Къде в Бургас? (41)

  • 67 916
  • 727
# 360
Здравейте! Къде в Бургас мога да намеря магазин за дрехи за бременни,които да не са тип.. бабешки и да са на нормални цени Simple Smile

Дрехи за бременни има в H&M и LC Waikiki в моловете. По центъра има в базара, почти в края и на улицата на св. София като продължиш надолу посока ул.Александровска , вляво се пада. Подходящи модели за бременни /широки/ има и в българския магазин Акропол на червения блок.

+1 И аз пазарувам от тези магазини, но най-ми допадат дрехите в H&M
Да добавя и магазина на Какаду, до МБАЛ Света София, на ъгъла
Виж целия пост
# 361
Типичен  форумски отговор, когато се опиташ да помогнеш  Flutter

Горгона, извинявай, не исках да те засегна. Просто и аз нямам никаква информация. Ако минаваш и не ти е проблем да погледнеш дали на някое от студиата не пише "пробиване на уши" и би ли било възможно да се вземе телефон за връзка. Благодаря ти.


Погледнах , няма такъв надпис никъде. Peace
Виж целия пост
# 362
Да споделя за капсите.
Магазинчето до подземната улица е преместено пред Червения блок, зад магазин Чар, но там капси не поставят.
Поставих ги в едно шивашко ателие зад Краставицата, между музикалния и месарския магазин.
Виж целия пост
# 363
Да споделя за капсите.
Магазинчето до подземната улица е преместено пред Червения блок, зад магазин Чар, но там капси не поставят.
Поставих ги в едно шивашко ателие зад Краставицата, между музикалния и месарския магазин.

Странно. Да не би да говорим за различни магазинчета  newsm78 Аз скоро слагах в уличката с магазинчетата за шивашки материали до у-ще Кирил и Методий.
Виж целия пост
# 364
Момичета ,от известно време ме е  налегнала носталгия по рисуването  с нещо което не съм се занимавала от ученичка,но винаги ме е влечело  Sad .Та имам питанка къде се провеждат любителски курсове на възрастни в Бургас ?/
Виж целия пост
# 365
Да споделя за капсите.
Магазинчето до подземната улица е преместено пред Червения блок, зад магазин Чар, но там капси не поставят.
Поставих ги в едно шивашко ателие зад Краставицата, между музикалния и месарския магазин.

Странно. Да не би да говорим за различни магазинчета  newsm78 Аз скоро слагах в уличката с магазинчетата за шивашки материали до у-ще Кирил и Методий.
Mагазинчето в уличката на у-ще Кирил и Методий си е на мястото и работи, имаше още едно до новоизгражданата подземна улица- него вече го няма там Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Момичета ,от известно време ме е  налегнала носталгия по рисуването  с нещо което не съм се занимавала от ученичка,но винаги ме е влечело  Sad .Та имам питанка къде се провеждат любителски курсове на възрастни в Бургас ?/
Не знам къде, но преди такива курсове правеха Кожухаров и Станислав Вардев - бургаски художници и преподаватели; ето обявата на Кожухаров  http://www.alo.bg/509742  Вардев не знам дали още се занимава и с курсове...
Виж целия пост
# 367
Къде приема доктор Гълъбов, някой знае ли?
Виж целия пост
# 368
Къде приема доктор Гълъбов, някой знае ли?
Славейков, бл. 65, точно до Билата е, надявам се да не съм сгрешила номера на блока, но това трябва да  е. Отзад на 1-ви вход се намира кабинета, по едни метални стълбички, на 1 етаж.
Виж целия пост
# 369
Откъде мога да си купя подложка за торта? Като тези, с които ги продават..
също да попитам някой мяркал ли е пликчета за съхранение на кърма на Лансинох?
Виж целия пост
# 370
Къде приема доктор Гълъбов, някой знае ли?
Славейков, бл. 65, точно до Билата е, надявам се да не съм сгрешила номера на блока, но това трябва да  е. Отзад на 1-ви вход се намира кабинета, по едни метални стълбички, на 1 етаж.
Благодаря ти, Hug много!
Виж целия пост
# 371
Откъде мога да си купя подложка за торта? Като тези, с които ги продават..

От Джъмбо
Виж целия пост
# 372
Здравейте,

Имате ли информация дали някъде в Бургас се провеждат курсове за майстор-сладкар? Но не от тези, които са за 2-3 дни и учат на нещо определено (примерно захарен фондан или нещо такова). Майка ми едно време кара курсовете в ТОХ-а, за хлебар и сладкар, но сега дали има пак?
Виж целия пост
# 373
Момичета ,от известно време ме е  налегнала носталгия по рисуването  с нещо което не съм се занимавала от ученичка,но винаги ме е влечело  Sad .Та имам питанка къде се провеждат любителски курсове на възрастни в Бургас ?/
Не знам къде, но преди такива курсове правеха Кожухаров и Станислав Вардев - бургаски художници и преподаватели; ето обявата на Кожухаров  http://www.alo.bg/509742  Вардев не знам дали още се занимава и с курсове...




Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 374
Здравейте, можете ли да ми кажете дали в Бургас има и къде детски фризьор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия