Любители на Котки Тема 87

  • 47 512
  • 744
# 180
На Лъкито жегите не му пречат на апетита,но пък ужасно го мързи  bowuu


Виж целия пост
# 181
Много красиви шарки има това Лъки. Heart Eyes Heart Eyes

А Мърти е голям сладур. Grinning
Виж целия пост
# 182
Ох ама тия пухове ми разпалват ''апетита'' и ходя да мачкам и моята принцеса Simple Smile

Имам въпрос,ако някой знае нещо...Скоро ще се връщаме,обаче принцеса ще пътува с брат ми.Съгласувала съм всичко,тя има всички паспорти,ваксина против бяс и т.н.
Обаче на софийското летище дали брат ми би имал проблем?
Не съм пътувала още с котето от Софийското летище и не знам дали се заяждат и следят стриктно...
Виж целия пост
# 183
Ох ама тия пухове ми разпалват ''апетита'' и ходя да мачкам и моята принцеса Simple Smile

Имам въпрос,ако някой знае нещо...Скоро ще се връщаме,обаче принцеса ще пътува с брат ми.Съгласувала съм всичко,тя има всички паспорти,ваксина против бяс и т.н.
Обаче на софийското летище дали брат ми би имал проблем?
Не съм пътувала още с котето от Софийското летище и не знам дали се заяждат и следят стриктно...
Мисля че на С. летище е както на всички в ЕС.
Какво значат да следят стриктно? Писах, че преди 2 г виждах котка на м/ународни полети. newsm78
Ако котинка е в теб, на нашето летище, едва ли ще имаш проблеми. Wink
Виж целия пост
# 184
Много се радвам, че снимката на малката Бела е на първа страничка.  Hug
Тя е щастлива в новия си дом, хапва си лакомо, душичката златна.
Много ми липсва, но се радвам, че е щастлива и я гледат добре.
Ето снимчица, от новия дом:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 185
Много се радвам, че снимката на малката Бела е на първа страничка.  Hug

Ето снимчица, от новия дом:

Скрит текст:

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дай снимка с кого остана. Wink
Виж целия пост
# 186
Много се радвам, че снимката на малката Бела е на първа страничка.  Hug

Ето снимчица, от новия дом:

Скрит текст:

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дай снимка с кого остана. Wink

Кученце имам, бях писала тук за Бюти, която почина.  Confused
И сега за Бела, която си има нов дом.

Руфъс:
Скрит текст:

Прекрасни котенца имате.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 187
Всички показани котачковци са пре-въз-ходни !  Heart Eyes Не мога да ви изброя поименно, ще изпусна някого, но много от вас се скатават. Споделяйте повече какво правят вашите пухове ама със снимков материал  Shocked за пристрастените  Laughing

Много се радвам за малката Бела, ако имаш възможност Сиси и ако новите й стопани ти дават нейни снимки, пускай я да й се порадваме Simple Smile Страхотен кучо си имаш Simple Smile

Белла пък в тези жеги е много странна, вчера много искаше да я пусна навън да пасе от двора трева, а тази вкъщи въобще не я поглеждаше. Е, пуснах я, но не паса много, накрая я прибрах. Много странно се държи, постоянно лежи и не яде много, гледам поне витаминките да й давам, за да приема все пак някакви хранителни вещества. Изяжда ги ама им се назландисва мъничко  newsm78
Навън стои по много, направо се хващам за главата това животно няма ли да получи топлинен удар  #Crazy
Ето я как изглежда по цял ден, когато не е горе на покрива или в олука:
    Thinking

Скрит текст:
Преди да се притесните, да кажа, че олука е над балкон, т.е. има сянка и няма къде да изпадне, но все пак е метал и е под покрива, така че се нагорещява, отделно че е и пред външно тяло на климатик  ooooh!

Надявам се, че Мърти и новото коте ще се оправят скоро, тия гъбички са много упорити да им се не ....  #Cussing out
Виж целия пост
# 188
Uff,и моята уж е на сянка. newsm78 Ама си е котка-идиотка. Все на слънце и много градуси ляга. Shocked
Както и да е. И защото съм пристрастена:
http://prikachi.com/images/431/7537431X.jpg
 Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 189
Нормално е сега в тези жеги да хапват по-малко, при нас пък есента е ядене каТ за световнУ...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 190
Нормално е сега в тези жеги да хапват по-малко, при нас пък есента е ядене каТ за световнУ...  Heart Eyes

Дано! Дано! Преди време се молех да отслабне, сега изпитвам ужас.
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Вече е достатъчно отслабнала. Според мен. Laughing
Виж целия пост
# 191
tyzarka, Лъки не го мързи - и леженето си е работа! Mr. Green
Виж целия пост
# 192
Здравейте, момичета Simple Smile
До вчера ви четох и се забавлявах на историите с вашите красавици и красавци, а от снощи най-накрая и аз си имам един сладурчо в къщи Simple Smile Кръстихме го Лъки Simple Smile Надявам се да ни приемете във вашето пухкаво и щастливо общество Simple Smile

Виж целия пост
# 193
grach , приемаме ви веднага с Лъки. Grinning Добре дошли!  Hug
Много е сладичък! Heart Eyes
Виж целия пост
# 194
Оййййй ама какво е сладинко Heart Eyes Добре сте дошли с Лъки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия