Наближава новата игра,списъците с книги почваме да пишем с трепет в ръка!

  • 26 305
  • 712
# 465
Момичета почти 90% съм сигурна че я видях книжката, защото се зверих на рафта с историческите книги сигурно половин час, ама сега ме загриза едно притеснение, ами ако съм я объркала с друга от поредицата ( а поредицата я знам, защото я четох миналата година и много ми хареса, та се загледах в нея  тоя път на рафта), обаче ако Точ се разходи и се окаже , че съм ви подвела и разходила напразно ще се изям от яд, затова Точ , моля те - звънни по телефона в книжарничката да питаш , преди да се разходиш до там , ето това е телефона им: 359 87 920 7683.

Авлига, стискам палчета да са напразни терзанията ти  Hug

Гиговче и аз те гушам  Hug

Лека вечер момичета
Виж целия пост
# 466


Нелко
, какво стана с кухнята, да не изпусна премиерата Whistling?

 Пак цепиш мрака с лафове, бе, жена.  rotfImbo И няма как да изтървеш. Нали знаеш, че първа ти ще я видиш. Дължа ти го, помниш ли?!  Hug Чакаме си вратичките. Като проверявам поръчката, ми изписва, че още не  е готова. Иначе дадоха срок 19 .08., но май няма да го спазят. Какво ли ще видят очите ми, така ми е едно напрегнато.  Confused

 Тази сърничка ще я мисля и аз като Андриан. Толкова са милички, с такива очи и муцунки. Как не се е пазила, горката. Дано е в добри ръце!  Praynig

Деси, искам да те спра. Не ми вземай никаква книга. Обаче като знам, че като си наумиш нещо...Ей така ще си тъна в неудобство .  Blush

Зори, какви тревоги си слагаш и ти сега. Дори да е от друго издателство, не пречи толкова. Нали няма да е от онези по-старите книги, няма да се отличава толкова.  Hug

 Лека вечер и от мен!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 467
Нели, издателството е същото, ама се затерзах да не би : вместо Иван Асен, да съм видяла примерно Солунския чудотворец, иначе книжките са на това издателство със сигурност и точно за тази четирология става въпрос , само се зачудих дали наистина бе Иван Асен.
Виж целия пост
# 468

Мартин, освен да се присъединя към написаното от Нели, нямам какво друго да кажа...
Опитай се ако имаш желание, разбира се, да се впишеш сред нас, да ни опознаеш, както и ние теб ... Не зная дали ще ти е лесно, тъй като си единствен мъж, но защо пък не ?
В прав текст ти казвам, че епизодични включвания от рода на "Кога ще пускаме списъците" ... лично на мен не ми се нравят ...  no


преди не съм имал проблем да се впиша сред вече заформила се група. Напоследък просто нямам никакво време за компютър и затова не пиша.. какво пък, има време пред нас, ще ме опознаете, не съм лош човек  Hug може би в следващата игра ще се включа и аз.
Виж целия пост
# 469
Нели, скоро ще търчиш до пощата, но кога точно ще пусна жокер  Whistling Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 470
Здравейте, момичета!
Чак сега сколасах да седна и да прочета какво сте написали днес. В понеделник и в петък съм на йога и после докато нахраня домочадието, става никое време. Обаче не мога да пропусна сладката суетня, която цари тука когато пускате списъците.
И да попитам, дали някой е чел "Опасно богатство" на Кен Фолет? Харесаха ми "Устоите на земята" и "Свят без край", но за тази нищо не знам и все се чудя да я започвам ли или не. Hug
Виж целия пост
# 471
Само за малко, че съм на работа  Tired
Зори и Нели - книжарницата ми е на 10мин път пеш от нас. Просто време и сили няма да имам следващите няколко дни. Дано да успея утре. Ще пиша каква съм я свършила  Peace
Лека вечер  bowuu
Виж целия пост
# 472
момичета, прегледах ви по диагонал - имаше 81 нови съобщения  Shocked ние сме в приморско. пристигнахме в 20 ч. днес, всичко е ок Simple Smile не видях морето, но утре ще ми е първа задача. в семейно хотелче сме - доволна съм, и има нет  Hug
Виж целия пост
# 473
marisha7, прати много поздрави на моето любимо място  Heart Eyes изкарай си добре почивката, нека е изпълнена със страхотни емоции и много щастливи усмивки  Hug
Виж целия пост
# 474
Добър вечер  Hug
Аз сега се прибирам , ходих до Несебър на разходка , пъъъълно е с туристи , коли , шум , леле леле , ама си е много приятно , особено тази вечер се диша  Wink

Искам да кажа много неща ама ми се спи и ще ги забравя май  Thinking

Нели , дакелката е много готина , само да я гушка човек  Heart Eyes

Авлига , не се притеснявай , ледовете с ТМ ще се разтопят , всичко е нормално в момента , особено очуждението , но малко по - малко всичко ще си влезе в релси , поне така си мисля , мисли само положитлно . Моля те звънни утре да се уговорим , или аз ще звънна за срещата .  Hug

Мижче , удобно ли ще е като час 8 без нещо - 8 часа , за да мога спокойно да се пооправя от работа ?  Hug Hug Hug Дано да не ви е късен час  Praynig

Мариетка , моля те пиши ми за да ти изпратя рецептата или по точно напиши ми имейл да я изпратя , цяла седмица е в мен вече и ме е яд че не мога да ти я пратя  Hug

Охххх пак за барплотове говорите , смилете се над моята развинтена фантазия  Laughing  ММмммммммм Blush

Мариша, а с теб не може ли да направим една срещичка ?  Hug  Приятна почивка  Hug
Виж целия пост
# 475
Здравейте (среднощно), момичета! Wink

Минавам да ви поздравя - и Мариша за празника вкъщи на патерици, но от сърце  Hug - и да ви кажа, че хвърлям по едно око на темата през деня, така и не успявам да се включа, но ви следя.

Освен това, да благодаря публично на Лита, с която се запознах днес  Heart Eyes. Разменихме си книжки и вкъщи открих особено приятна изненада - в книжката ми от нея имаше едно магнитно книгоразделителче (точно от тези, за които се чудеше Нелката какви са). Много му се радвам!

Момичета, най-после успях да избера някакви снимки от нашето велосипедно пътешествие през юни и ми се иска да ги споделя и с вас.  Blush Ще направя за малко албума от пътуването във Фейсбук публичен, така че да можете да разгледате. Ето линк: цък (Мисля, че така се прави, дано да проработи!)

Лека нощ! Wink
Виж целия пост
# 476
Нарче, с най-голямо удоволствие  Hug Само че съм зависима от кола и дете и не знам как ще се получи, а не искам да е напрегнато за никого. Тук сме за две седмици. Другата седмица със сигурност ще ходим до Бургас около 29-31 август. Ако преди това някак се надрън'дим да пътуваме (след днешното шоу...цял ден път софия-бургас), ще ти пиша. Иначе - ако си свободна тези дни, края на месеца, м?
scaramouche, страхотни снимки, изкарали сте пътуване - мечта...
Виж целия пост
# 477
Разгледах снимките с такова удоволствие Heart Eyes Все едно се разходих с вас. Прекрасно пътешествие Скарамуш  Peace
Виж целия пост
# 478
Много се чудих дали да го кажа; снощи писах и трих...
... ама ще се обадя като черна станция все пак, по повод сърничката:
Ако блъснете диво животно / намерите блъснато или ранено такова, НЕ ГО ГАЛЕТЕ!
Специфично при сърните, малки и големи, допирът на човека (от когото ужасно се страхуват) повишава в пъти нивото на стреса. Ако животното можеше да избяга от вас - щеше. Ако не може и не се съпротивлява - значи нещата за него и бездруго не са добре...
Най-доброто, което може да се направи, е контактът да се сведе до минимум - завивате главата (очите) с кърпа, животинката - с одеало (за да намалим шока и да стои на топло) и никакво ГАЛЕНЕ!
И: в България няма служба, която да дойде да се погрижи за животинката вместо вас. Ако по колата няма щети - увивате в одеалото, товарите в багажника (не на задната седалка, за да не падне сърничката и да не си счупи крак, ако рита) и карате при най-близкия ветеринар, който сигурно няма да знае какво да прави, ама... София е с предимство - там има клиника при зоопарка.
Естествено, ако по колата има щети - чакате полицията  Sad и губите времето на животинката, ама няма как. НЕ давате сърната на полицаите - те ще я "спасят" във фризера.
Виж целия пост
# 479
Добро утро!
Скарамуш,уникално пътешествие.Насладих се максимално.Колелото ти е много готино.Пожелавам ти да обиколиш още много държави с него Hug
Саске ме е събудил в 3 през нощта.Изял си сеното,загризал клетката и решил да тича вътре.Спортува.
ММ стана от леглото и му се скара.Сериозно.И той се напъха в дупката си обиден.Щях да припадна с него.
В чуденка съм какво да правя newsm78
Скрит текст:
От тази учебна година занималнята при детето ще е само една.Смятайте те са шест класа.Не знам кой по-напред ще записват.Имах идея да ходи на частна,но тя започва от 1 септември.Частната е 200 лв на месец с изучаване на немски.Което не е много,но си е едно сериозно семейно перо.Сега се чудя дали да го запиша,или да изчакам да видя дали ще има места в държавната.От друга страна в държ.няма кой да му помага да учи езика.И съвсем ще го закъса.При всички положения трябва да измисля нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия