Чакаме тук новината голяма - коя ще е първата МАЙска мама?

  • 25 738
  • 744
# 270
Sabrina, Ivanova13, добре дошли и от мен. Лека и безпроблемна бременност ви желая. Hug

Фони, стискам палци за прегледа и те чакаме с добри новини.

Аз също съм на преглед днес следобед, вече нямам търпение, моля се всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig

А да се оплача, от сутринта ми е нервно и всички ме дразнят. ooooh! #Cussing out Трябва да си измисля някакъв начин да се успокоявам. Mr. Green
Виж целия пост
# 271
Алия след като чуеш хубавите новини ще се успокоиш.  Hug
Виж целия пост
# 272
Добро утро на всички в тази дъждовна сутрин, обичам да вали Simple Smile
Фони, Алия успех на прегледите днес, чакаме ви с прекрасни новини!
Алия аз цели,я месец бях отвратителна, държах се лошо, тресяха ме нерви до безобразие, казах на ММ, че ако не съм бременна и хормоните да оправдават държанието ми, имам огромен проблем. Не можех въобще да се овладявам... Сега съм малко по-добре, надявам се да не се повтаря този нервен период, че е много лошо..
Момичета, влязох за малко в темата на априлките,  много готино са си направили началната страница, има ли как и нашата да стане така? Зайче, май ти си админ на темата, можеш ли да я поукрасиш, може и там да си сложим термините и данните за нас, както ги беше сложила тук в поста си, както и обща информация за бременността, калкулатор и т.н.
Виж целия пост
# 273
Аз мога да направя поста с термините по този начин, но добавянето на информацията с бременност и т.н. ме затруднява.
Виж целия пост
# 274
Sweety ஜ всеки ли може да добавя инфо на първата страница, или само създателя на темата, имаш ли идея? А инфото с термините е в Зайчето, на нея ги пращахме.
Виж целия пост
# 275
Ехаа колко нови мами... Добре дошли на всички.   bouquet

Добро утро и от мен!

Алия, Фони, да ни зарадвате днес.

Зайче, ще ти пратя данните си след прегледа в понеделник да съм вече  сигурна. Момичета, аз съм от София, но като гледам каква групичка сте си заформили във Варна, живи и здрави след раждането, може да ви дойдем на гости да се запознаем...  Wink

Аз не съм нервна за сега, но болките ниско долу си ми продължават вече трети ден. Предполагам, защото в работата седя по цял ден пред комп. и адски не ми е удобно.

Селисита до колкото ми е известно от преди май само админ-а на страницата може.

За сега хубав ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 276
Само този, който прави темата може да добавя. Но има опция до определени часове след пускането да се редактира, след това не може. Така, че няма как сега да се направи нещо. Спокойно, Зайчето събира данните, и ще бъдат оформени в следващата темичка, както и с други линкове, каквито има по отчетните теми с термин. Първите винаги са така.
Виж целия пост
# 277
Момичета мога да го направя по този начин и да го пратя на Зайче да въведе информацията за раждане и т.н.



Виж целия пост
# 278
На мен ми харесва идеята, но защо тр да е есен като май си е пролет вече Simple Smile
Виж целия пост
# 279
На мен ми харесва идеята, но защо тр да е есен като май си е пролет вече Simple Smile

Направих я според сезона, който сме сега, но ако искате може и нещо друго  Wink
Виж целия пост
# 280
А пък аз мисля, че Зайчето вече ги е подготвила, и нека си го направи тя, пък за следващите месеци ще й помагаме и ние. Hug
Виж целия пост
# 281
Не ме разбирайте погрешно. Аз нямам нищо против, нека си я направи, но някой беше писал да е нещо като при Априлките
Виж целия пост
# 282
Не бе sweety, не мисля, че някой те е разбрал погрешно. Да не ми се разсърдите и на мен. Hug Просто понеже знам, че Зайчето събира данните и подготвя линкове малко по малко за следващата да не вземе да се обиди.  Hug Hug Hug


Я кажете как сте с храненето, на мен последните дни не ми се яде, ама нищо. Чак обикалям навсякъде в магазина да видя нещо и да ми се прияде и тцък...нищо. Не седя гладна де, но никакъв апетит нямам.
Виж целия пост
# 283
Не съм се разсърдила на никой  Hug просто предложих как може да се направи. Извинявам се ако съм се наложила  Hug Hug
Виж целия пост
# 284
Добро утро и от мен:)  Тъкмо се връщам от преглед -- всичко е ОК. Вижда се ембрионче/ ако така се казва/, в матката и т.н... Бе всичко е ОК. Даже ми дадоха и 1-вата снимка  Hug  Сега на 18.09 съм на преглед да гледаме за сърдечна дейност:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия