Smile
Виж целия пост
# 599


Иначе да не е само офтопик - днес започнах Зимата на нашето недоволство - много ми хареса тая книжка, но не всеки може да успее да я смели..

 А хората, които все пак `я смелят` какви са? Защото аз успях, дори два пъти.  Party

 Здравейте, момичета!  Hug

 Желая ви хубава среща и всички да останат задоволени, кой от каквито нужди има нужда.  Mr. Green Laughing Може и аз да присъствам по някое време.  newsm68
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия