Бъдете силни, наши две късметчета - първите ни ОКТОМВРИйски бебчета - TEMA 10

  • 35 399
  • 761
# 645
  Здравейте момичета, честит празник на всички.На този ден аз съм кръстена и за мен е много важен. Да сме живи и здрави всички и всички бебчета и да си стоят до когато трябва по местата.

  Относно хапчетата от миналата седмица ми увеличиха Магнерот-а на 3х2. Док. каза че ще ги пия до самия край, само ако се наложи секцио ще ги спра седмица преди това. Но при всяка е различно. Знам ли може и на мен следващия път да ми каже да ги спирам  Joy

  Хубав празничен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 646
  Относно хапчетата от миналата седмица ми увеличиха Магнерот-а на 3х2. Док. каза че ще ги пия до самия край, само ако се наложи секцио ще ги спра седмица преди това. Но при всяка е различно. Знам ли може и на мен следващия път да ми каже да ги спирам  Joy

Хм, до самия край до колкото съм запозната не е добре, понеже като потискат контракциите пречат на родилния процес да започне нормално..
На мен и до 37-ма седмица ми се струва малко множко, ама ще видим.
Виж целия пост
# 647
  Относно хапчетата от миналата седмица ми увеличиха Магнерот-а на 3х2. Док. каза че ще ги пия до самия край, само ако се наложи секцио ще ги спра седмица преди това. Но при всяка е различно. Знам ли може и на мен следващия път да ми каже да ги спирам  Joy

Хм, до самия край до колкото съм запозната не е добре, понеже като потискат контракциите пречат на родилния процес да започне нормално..
На мен и до 37-ма седмица ми се струва малко множко, ама ще видим.



 Ами те всеки път ми казват различни неща. Точно за това очаквам следващия път да ми кажат да ги спирам....знам ли нали за това са лекари  Wink
Виж целия пост
# 648
Ооо, вие ме разбихте с днешната полемика. Може би е защото съм малко по-голяма, но направо са комични аргументите и от двете страни, да ви кажа честно. Във ФБ такова нещо като затворена група няма (освен привидно да създава някаква химера за запазване на данните). Имам удоволствието да съм женена за програмист с двама добри приятели работещи за тази фирма, поради това никакви тайни или явни групи няма да получат дори грам информация за моята бременност или бебе там. Реално погледнато, на тези които не са си слагали снимки и разисквали подробности: не само че не сте изпуснали, но даже сте се предпазили повече, отколкото предполагате. Ако ще и на първа страница на бг-мама да си лепнете снимките, пак ще се по-защитени отколкото скритата група във ФБ  Simple Smile
Но така или иначе, свят голям и всеки има право на избор. Най-добре да си прекратите нападките, че не виждам много смисъл от тях. Спорите за това дали е добре човек да си дава най-личната информация на гигантска корпорация, която моментално добива пълни права да я използва както иска без ваше знание и съгласие или да не го прави. ?!

По въпроса за помпата: моята застраховка покри и ми изпрати такава: http://www.medelabreastfeedingus.com/products/698/pump-in-style- … tpump-starter-set
Някой има ли отзиви за нея? Не че на подарен кон се гледат зъбите, но ми е интересно как ще се справи.

Иначе, в нашата група има ли други които ще ползват еко памперси и пелени за многократна употреба. Пелени не е точно казана, понеже те са си като еднократните, само дето са от органични материи (поне тези които аз съм избрала) и се перат в автоматична пералня. Имаме цяла тема във форума, но не съм засичала никой там.

Аз много се чудя за многократните пелени. Ти на кои си се спряла? Ще можеш ли да дадеш линк към темата, за да се включа и аз. Благодаря ти! Simple Smile
Виж целия пост
# 649
Здравейте и от мен ,момичета Simple Smile Честито на празнуващите днес! Живи и здрави да сте и Богородица да закриля всички ни!
 Относно НОВА ФБ група-нелепо! И не мисля,че някоя би е навила на такова нещо,но както и да е! Лек и слънчев ден от мен,пазете се от жегите Simple Smile
Виж целия пост
# 650
Предложение за името на новата тема: "Корема вече доста натежава, ОКТОМВРИ месец бързо наближава"  или "Подготвяме дрешки, кошари, колички, за ОКТОМРИйче стягаме се всички" Peace
Виж целия пост
# 651
Здравейте и от мен,

Вчера бях на преглед, бебо е 1600, 30 г.с, нямах контракции, но продължавам да си пия магнезия и но ша при нужда. На 4.09 ме викат за тонове, така че вече се почва по-регулярно да се ходи.

Нашия матрак е на Нани, много сме дожолни от него.
Помпата ми е рацхна на Авент и определено мисля че е един от най-важните артикули.
Виж целия пост
# 652
Здравейте момичета!
Да дам отчет как  е моето Маринче. Днес бях на свиждане. Диша си и качва по-малко грамчета. Днешната доктрока не е много разговорлива. Но ме радва, това, че не се е влошила. Дано проблемит е да останат зад гърба ни. Спинкаше си мъничето, ама това не и попречи да се чекне и върти главичката. Забелязах че все повече ми заприличва на свекито Shocked
Приятен ден на всички мами! txtloves
Виж целия пост
# 653
 Много се радвам, че е добре малката кукла. Да продължава все така. А за това на кой прилича..... Laughing кой знае още колко ппъти ще й се промени личицето  Hug
Виж целия пост
# 654
Честит празник на именниците, кръстените и всички празнуващи днес!
клеопатра, повярвай ми мила, достатъчно форумски опит имам, за да знам че е безмислено някой да съди друг в интернет. Съжалявам, че така си разбрала изказа в поста ми.  Peace Аз си казах вече:
Но, твое тяло, ти си знаеш де..
Причината, поради която провокира толкова коментари е, че си решила да го направиш без знанието на лекаря си. Разни хора, разни идеали и наистина нямах за цел да разводнявам отвъд предходния си коментар.
Не съм еленна, но за пелените мога да кажа - миришат си в каквото и да ги сложиш Wink Зависи колко време ги държиш де.. и на каква температура вероятно.
блек пърл 30, това са добри новини! Че наддава на тегло имам предвид Simple Smile Засега е със сонда нали? Хич не се коси, че прилича на свекито, тя още колко ще се промени. Моя син от едно набръчкано, кафяво-жълто (изкара дълга жълтеница) дребосъче в кувьоза като понапълня и доста се промени - побеля, поуплътни бузки...
Виж целия пост
# 655
Здравейте момичета!
Да дам отчет как  е моето Маринче. Днес бях на свиждане. Диша си и качва по-малко грамчета. Днешната доктрока не е много разговорлива. Но ме радва, това, че не се е влошила. Дано проблемит е да останат зад гърба ни. Спинкаше си мъничето, ама това не и попречи да се чекне и върти главичката. Забелязах че все повече ми заприличва на свекито Shocked
Приятен ден на всички мами! txtloves
Браво, само такива хубави новини нека да се чуват.
А за приликата със свекървата, това може само да те радва: свекървите са много жилави и упорити и както знаем от всички вицове, никакво препятствие не може да им се опъне, оцеляват винаги и не само, ами и излизат победители! (това в кръга на майтапа, опитвам се да те разведря, дано да не се обидиш).
Виж целия пост
# 656
Чистит празник на всички и на именници ако имаме. Браво на Маринчето да продължава в този дух. Надявам се и адашката да и е добре - те са нашите борбени бебоци!
Виж целия пост
# 657
 "Октомврийчето напира, но има още сили и килограми да набира"

Това е моето предложение, но бих се радвала и ако си остане същото  Wink
Виж целия пост
# 658
За всички, които питаха за темата за пелените: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=786159.0;topicrefid=19

А за миризмата нямам личен опит все още, но се продават специялни торби със цип или връзки отгоре, които се слагат в коша - не се хвърлят директно. Както и да погледнеш, миризма при бебешките наакани пелени - дали са еднократни или многократни - няма как да няма.
Виж целия пост
# 659
Хоп Поздравохме вече мариките и тука да са живи и здрави...

Изкарах аз един плаж беше ни екстра на нас   grinning039  grinning039  grinning039  grinning039  grinning039

Хубаво е че споровете отминаха и не се  spam2 spam2 spam2 темата Simple Smile

Лека вечер от нас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия