Гърция ,почивки All Inclusive и HB

  • 127 814
  • 743
# 420
Още една оферта със сравнително отличен рейтинг...но дали си струва, преценете сами.
За мен и да и не, за други не знам, защото морето е твърде далеч, хотела е в края на селото.
Наскоро имаше питане за хотела.

http://hoteldanai.gr/
03.05.2016 - 31.05.2016
66 евро двойна
HB
Дете до 6 год. безплатно
Безплатно интернет, паркинг, ползване на басейн с чадъри и шезлонги/прекрасен/.

КЛИК
Виж целия пост
# 421
Рейтингът е субективно понятие, защото хората, които ходят на цена 30 евро, имат едни изисквания, а тези, които са платили 130 - други. От друга страна, по-високата цена не означава непременно по-добро качество на цялостното изживяване Grinning А когато се сравняват хотели с АИ и 500 стаи и семейни хотелчета с 5 стаи, то е сравняване на ябълки и портокали, не на два вида ябълки.

Отделно натрупването на много мнения води до разнообразие сред тях (лесно е да имаш 10 отлични, по-трудно е да имаш хиляда).

Иначе оценките в трипадвайзър ги ползвам много и аз, ориентират ме добре, но все пак трябва да се има предвид, че там рецензия може да напише всеки, почивал-непочивал, докато оценка в букинг имат право да поставят само хора, резервирали оттам и почивали реално.
Също има значение от каква националност са оценяващите. Вкусът на британците например сииилно се разминава с моя.

Аз лично за себе си отдавна имам отговор на въпроса каква е оптималната почивка в Гърция (за други държави е друго), но това не е тема за разговор в тази дискусия.



Виж целия пост
# 422
Рейтингът е субективно понятие, защото хората, които ходят на цена 30 евро, имат едни изисквания, а тези, които са платили 130 - други.


Мда. И когато видиш цена от 49 евро за 5 звезден хотел с рейтинг 7,5 фактите сами говорят. Дори не ми е нужно да чета отзиви, макар винаги да го правя.

Също има значение от каква националност са оценяващите. Вкусът на британците например сииилно се разминава с моя.


Или на германците. Но когато във всяко второ мнение пише, че около хотела мирише неприятно и отходна тръба се излива в морето няма как да не повярваш, колкото и да сме различни като народности и светоглед.
Виж целия пост
# 423
Eдин хотел с реален рейтинг, оферта май:
Тасос
http://www.royalparadise.gr/
80 евро двойна/голяма/, били сме в хотела на 50 евро-само закуска.
HB
Дете до 6 год. безплатно.
Трети възрастен заплаща 70% от цената.
Безплатно ползване на шезлонги и чадъри край басейна и на плажа, паркинг, Wi-Fi интернет.
/Това имах предвид, като писах за нивото и плащането в Ilio Mare Beach, уж пак 5 звезди/

КЛИК
Виж целия пост
# 424
Здравейте.Аз продължавам с чуденката за хотел АИ от 21.5. Дадоха ми(според мен) добра цена за Дион Палас- 220 лв на вечер за трима ни.
Незнам кой е по-добър Дион Палас или Посейдон Палас.
Аз бях 09.2015 в Дион Палас и съм супер доволна.
Миналата година на ранни за 5нощурки олнклузив ми излезе 1200лв за два възрастни и едно дете.

Посейдон илиза доста по евтино Simple Smile Аз съм супер доволна от там. Ние платихме по 240 лв за три нощувки на АИ на човек. Малкият (на 8 безплатно). В момента има много оферти за там, мисля и по-евтини.
Виж целия пост
# 425
Тази година ми се иска да пробваме морети в Гърция, първата седмица на юли. За пръв път ще ние и сме с малко дете на 2 г. Държа на AI, за да ми е всичко на едно място и да не мисля за ядене, пиене и т.н.

Към момента съм набелязала и имам оферти за:

1)  ELINOTEL APOLAMARE 5* (KASSANDRA) UAL - 819 EUR за 5 нощувки;
2) POTIDEA PALACe 4*+ UAL - 949 EUR (тази цена ми е абсолютен таван!).

Всякакви съвети и мнения ще са ми от полза!
Виж целия пост
# 426
Тази година ми се иска да пробваме морети в Гърция, първата седмица на юли. За пръв път ще ние и сме с малко дете на 2 г. Държа на AI, за да ми е всичко на едно място и да не мисля за ядене, пиене и т.н.

Към момента съм набелязала и имам оферти за:

1)  ELINOTEL APOLAMARE 5* (KASSANDRA) UAL - 819 EUR за 5 нощувки;
2) POTIDEA PALACe 4*+ UAL - 949 EUR (тази цена ми е абсолютен таван!).

Всякакви съвети и мнения ще са ми от полза!
И двата са с добър  UAL, макар че аз съм фен на POTIDEA PALACЕ, в ELINOTEL APOLAMARE няма никаква анимация и забавления за деца/ това преди 3 години/, предимството е, че е в населено място-Ханиоти, но паркирането е кауза пердута.  POTIDEA PALACЕ е малко в нищото и ако искате разходки Ви трябва кола, но за малки деца е супер. С ранни записвания в нормална стая за началото на юни офертата за там беше около 620 евро за пет дни, така че бих Ви посъветвала да потърсите оферти и от други туроператори.
Виж целия пост
# 427
Тази година ми се иска да пробваме морети в Гърция, първата седмица на юли. За пръв път ще ние и сме с малко дете на 2 г. Държа на AI, за да ми е всичко на едно място и да не мисля за ядене, пиене и т.н.

Към момента съм набелязала и имам оферти за:

1)  ELINOTEL APOLAMARE 5* (KASSANDRA) UAL - 819 EUR за 5 нощувки;
2) POTIDEA PALACe 4*+ UAL - 949 EUR (тази цена ми е абсолютен таван!).

Всякакви съвети и мнения ще са ми от полза!
И двата са с добър  UAL, макар че аз съм фен на POTIDEA PALACЕ, в ELINOTEL APOLAMARE няма никаква анимация и забавления за деца/ това преди 3 години/, предимството е, че е в населено място-Ханиоти, но паркирането е кауза пердута.  POTIDEA PALACЕ е малко в нищото и ако искате разходки Ви трябва кола, но за малки деца е супер. С ранни записвания в нормална стая за началото на юни офертата за там беше около 620 евро за пет дни, така че бих Ви посъветвала да потърсите оферти и от други туроператори.

Благодаря!

Офертата ми е за началото на юли, а не за юни. Ще се поразрърся за по добра оферта, въпреки, че уж много гледах, а и това е с 30% отстъпка за ранни записвания.
Виж целия пост
# 428
Тази година ми се иска да пробваме морети в Гърция, първата седмица на юли. За пръв път ще ние и сме с малко дете на 2 г. Държа на AI, за да ми е всичко на едно място и да не мисля за ядене, пиене и т.н.

Към момента съм набелязала и имам оферти за:

1)  ELINOTEL APOLAMARE 5* (KASSANDRA) UAL - 819 EUR за 5 нощувки;
2) POTIDEA PALACe 4*+ UAL - 949 EUR (тази цена ми е абсолютен таван!).

Всякакви съвети и мнения ще са ми от полза!

Избраните хотели сме ги коментирали, различни са по местоположение, зависи какво се търси-спокойствие или повече живот ?
Но цените за първа седмица на юли са прекалено високи, като знам какви бяха миналата година.
За първия хотел, за същия сезон, за 5 дни-без обяда, цената е 600 евро, което е по-нормално.

Аз не смея да правя прогнози за тази година, тя е различна от миналата.
Но като виждам за сега някои цени се променят надолу, а други явно злоупотребяват с положението.
Да видим докога и докъде ?
Виж целия пост
# 429
Здравейте, моля някой, който е бил в Блу Долфин да даде мнение, има ли морски таралежи и камъни на плажа? Тъкмо мислих да резервирам и видях такъв коментар. Сега се чудя за Лангомандра бийч, моля, който има повече информация. Приемам и предложения за Ситония искам хубав плаж и полупансион.
Виж целия пост
# 430

Пак за вас:
Вече прави впечатление, че първоначалните оферти от ранни записвания започват да намаляват, както неотдавна ви предупредих.

http://www.villagemarehotel.com/
All inclusive
18.05.2016 - 31.05.2016
75 евро двойна
Ползване на басейн с чадър и шезлонг.
Паркинг и интернет.

Важно за вас...
Дете до 13 год. безплатно


Моите хора ми дават по-добри цени Блед. На другите хотели - също.
Само за информация.  Grinning
Виж целия пост
# 431

Пак за вас:
Вече прави впечатление, че първоначалните оферти от ранни записвания започват да намаляват, както неотдавна ви предупредих.

http://www.villagemarehotel.com/
All inclusive
18.05.2016 - 31.05.2016
75 евро двойна
Ползване на басейн с чадър и шезлонг.
Паркинг и интернет.

Важно за вас...
Дете до 13 год. безплатно


Моите хора ми дават по-добри цени Блед. На другите хотели - също.
Само за информация.  Grinning

Нормално е, цените са без отстъпки, просто за информация....
Това сме го коментирали.
Виж целия пост
# 432

Нормално е, цените са без отстъпки, просто за информация....
Това сме го коментирали.
Без отстъпки са по-ниски!
Виж целия пост
# 433
Запис и тук.
Миналата година бяхме в Лиотопи, НВ, доволни бяхме.
Виж целия пост
# 434
Milenka.k кои са тея твои хора? Давай ги насам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия