дали съм бременна, бледа черта след няколко часа?

  • 5 402
  • 22
# 15
Ккаво да направя първо - трябва да посетя лабораторията ли или да имам избран гинеколог?! За изследванията  може ли даправление от личния лекар, извинявайте че питам?!

На лекар и да идеш толкова рано - нищо няма да ти кажат.
Направи си кръвен в лаборатория (за целта не ти трябва направление, всяка лаборатория го прави и си има тарифа) или просто си купи от аптеката един пиклив тест и си го направи. Закъснението ти е достатъчно, за да отчете.

Успех и дано излезе това, на което се надяваш  Peace
Виж целия пост
# 16
Лабораториите работят ли със здравната каса, като си здравно осигурен ползваш ли отстъпка?!
Виж целия пост
# 17
Не, кръвният тест за бременност не минава по здравна каса. Струва между 15-25 лв. в зависимост от лабораторията. Купи си уринарен тест за бременност - той е 2 лв., направи го според инструкциите за употреба.
Виж целия пост
# 18
Добра, лоша - щом е лаборатория значи в нея работят специалисти! Няма такова понятие като добра/лоша. Simple Smile Wink
Виж целия пост
# 19
Знам, че не е тук мястото за питане на такива въпроси, но може ли симптоми като обща отпадналост, липстата на сила, липсата на апетит, закъснение около две седмици, замаяност да са признак на бременност?! И трябва ли предварителна консултация с личния лекар?!

Напишете лаборатория за Плевен, която прави такива изследвания.
Виж целия пост
# 20
Напишете лаборатория за Плевен, която прави такива изследвания.

Централна лаборатория Плевен
ул."Сан Стефано" 12
партер 12, ет.2, офис 1
пон.- петък 7.30-15.00 ч.
събота: 8.00-13.00 ч. Телефони:
0884 044 164
0884 384 727
E-mail: info@ramuslab.com

Би трябвало във всяка лаборатория да се извършва.
Виж целия пост
# 21
Хайде  и аз да се присъединя - 2 чертички Simple Smile Като за начало откъде трябва да започна след положителния тест, кога и как да потърся лекар...
Виж целия пост
# 22
Хайде  и аз да се присъединя - 2 чертички Simple Smile Като за начало откъде трябва да започна след положителния тест, кога и как да потърся лекар...

Бравоооо! Тихичко честито!  Hug
Изчакай поне седмица или 10-тина дни закъснение и тогава иди на лекар. Преди това не е ясно дали ще се види нещо.

Успешна и лека бременност ти пожелавам. Дано финалът да е точно такъв, какъвто си го мечтаеш.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия