Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 052
  • 757
# 495
Миж, благодаря ти за инфото, със сигурност няма да си купя тази книга или да я търся за прочит  Naughty
Виж целия пост
# 496
Аз бях пушачка, спряла ги бях доста време, сега не знам кво съм Laughing
Пуша само с кафето сутрин, добре че пия по едно Rolling Eyes и вечер след вечерята и чашата задължителен придружаващ алкохол(бира или вино само) си запалвам отново...Така че всичко на всичко по 2 цигари на ден, но мога и без тях, пробвала съм...Мога да кажа че вече не съм зависима и това не ми е навик, а примерено удоволствие с хубаво кафе или компания., но не повече от 2-3 на ден...гледам да съм умерена и да не прекалявам, щотоо ако реша че мога с една горница днес, така ще искам и утре, а не трябва Laughing

Вени дано ти се оправи ПМС -а до морето Laughing и добре че нямаш пистолет ами цигара в ръка, макар че и двете убиват, едното моментно, другото по бавно Grinning

Миж, браво на твоят мъж, сега дано и да понаддаде на кг заради това хубаво решение Hug
Виж целия пост
# 497
 Дес и Гиговче, благодаря, че взехте отношение по моя въпрос!  Hug Очаквам още мнения, а  и мълчанието го приемам като отговор.  Peace

 Аз прочетох една щура книга, не бях чела такова нещо досега, никога. Ще ходя до библиотеката, не че нямам четиво, но ще върна 5 книги и ще потърся пак Фирмин и Анастасия. Да си трупам тук, да има материал пред очите ми. Преди това имам среща с една приятелка и двама мъже, близнаци. А как целувааат.  Crazy Blush

 За цигарите не мога да взема отношение, никога не съм пушила, просто в един период като реших, че искам и аз да ги опитам и дърпах като смукач, дотолкова ми се замайваше главата, че потъвах бездиханна във фотьойла. О, мерси, нЕма смисъл да мрем и не ми хареса. Не си намериха мястото при мен, но пък мъжът ми е пушач. Голямо наказание е отказването им. Пробвал е, но все си потупваше джобовете да търси кутията, като тикосан ставаше. И все си търсеше причина че някой го е ядосал и трябва да запали за успокоение. Шегаджия.  Joy Да пуши, това да му е, като му казвам че това му е порока,
Скрит текст:
викам му ,че курвар от него не става, пияница пак не става, поне да си пуши.
  Laughing
Виж целия пост
# 498
Нелчо, аз не разбрах цветът, който се чудиш за къде е? За кухнята, ама за какво по-точно?  Embarassed
Прощавай, тези дни съм много разсеяна .... ужас направо  ooooh!

П.П. Прочетох - за вратички. Аз бих се спряла на най-светлия вариант. Мисля, че ще стои супер!  Hug

От тази снимка - горната мостра. Не знам как е "на живо", но мисля, че ще е добре като комбинация
Скрит текст:
Виж целия пост
# 499
Гиговче, Вив и Вивиан съм си все аз  Embarassed

Венка, аз съм спирала цигарите с тази книга от раз! 6 години не пуших след като я прочетох, но имаше и голяма доза желалие, затова и посегнах да я чета. Мисля, че когато ти дойде момента я вземеш - може много да ти помогне.
Иначе сега, са спряни за втори път в живота ми, вече трета година тия гнусотии. И не искам, и се моля на Господ, повече никога да не пропушвам. Едно дръпване и си в кюпа  ooooh!
Искаш ли да ти я донеса в събота книгата на Алън Кар?  Hug

Миж, тоя с брадвата е в крепостта Баба Вида във Видин. Аз нали съм по замъците, та ...
Ама тематична снимка, аз затова ви я пуснах  Mr. Green

Киф, да, не виждам подписите. Затова съм пропуснала тази хубава новина  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 500
Иии, ново 20!
Имаме си вече и зайче. Малък, рошав, дълги уши и много уплашен.
Марти каза че си мечтаел или за братче или за дом.
любимец. Едното се сбъдна.
Виж целия пост
# 501
Сливче, много е симпатичен зайко, видях  го във фейса. Подписът ти също ме привлича  Heart Eyes
Виж целия пост
# 502
Ехаааааа най-накрая ви изчетох  ooooh!
Вие знаете ли колко изписвате за една седмица  newsm09
Полудех  #Crazy
Тотално забравих на кого какво щях да казвам  Cry
Видях нови снимки - още прекрасни момичета и семейства  Hug
Някой (ама кой newsm78) по-назад беше писал за мен "луд на шаренко се радва" - е те това съм аз  bowuu
Прочетох и за нови срещи - браво на вас  Peace
Нашата варненска скоро ще се осъществи надявам се  Praynig
Последното, което щях да пиша е най-прясно - Нели според мен с най-светлият цвят ще се получи добър контраст, другите нещо не ми се вързват, не знам защо  newsm78 Друго е на живо да се види естествено  Peace Пожелавам ти скоро да се радваш на прекрасната нова кухня  Hug

Слив и аз гледах зайче до преди 2 години. Големи душички са  Heart Eyes

А иначе аз прекарах прекрасни 10 дни из планините. Не ми се прибираше. Имам още отпуска - да мога да се наглася, ама не ми се получава за сега. Ще кача някоя друга снимка когато си поема въздух и си седна на 4те букви  Peace

Виж целия пост
# 503
Нели, най-светлото беше и нашият първоначален избор, не знам на живо как е обаче, да не става голям контраст, но той пък може и да е ефект Peace. Иначе и най-тъмното ми харесва, защото е мек, топъл цвят.
Радвам се за мушкатцето, дано и другите цъфнат.
Виж целия пост
# 504
Виви, мерси, но ще я дръпна в ел. вариант книгата  Hug.

Нели, и аз гледах - също съм за светлия цвят, доколкото може реално да се прецени по снимка, разбира се.
Виж целия пост
# 505
Привет момичета и момче!  Wink

Виждам всички сте добре.  Hug

Отдавна не съм се разписвала в темата, но поне сега имах време да чета от телефона, системно при това. Трябва да се пробвам и да пиша от там, но ме е страх, да не взема да пиша не където трябва.  Laughing

По случай 10-ти август и Сиела, някакви предложения?  Rolling Eyes
Аз се спрях на "Мастиленият лабиринт" - Людмила Филипова, "Дервишката порта" - Ахмед Юмит, "Всички на носа на гемията" - Деян Енев.
Като не е задължително, че ще ги купя. Знам ли на какъв акъл ще съм след два дни.  Laughing

Скрит текст:

Сега отивам да гледам снимки в албума.  Flutter  Hug
Виж целия пост
# 506
Нели, и на мен светлото ми харесва. Сори, че чак сега, ама трябваше на телефона да погледна, тук липсват картинки.

Ооооо, Слив, какво сте си причинили?  hahaha Честито зайче, да ви радва, да е послушно, грижа си е, като всеки домашен любимец. Понеже аз съм заешка майка, ще се радвам на всичко, което решиш да разкажеш - пол, име, клетка, къде ще го  гледате, ядене, сране  Mr. Green, разходки. Ако имаш въпроси - питай.

Ето го и моят лигльо, как ми се глези в скута  Heart Eyes

Виж целия пост
# 507
Миле, не знаех.
Мислим че е момче. Казва се Саске, кръстен на манга герой.
Все още е в кашон. След час един комшия ще ни донесе клетка. Купихме му храна, сено и стърготини. Вече започва да се отпуска. Като ни види и се мъчи да си зарови главата. Пуснахме го малко да разгледа апартамента.
Виж целия пост
# 508
Слив  Heart Eyes

Скрит текст:
в клетката винаги трябва да има сено и вода. Това е най-важното за него. След това идва наред храната. Сеното (билки, треви) е основната му храна в естествена среда. Тези дни ще се адаптира, трябва да му е спокойно, да не му викате, да не бъркате вътре постоянно и агресивно (за него всички тези движения са атака, като от граблива птица например). Може да слагате пръстче да дойде да ви душка и лизка. Основното движение за нови зайчета е - отваряне на клетката, изчакване, поставяне бавно на ръка пред него да я види, като я види приближаване спокойно и погалване по уше, гръбче, телце. Охх, толкова мога да ти разказвам.  Embarassed И с тоалетната може да помислите как да процедирате - дали да слагате навсякъде талаш и да пишка из цялата клетка (което ще означава, че като чистите, трябва да махате почти всичко, ако е пишкано навсякъде) или да купите ъгълче и само в това ъгълче да слагате талаш. Нашето е на този принцип, пишка само в ъгълчето с талаша (разбира се, понякога и навън, но това е изключение, например когато стърготините са прекалено мокри и му е некомфортно.
Виж целия пост
# 509
Сливче, представих си Марти! Simple Smile Heart Eyes Но зайчето не е братче. И по второто искане работете.  Hug
 Съседите ни по етаж имат зайче, бяло с една космата брада, много странно изглежда. Взеха го малко, но доста порасна. Като са на море ние им храним заека, котката и рибките. Котката умря тази година и синът ми им храни зайчето и рибките. Аз този път не бях гледачка, но отидох с него веднъж. Заекът се  е научил като му се отвори клетката, да скочи навън. А вечер за да се прибере вътре, слага се храна в клетката и той сам влиза. Обаче прави и на инат, стои върху клетката и уж ще скача вътре, пък се връща на земята и прави обиколки. Сякаш разиграва малко шоу и тогава се прибира, или пък пробва нервите на хранещите го.  Laughing Не ми е много симпатичен с тая брада, не  е като зайчето на Милето, то не ме плаши на вид. Иначе бих го гушнала, но гризе, боли доста, зъбите му са като тесли.  Close

 За отговорите ви за вратичките благодаря сърдечно! Hug И нашият избор беше за най-светлия вариант, но в сайта на фирмата има посочени липсващи цветове и нашият избор е сред тях.  Confused Как ли пък можеше всичко да е наред при нас, откакто сме почнали, все удряме на камък. Другият светъл цвят по шарка сякаш не се връзва с тъмния, но пък мъжа ми го хареса доста. И аз също, но при мен има двуполюсно мнение отново и все искам помощ заради тези колебания. Една Везна ако не се колебае, кой друг.  ooooh! Тъмното не е тъмно, топли са цветовете  и много си ходи с пода. Аз затова снимах мострите близо до пода, да се види допълването им. И отново се чудя. Утре сутринта майсторът ще е  в нас и ще решим дилемата набързо. Той няма да ме чака.  Laughing

Точ и Рейн , добре завърнали се при нас!  Hug Hug Как липсвахте само.

Слив, покажи ни зайко.  Simple Smile

 Тук се изля пороен дъжд, с гръмотевици. Страхотия беше. Но тъкмо спря и аз се стегнах за библиотеката. Луд умора няма, ей, като си наумя нещо.  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия