На море в Гърция 2014 - IX

  • 56 392
  • 760
# 60
Параход   bouquet
Виж целия пост
# 61
Не мога да отгатна  Thinking

Кайлис, красива снимка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 62
.............никой още не се е пробвал. Хайде, първите две са много лесни... (третата и аз трябваше да проверя, че а) не съм ходила там и б) не помнех откъде съм я свалила  Sunglasses)

Да се пробвам...
1. Antipaxos
2. Oia
3. Chios
Виж целия пост
# 63
за първата снимка аз залагам за паксос-антипаксос и по-точно сякаш е антипаксос  newsm78
Виж целия пост
# 64
Аз пък разгледах снимките на парцалеса и сега ми е гот на душата..много хубав тоз Муртери!
Благодаря и за разказа   bouquet
Благодаря, Таис.
Щом ще ходите пак на Евия може да отскочите до там и да си наберете камъчета  Wink
Виж целия пост
# 65
Параход има си търсене в гугъл по изображение  Mr. Green Толкова е лесно и просто да познаеш всичките първи.

Иначе снимката от Хиос е невероятна, но и много яко фотошопирана.
Виж целия пост
# 66
Имали ли сте някога чувството, че като гледате снимки от дадено място, където ще ходите, и като идете на място ще се разочаровате? В днешно време снимките се обработват толкова много.

Това по повод на снимката от Хиос, понеже има на същото място без Фотошоп.
Виж целия пост
# 67
Simple Smile
Е, идеята беше да е без гугъл.

Иначе снимката от Санторини също не изглежда точно по показания начин, но не знам дали е фотошоп или са пребоядисали здраво - същата тераска преди 7 г.


Кейт, слава богу, досега това не ми се е случвало, но помня, че преди 2-3 теми пусках някакъв плаж в идеален вид (без хора, с подходяща светлина + фотошоп) и в реалистичен такъв.
Виж целия пост
# 68
Парцалеса, горе-долу колко време отнема от Едипсос до Муртери? Пътят много ли е планински, тежък ли е?

Ходи ми се там за ден, но ще видим с детето как ще стане. Ходи ми се и на Хилияду, този плаж още от миналата година го сънувам. Баси и уникалното местенце е.
Виж целия пост
# 69
Пфу, 45€ са ми отговорили от Агия Ефимия, много ми е  Confused
Ще търся нещо по-прилично като цена.
Виж целия пост
# 70
Параход
Снимките бяха наистина много лесни за познаване и е напълно безсмислено човек да си прави какъвто и труд да ги търси по какъвто и да е начин. А и да не се подценяваме, на този остров съм била 2 пъти.
Снимки от Pantoukios имам много, а параклиса май се казваше мъченик Isidor. Ако трябва ще ти пусна една с мен и параклиса.
А другите две са елементарни за познаване.
А както казваш, едва ли е това идеята, поне за мен.
Аз лично боравя само с лични снимки и никога не са ме интересували други, камо ли да ги търся.
Като идея беше добре, но щом има подобно търсене, най-добре да е със собствени снимки.
Виж целия пост
# 71
Bled, всички знаем че ти си била на всички места по света не по веднъж, а по два пъти.  Поне. И не ти е нужно да търсиш в Гугъл как се казва параклиса, примерно. bouquet
Виж целия пост
# 72
Аз лично боравя само с лични снимки и никога не са ме интересували други, камо ли да ги търся.
Като идея беше добре, но щом има подобно търсене, най-добре да е със собствени снимки.
Целта на 1-вата страница, която е лицето на темата, е естетика и наслада за окото.
Това изисква художествени снимки с високо качество.
Твоите определено не са такива, те са снимки за спомен.
Виж, има потребителки, чиито кадри с удоволствие бих включила, и вече стана дума (даже повече от веднъж) Grinning
А по отношение на личните снимки, с помощта на потребителки тук (за което им благодаря) успях да "хвана" туристическа агенция и сайт за колективно пазаруване, които ползваха без разрешение моя снимка, и да ги накарам да я свалят. На всичкото отгоре илюстрираха екскурзия в Тасос със снимка от Кефалония...

И едно Хиляду за Таис, нелично  Sunglasses
Виж целия пост
# 73
колкото повече чета темата се убеждавам че отвътре ме тегли още утре да тръгна  Mr. Green
още една седмица остава  Crossing Arms
Виж целия пост
# 74
Параход  bouquet
Отново ще ви чета с удоволствие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия