Кой какви сериали гледа? - Тема 10

  • 45 563
  • 756
# 45
еййй, човек да не хване гората за 4-5 дена и вие света изписахте  Sunglasses Запис в новата темичка! Изгласувах се  Wink
Виж целия пост
# 46
Моя сериал го ням  Cry
TEEN WOLF
 Laughing
Снощи на THE LAST SHIP .... Изгледах 6-те излезли епизода наведнъж от 22ч до 2ч .... От доста време не ми се беше случвало да дам шанс на някой сериал след 00:30ч  Peace

TRUE DETECTIVE лично аз го гледах като излезе по HBO до 3 епизод и го зарязах .... Много ми се разводни  Whistling
Виж целия пост
# 47
Teen wolf е костюмна драма, защото се обличат в кожи на вълци ли? Или го разглеждаме от медицинска гледна точка - има ли лечение за върколака?
Виж целия пост
# 48
Бебе   kiss

Приключих Килинга в събота, и сега съм в някакво състояние на "абе, тоя сериал става ли за гледане, не става ли?".
В момента гледам Extant, The Strain и The Last Ship. За нито един не съм сигурна защо точно го гледам. Особено Extant! Само The Strain се отличава значително.
С една дума - скука.

Иначе, кво друго?
Виж целия пост
# 49
Нелиииии Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 50
Teen wolf е костюмна драма, защото се обличат в кожи на вълци ли? Или го разглеждаме от медицинска гледна точка - има ли лечение за върколака?

тц, исторически ще да е Simple Smile
Виж целия пост
# 51
Излезе legends. Шон Бийн оцелява след първи епизод Laughing

И единственият коментар от Замунда:

Ще залагаме ли в коя серия ще убият Шон Бийн? Grinning
Виж целия пост
# 52
Ох, Нелко!  hahaha
Виж целия пост
# 53
Гледам Game of Thrones , реших да видя защо е толкова харесван. За сега ми харесва, де, на пети епизод съм, но тези имена ме побъркват.  Laughing Докато ги запомня, докато схвана за кого точно говорят...  Crazy
Иначе си следя епизодите на Mistresses.
Виж целия пост
# 54
Гледам Game of Thrones , реших да видя защо е толкова харесван. За сега ми харесва, де, на пети епизод съм, но тези имена ме побъркват.  Laughing Докато ги запомня, докато схвана за кого точно говорят...  Crazy
и те го убият Wink
Виж целия пост
# 55
Teen wolf е костюмна драма, защото се обличат в кожи на вълци ли? Или го разглеждаме от медицинска гледна точка - има ли лечение за върколака?

Обичам те, ма! Joy
Виж целия пост
# 56
Teen wolf е костюмна драма, защото се обличат в кожи на вълци ли? Или го разглеждаме от медицинска гледна точка - има ли лечение за върколака?

Обичам те, ма! Joy

Кво се хилиш бе, Бебище?! Младият вълк не беше ли завършил право? Или греша.  Thinking
Виж целия пост
# 57
 hahaha hahaha Нда, бе, съдия ще става. Mr. Green

 Стига сте спамили, че трудно правя новите теми. Laughing
Виж целия пост
# 58
След 2 дни гледане на 1-ви епизод на "Фарго", установих, че това не е моя сериал.
Виж целия пост
# 59
След 2 дни гледане на 1-ви епизод на "Фарго", установих, че това не е моя сериал.


и той грабва на втори епизод  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия