Евтините неща, от които сме доволни - 26

  • 81 175
  • 734
# 675
За какво и този спрей?
Виж целия пост
# 676
Търся си руж - хубав, но евтин, защото ще се ползва от дъжд на вятър. Може и да е в малка опаковка, не ми трябва голямо количество. И как да си избера цвят? newsm78 Embarassed

Благодаря на тези, които ме подсетиха за старата версия на крем Здраве. Перфектен е за пъпки. Моя милост не е първа младост, но още й избиват преди цикъл!
Виж целия пост
# 677
Катрис
http://www.catrice.eu/bg/produkti/lice/ruzh.html
имат тестери и са с добри цени
Виж целия пост
# 678
Евтино нещо от което съм доволна. Боя за коса Бюти синьо-черен  newsm03 newsm03 чудна Simple Smile Супер покритие.

Още един глас от мен. Peace Съвсем инцидентно я взех, поради липса на друга боя в магазина до нас, еми мн по добра е от една купчина други. Пък и с тази цена, направо ги бие всичките /евтинджоси/. Мин месец изпробвах безамонячната, еми вече 3-та седмица не е паднала.

Говоря за ММ Бюти!

И аз така без да изкам я купих. Защото нямаше цвета от другата която ползвах. и останах много доволна. Иначе преди се правех с Палете имаше една лилава кутия, и тя е хубава.
А специално аромата пак така веднъж се излъгах да я пробвам, но тя изобщо не ме хвана  ooooh!
Виж целия пост
# 679
Препоръчайте измиващ гел за суха кожа, премахващ и предодвратяващ черни точки.  Praynig Този на Балея не ми харесва.
Виж целия пост
# 680
Търся си руж - хубав, но евтин, защото ще се ползва от дъжд на вятър. Може и да е в малка опаковка, не ми трябва голямо количество. И как да си избера цвят? newsm78 Embarassed


Освен Катрис, аз харесвам тези на Флормар от евтините.Имат си и тестери на рафта:
http://beautifullsin.blogspot.de/2014/06/flormar-blush-on-91.html?spref=fb
Виж целия пост
# 681
Наистина са хубави ружовете на Флормар, освен тях може да погледнеш и тези на Голдън Роуз.

http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=59 … amp;product_id=62

Виж целия пост
# 682
Някакъв крем, балсам, гел и аз незнам какво за тяло... целите ми крака са на едни ситни като изсъхнали пъпчици и ексфолиране не помага - можеби овлажняващ ли и аз незнам какво, същото ми е и на ръцете над лактите
Виж целия пост
# 683
За какво и този спрей?

спрей за топлинна защита на коса  Peace
Виж целия пост
# 684


Доволна съм от спрея на Rubelia с арганово масло. Някой не харесват миризмата, но на мен ми е приятна. Помпата е хубава, на Syoss примерно бързо ми се скапваше и пръскаше на струйки. Струва между 4-5 лв (навсякъде различно), но трудно се намира. Аз лично се запасявам  Hug


Много благодаря!   bouquet За Syoss четох на доста места недоволство от помпата  Laughing Ще потърся този, който казваш.

За руж - Essence имат хубави, скоро си взех един розовеещ и е подходящ за лек грим, защото не е много силно пигментиран. Поне този цвят, който аз си взех. Около 4-5 лв. са.
Виж целия пост
# 685
Наистина са хубави ружовете на Флормар, освен тях може да погледнеш и тези на Голдън Роуз.

http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=59 … amp;product_id=62



Аууу, влюбих се в 205  Heart Eyes
Виж целия пост
# 686
Наистина са хубави ружовете на Флормар, освен тях може да погледнеш и тези на Голдън Роуз.

http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=59 … amp;product_id=62



Аууу, влюбих се в 205  Heart Eyes
и АЗ ХАРЕСВАМ ТЕЗИ РУЖОВЕ.  thumbsup  love001 РАЗБИРАСЕ ИМА И ПОДОБРИ, НО НА ФЛОРМАР СТАВА.
Виж целия пост
# 687
Балсам за боядисана коса на лидълската марка Cien. Страхотен е, ползваме го с дъщеря ми. С различни топове коса сме и двете сме доволни. Вече от 6м само него купувам.
 Шампоан Здраве срещу косопад. Видим резултат.
Да попитам за шампоан и балсам Хималая за третирана коса някой да сподели мнение.
Виж целия пост
# 688
не се сещам дали в тази тема се коментираше ФД на Maybelline superstay better skin от утре в ДМ ще е на 8.89лв
Виж целия пост
# 689
Сенки на Флормар-четворка, цена 6 лева-страхтони матови цветове в нюд тонове и шоколадовата гама.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия