Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 041
  • 757
# 615
Аз пък чета и ви завиждам  Crossing Arms
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 616
Ето ме и мен  Flutter
Както винаги, срещата ни беше супер!
ПРиятно, зареждащо, дърдорещо, весело, въобще - страхотно си прекарваме всеки път!
Обичам ви момичета, благодаря на всички за книжките!  Hug

Кали, тая снимка с книжките да е си посмяла да я показваш, че съм много грозна на нея, пък иначе не съм така  Joy
Така де, снимахме се, ще ни видите  Crazy
Виж целия пост
# 617
 Ех, не бях при вас телом, но духом бях. И гласовете ви чух.  Simple Smile Нали дойдох. Но първа точка от дневния ред май съм я изтървала.  Joy Много ме радвате, толкова емоционално пишете след срещи, винаги и навсякъде се получават приятни и е добре да ги правим при всяка отдала се възможност.

 Чакам снимките, с голямо нетърпение ги чакам.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 А пък Точ как пазарува, със замах действа това момиче, скри ми шапката.  Crazy
Виж целия пост
# 618
Киф, къде си? Вив и Кали, на които бях обещала "Снежкото", веднага казаха да я пратя на теб, само като им споменах, че и ти искаш да я прочетеш. Много са милички, а аз в понеделник ще ида до пощата и ще ти пусна книжлето.
Виж целия пост
# 619
А пък Точ как пазарува, със замах действа това момиче, скри ми шапката.  Crazy

bowuu
Ами като не мога да спестявам  Tired Blush Преведоха заплатата точно по време на Алеята  Crossing Arms Добре, че не съм попаднала на намаление на пъзели, чанти и лакове за нокти  Whistling
Виж целия пост
# 620
Ех, че ми става хубаво само като ви чета, искам и аз на среща...отивам да гледам има ли снимки Flutter.
Виж целия пост
# 621
Ех, че ми става хубаво само като ви чета, искам и аз на среща...отивам да гледам има ли снимки Flutter.

 Снимки няма, Кали писа, че е на работа и ще ги качи довечера или утре.  Simple Smile
Виж целия пост
# 622
Аха. Да подхващам следващия Спаркс тогава, с вирнато краче, че поотече, ма така е, като съм луда и обух все пак високите сандалки  reverance
Виж целия пост
# 623
 А ти как изкара? Едва ли си гледала страшно, въпреки ядните ти мисли вчера.
Виж целия пост
# 624
Много ми хареса срещата, момичета!
Запознах се със Скарамуш. Страшна мадама! Висока, стройна, млада, готина.
И както винаги времето не ни стигна.
Забравих. Запознах се и с моето другарче Петя.
 Изключително топъл и позитивен човек!
Виж целия пост
# 625
Киф, къде си? Вив и Кали, на които бях обещала "Снежкото", веднага казаха да я прdатя на теб, само като им споменах, че и ти искаш да я прочетеш. Много са милички, а аз в понеделник ще ида до пощата и ще ти пусна книжлето.
И на мен я беше обещала и аз казах първо на Киф да я дадеш Crossing Arms пък Hug

Ей как ви се радвам само Crazy
Виж целия пост
# 626
Отново привет...този път от вилата  Mr. Green
Срещата беше страхотна, както винаги  Hug
Толкова хубаво се наговорихме, че чак не усетихме да ни се причите     smile3534
Единствено Петяя беше новичка за мен - невероятно усмихнато и позитивно момиче  Heart Eyes
Нели ни изненада с обаждането си  Heart Eyes Наистина, присъства с включване в ефир  Hug
Пак си тръгнахме с огромни торби с книги  ooooh! Аз както нищо не исках, Вив едва ме нави за още една  Joy
Венка, честита роклА - нали знаеш само снимков материал се приема тук  Flutter

Обсъдихме и т. Първа и Единствена от Дневния ред - очаквайте скоро и официално становище по нея  bowuu

От мен приятен следобед - отивам да си чета в градината, тъкмо май ми се причете  Mr. Green
Виж целия пост
# 627
Киф, къде си? Вив и Кали, на които бях обещала "Снежкото", веднага казаха да я прdатя на теб, само като им споменах, че и ти искаш да я прочетеш. Много са милички, а аз в понеделник ще ида до пощата и ще ти пусна книжлето.
И на мен я беше обещала и аз казах първо на Киф да я дадеш Crossing Arms пък Hug
Вярно е, Гиговче  Embarassed! Лошото е, че съм я обещала на пет човека едновременно  ooooh!!

Миж, ще я снимам, ама по-късно. Нищо особено не е, туника за плаж.
Виж целия пост
# 628
Вененце, ама ти си много бърза бе душичко  Heart Eyes И роклА успя да си купиш,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Браво  Hug

Снежкото на мен последно, не се притеснявайте  Hug
Когато - тогава.

Казвайте утре какво ще си поръчваме от Сиела?
Днес толкова много говорихме, че това не можахме да обсъдим.  hahaha
Виж целия пост
# 629
Ми аз като ви разправям, че утре пак трябва да се видим, вие не ми вярвате  hahaha!

Вив, със Скарамуш и Слив се пуснахме по Графа и влязохме набързо в няколко магазинчета. После се разделихме, а на мен ми стана жега и направо се прибрах у нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия