АВГУСТ чука на вратата и скоро всички бебчета ще са си по леглата!

  • 33 213
  • 739
# 360
Привет! Hug

Честито бебче и на Tasty! Да й е живо и здраво, само радост да им носи!

Аз си попълвам документите за даряване на стволови клетки и ги слагам заедно с комплекта за взимане в торбичката за болницата и съм готова Simple Smile

Тъй като и аз се бях засилила да дарявам стволови клетки, ти пиша, че след като разговарях с лекар, стана ясно, че не може да има късно прерязване на пъпната връв (не знам дали държиш на това, но аз - да) и вземане на проба за стволови клетки. Така че ние се отказахме. Peace

Коремът ми е много ниско, но никакви други изгледи за излизане скорошно няма... Crazy
Виж целия пост
# 361
Ами не държа на това.....въпрос на избор е....все пак мисля, че ползата от стволовите клетки е по-голяма ...не лично за мен естествено т.к. ги дарявам, но в по-общ план. Но както казах, въпрос на лично решение....
Виж целия пост
# 362
Ех, как искам лично да честитя, новите бебчета на всяка една мама по отделно, но не смогвам да изчета. Така че:
 Честито, мами! Да имате най-здравите, жизнени и слънчеви дечица! Да ви обичат много и да знаят колко са обичани!
Аз се оправих с гърдата, не знам точно от кое, стоях под душа и я обливах с гореща вода, цедях заедно с това, налагах със зелеви листа /избира се меката част на листото, без твърдата жилка, надупчих го цялото с вилица и налагах/ Не знам кое точно помогна, но добре, че се оправиха нещата. За малко да ме откажат от кърменето Mr. Green
После реших, че ми е малко кърмата-след едно хранене реших да изцедя неизсуканата гърда и ...само 10гр. Почнах пък лактогонен чай /ако някой е наясно как точно се пие да сподели, че не ми е ясно съвсем, но правя както го разбирам/ Пила съм само вчера и мисля, че има ефект.
Сега проблема е друг - бебето няма събуждане през деня, заспала я карам да суче, дърпа нещо си и си спииии. Обаче всяка нощ от 3 до 6 си отвисяваме с кърмене.
Иначе пък пълни памперсите, няма грешка. Остава и да наддаде на грамчета, че до колкото успявам да я меря почти не наддава.
 Дано съм била малко полезна на тези, които вече са родили, пък и на тези, на които им предстои.
За самото раждане няма какво да разкажа. Всичко се случи както беше планирано - нямаше изненади, проблеми и слава Богу.
Иска ми се и родилите вече мамчета да споделят, знам че трудно се намира време, но може да сме си полезни.
И всеки изминал ден осъзнавам какво щастийце си имам!
 Прекрасно е да имаш бебе!
Виж целия пост
# 363
Ето го първото ни августовско бебе Party:

newsm32 ВЕСТИТЕЛСКА НОВИНА! newsm32
Днес MiraBurg е родила син Момчил - 2,900 кг, 50 см.  bouquet
Войводата е успял два пъти да се изпишка върху екипа Mr. Green Мира е родила нормално, за два часа, дори е нямало време за упойка! Да им е жив и здрав, да слуша много и да порасне добър човек, с много късмет! На мира - леко възстановяване!

Виж целия пост
# 364
Честито на MiraBurg да е жив и здрав Момчил.  Hug Hug
Виж целия пост
# 365
elliee много се радвам, че проблема с гърдата се е решил някак  Hug
MiraBurg да им е жив и здрав юнака, от сега си има характер човечето  Laughing бързо възстановяване на мама Hug
Честито бебче и на Tasty и аз съм пропуснала новината!
Виж целия пост
# 366
Мири,Теси-честити ви дечица.Много здравички,а на вас бързо възтановяване
Ели-радвам се проблемите с гърдите ти се е разрешил Hug Hug Hug
Аз днес съм на преглед-да видим беба има ли намерение да излиза или не.Моя мъж притропва и вика-да вземем да му кажем утре да раждаш, че отпуската върви.Щях да го убия Grinning Grinning Grinning
докарах си до август-а така се бях настроила за юлско бебче Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 367
Включвам се и аз вече от отбора на мамите Simple Smile днес -01.08 в 1:08 сл.обяд(преди час) с леко спешно планирано секцио се роди Николай-3320гр/50см. Изплака веднага и ми е много хубав. Добре сме. Ще видим после като ме пусне упойката.
Виж целия пост
# 368
Браво Simple Smile))) Че ти до преди малко пишеше Simple Smile Много хубава дата и много хубав час на раждане Simple Smile Сигурна съм, че малкия Николай е прекрасен   bouquet  bouquet  bouquetПочивай и ще чакаме разказ, защо е било "леко спешно"  Hug Hug Hug Hug

Хм струва ми се че по-малко се пише....май най-пишещите мами взеха да раждат Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Еха, честито бебче на MiraBurg, да е жив и здрав малкия мъж!   bouquet Бързо възстановяване на мама!  Hug

Еllie, браво за гърдата, супер звучиш, много ти се радвам!  Hug Hug

Ей супер, Eli70o0! Да ти е жив и здрав Николай! Бързо да се възстановиш!  Hug Hug
Виж целия пост
# 370
Ели да ти е жив и здрав малкия Николай.Много хубаво име  сте избрали.На тебе бързо възтановяване Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 371
Честити бебчета на Tasty, MiraBurg и Ели! Да са ви живи и здрави дечицата, много радост да ви носят и нека са родени с голям късмет! Hug Много прегръдки на бебоците Simple Smile

Аз ходих на преглед, бебо е някъде 2,5 кг, което ми се струва малко при тежестта, която усещам Simple Smile Но засега е живо и здраво и не страда в мен. Успокоих се.

Хубав ден! И очакваме добри новини:)
Виж целия пост
# 372
Честити бебета на MiraBurg, Eli70o0 и  Тейсти! Много здраве и щастие на всички ви и децата ви.

Бързо се оправяйте и да пишете, че Асти е права - темата забуксува заради липсата на редовно пишещи Simple Smile

mama hrisi Аз пък си мечтая за Септемврийско бебче, ама едва ли ще ме огрее Simple Smile само да са ни живи и здрави, другото изобщо не е толкова важно. Иначе моя мъж е много натоварен тая седмица, че партньора му е на мореи сам движи всичко, а се случват само някакви проблеми и ме помоли да не раждам до неделя Simple Smile

Иначе болките ми са все повече - вече май при почти всяко движение на бебето усещам прорязващата болка, дори и когато седя.

От вчера пера нон-стоп бебешки дрехи, вече не знам колко перални станаха, ама имам още 3 поне. И постоянно въртят и пералнята и сушилнята. У нас мирише на бебе Simple Smile много е приятно.

А да не забравя -  сутринта си взех болничния и вече официално съм в майчинство Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Чесити бебчета и от мена на Tasty, MiraBurg и Ели !  bouquet  bouquet  bouquet
Момичета браво на вас и вие успяхте Hug
Да са ви живи и здрави, много да ви радват и скоро да можете да се гушкате вкъщи.. baby_neutral
С нетърпение чакам разкази.. Hug

И аз сутринта се изтрелях на едни непредвидени тонове..Всичко е наред, ама да ми е спокойно събота и неделя, че чак в сряда съм на праглед..Май наистина започва да й става тясно, щом не я усещам вече толкова на често.. newsm78

Виж целия пост
# 374
Честито на всички нови мами! Да са ви живи и здрави бебчетата, на вас бързо въстановяване и много щастливи моменти за да пред.

Аз вчера бях на лекар. Всичко е наред. Бебка е около 3 кг, плацента и води са супер. Каза, че най вероятно ще си изкарам до термин. Все повече започвам да си мисля, че пак ще пренося.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия