Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 3

  • 67 754
  • 740
# 405
Колкото и невероятно да звучи съм виждала малоумно и опасно поставяне на бебето и в ергономична раница.  ooooh!

 Joy

Какво би могъл човек да обърка с поставянето на ергономична раница ...  Joy
Виж целия пост
# 406
Beruška няма да повярваш каква случка ми разказаха.  #Crazy
Скрит текст:
Някаква майка, която решила, че пояса на раницата трябва да минава през кръста на бебето и краката да висят надолу. За невероятен късмет разказала колко й е неудобна тази поза на "веща в занаята"
Виж целия пост
# 407
Beruška няма да повярваш каква случка ми разказаха.  #Crazy
Скрит текст:
Някаква майка, която решила, че пояса на раницата трябва да минава през кръста на бебето и краката да висят надолу. За невероятен късмет разказала колко й е неудобна тази поза на "веща в занаята"

Е не!  Shocked Как изобщо го е измислила  Joy
Добре, че не го е претрепала това дете  Tired

Редактирам се, за да ви покажа на какви красоти попаднах в австрийския "продавалник":

цък , цък , цък /този е уникален!/, цък и цък   Heart Eyes newsm76  Kissing Heart

Между другото, пълно е с Ergo и Manduca, ако някой се интересува, мога да му поръчам  Wink
Виж целия пост
# 408
Аз цялото по-минало лято изкарах с ето този слинг (черно-синия), но сега идва зима и за новодошлата госпожица предпочитам нещо по-стабилно за навън.

Мислех за кенгуру, но тази тема ме разколеба.
Виж целия пост
# 409
На мен ми се отваря някаква престилка. newsm78
Виж целия пост
# 410
На мен ми се отваря някаква престилка. newsm78
Това е шал за кърмене  hahaha
Ама пък пише, че е и слинг  newsm78
Виж целия пост
# 411
Ама пък пише, че е и слинг  newsm78

Детето може би е левитирало  Laughing

Скрит текст:
Виж целия пост
# 412
на сайта на Mycey пише, че си е само шал за кърмене, просто този бг магазин си е интерпретирал свободно нещата
Виж целия пост
# 413
Аз си го ползвах и за носене на бебето, в комбинация с най-просто дълго ластично парче плат, вързано с късо връзване на хълбок, където се закрепваше бебето - подпъхвах шала, за да пази сянка, и овързвах регулиращата му се презрамка в ластика - всичко останало ме запарваше.
Виж целия пост
# 414
Слингът с халки също ми се струва не по-малко опасен, тъй като плата може да се измъкне и да стане беля.  Или поне така мисля.

Има си все пак правила за безопасност, които е редно да се спазват. Simple Smile
Правилното поставяне на слинга, независимо какъв е, е от огромно значение за безопасността на бебето. Колкото и невероятно да звучи съм виждала малоумно и опасно поставяне на бебето и в ергономична раница.  ooooh!

Да, уверена съм в това. И все пак, за да преценя за себе си кое ще ми е най-удобно и сигурно, ще посетя няколко магазина и лично ще видя с очите си и пробвам кое от всички предложения ще ми допадне най-много.
Виж целия пост
# 415
В слинг-торба вероятността да се постави бебето по опасен начин, и да се задуши, или да страда от постоянен недостиг на кислород, е голяма. Същото важи за позата "люлка" в който и да е от останалите модели слингове.
Виж целия пост
# 416
Извинявам се за нахлуването в темата...но искам да ви попитам дали подобен слинг е надежден и добър вариант за носене на новородено бебе http://olx.bg/posleden-maya-wrap-originalen-sling-s-halki-cherven-i60425818
Не мога да си обясня ценовите разлики в слинговете- конкретно тези с халки гледам...от 20 до 150 лева  Thinking
Чакам бебе през декември и искам да си купя предварително слинг, но бременният ми мозък напълно отказа да съдейства, затова моля вас за помощ в избора   bouquet
Виж целия пост
# 417
Оригинален нов Maya Wrap слинг за 19 лв.... силно ме съмнява. На предишната страница се обсъждаха вариантите за новородено.
Виж целия пост
# 418
Момичета, имам въпрос. Покривалото на Pognae съвместимо ли е с раница Boba4g?
Едит: още един въпрос: слинг-джоб ли беше този, който е безопасен, но лесен за употреба и предпочитан от мъжете? Като този например: http://www.zilana.com/buy-dgob.html Искам да намеря някакъв лесен за поставяне, който да ползваме вкъщи.
Виж целия пост
# 419
Оригинален нов Maya Wrap слинг за 19 лв.... силно ме съмнява. На предишната страница се обсъждаха вариантите за новородено.

Със сигурност не са оригинални нещата на тази продавачка. Peace И това "последен" е търговски трик, има си предостатъчно бройки. Полакомена и аз от ниската цена, бях поръчала ето тази раница:
http://olx.bg/posleden-beco-baby-carrier-ergonomichna-ranitsa-i60426398
Още като я получих, видях, че не е оригинална (липсваше специфичното за Беко заключване на закопчалките), страничните каишки постоянно се измъкваха и съвсем не беше безопасно за бебето в нея, имаше и други разминавания с оригиналното Беко. Peace Писах на продавачката, че раницата не е оригинална и че няма как да сложа едномесечното си бебе в нея. При което тя коригира обявата (докато получената от мен раница все още беше у нас, пак беше пуснала обява с надпис "последен" Twisted Evil), вече го нямаше това "от новородено" (гледам, че сега пак го е написала) и си призна, че ги купува от Китай. Разбрахме се да я върна, като пощенските в двете посоки (към 8 лв. Rolling Eyes) останаха за моя сметка (да не говорим, че пратката беше изпратена от Варна, нищо че в обявата пише като местоположение София, можех да си спестя едни пари по получаването и пращането, но тя дори не ми го предложи...).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия