Къде в Бургас? (41)

  • 67 958
  • 727
# 255
За Комнет съм чувала, че често им спира интернета, поради технически проблеми.
Преди бях на Диджиком интернет и бях доволна, но нямам идея, дали имат пакети, а и май не предлагат кабелна.
Виж целия пост
# 256
Някой има ли наблюдение от Комнет?Предлагат много изгодно пакет от 20лв телевизия и интернет.Ще бъда благодарна за мнения.В момента сме към Булсатком и Бургаснет ,но ни излиза доста скъпичко.

Ние сме със Comnet вече почти година, ползваме 3 месечен пакет за 18 лв доволни сме за тази цена в сравнение със Мтел. Що се отнася до прекъсванията не са толкова чести ( поне не в нашият район ) и те са за около минути не е нещо сериозно. А пък за телевизия не съм питала дали имат но мисля че не.
Виж целия пост
# 257
Момичета, препоръчайте ми някоя фирма за дограма в Бургас, че сме започнали едни ремонти и вече седмица не мога да се ориентирам, къде в града монтират качествено дограмите. Ако ми дадете и съвет кои профили са по-добри като марки ще съм благодарна  Hug
Виж целия пост
# 258
Търся отзиви за д-р Кенолова -дерматолог.
Ако знаете друг добър дерматолог , моля да споделите. Става въпрос за проблем с пигментни петна.
Виж целия пост
# 259
Търся отзиви за д-р Кенолова -дерматолог.
Ако знаете друг добър дерматолог , моля да споделите. Става въпрос за проблем с пигментни петна.
За мен не е достатъчно компетентна. На мен ми помогна д-р Румяна Каракачанова
Виж целия пост
# 260
Търся отзиви за д-р Кенолова -дерматолог.
Ако знаете друг добър дерматолог , моля да споделите. Става въпрос за проблем с пигментни петна.
За мен не е достатъчно компетентна.
За мен също, но за пигментни петна може и да помогне. Има доста апаратура.
Водих сина си при нея за незначителен проблем и започна да търси в уикипедия какво може да му повлияе добре.
Можеш да и се обадиш и да я попиташ дали може да помогне.
Виж целия пост
# 261
За пигментни петна ми предписаха... крем. А аз очаквах да се започне с изследвания някакви, коментар на хранителни навици, нещо такова. Не можах да си купя въпросния продукт, защото ми идваше скъп.
Не става дума за цитираните горе лекари, но все тая. Не очаквам някой да се заеме сериозно.
Виж целия пост
# 262
Спешно трябва да поръчам детска торта с Angry Birds - релефна, детето я е видяло на рожден ден в детската градина и иска такава за своя, но не можах да открия коя фирма предлага такива. Ако сте мяркали някъде по каталозите подобна торта, ще бъда много благодарна, ако ме насочите!
Виж целия пост
# 263
Спешно трябва да поръчам детска торта с Angry Birds - релефна, детето я е видяло на рожден ден в детската градина и иска такава за своя, но не можах да открия коя фирма предлага такива. Ако сте мяркали някъде по каталозите подобна торта, ще бъда много благодарна, ако ме насочите!
http://zaharo.info/torti/angry-birds-0
има и още няколко
Виж целия пост
# 264
Спешно трябва да поръчам детска торта с Angry Birds - релефна, детето я е видяло на рожден ден в детската градина и иска такава за своя, но не можах да открия коя фирма предлага такива. Ако сте мяркали някъде по каталозите подобна торта, ще бъда много благодарна, ако ме насочите!

https://www.facebook.com/SugarSteffy/photos/pb.423706621094298.- … ype=3&theater

Или поръчай гладка торта и сложи отгоре играчки.
Виж целия пост
# 265
Търся отзиви за д-р Кенолова -дерматолог.
Ако знаете друг добър дерматолог , моля да споделите. Става въпрос за проблем с пигментни петна.
За мен не е достатъчно компетентна. На мен ми помогна д-р Румяна Каракачанова


Благодаря че се вслючи, само да попитам тази Каракачанова за пигментни петна ли ти помогна или за друго?
Виж целия пост
# 266
Спешно трябва да поръчам детска торта с Angry Birds - релефна, детето я е видяло на рожден ден в детската градина и иска такава за своя, но не можах да открия коя фирма предлага такива. Ако сте мяркали някъде по каталозите подобна торта, ще бъда много благодарна, ако ме насочите!
всъщност не може ли да си поръчаш тортата и отгоре да ти нарисуват какво си поискаш   newsm78 може да попиташ дали имат такава опция за правене.аз иначе съм доволна от тортите на фирма Марс
Виж целия пост
# 267
И аз съм на Комнет - Интернет. Доволна съм, изобщо не спира често, даже не помня кога последно е имало прекъсване, освен това реагират бързо при проблем.
Виж целия пост
# 268
И ние сме доволни от Комнет. Нямали сме проблеми със спиране на интернета. За 2 години да се е случило 2-3 пъти. За телевизията и аз не съм запозната.
Виж целия пост
# 269
Аз съм много доволна и от ТВ и от интернета на Комнет.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия