Коремът вече доста натежава, ОКТОМВРИ месец бързо наближава - ТЕМА 11

  • 29 589
  • 755
# 135
Момичета, ей сега отивам до Лидл да си купувам от суитчърите, видях ги снощи на рекламата и се влюбих в тях (дано не са ги обрали), а по-късно ММ като се наработи отиваме за кошарката и матрачето. Днес ще ми е щастлив ден  newsm51 За кошарка съм се спряла още преди месец-два на една сгъваема от Аико и снощи видях, че точно тя тази седмица е намалена.. дано това ми е на късмет и сега в Лидл.  А понеже не съм мн запозната ако някоя мама ги е виждала и знае бодитата, които предлагат сега там дали стават, за да знам ако са качествени да си купя едно комплектче. Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 136
Момичета, ей сега отивам до Лидл да си купувам от суитчърите, видях ги снощи на рекламата и се влюбих в тях (дано не са ги обрали), а по-късно ММ като се наработи отиваме за кошарката и матрачето. Днес ще ми е щастлив ден  newsm51 За кошарка съм се спряла още преди месец-два на една сгъваема от Аико и снощи видях, че точно тя тази седмица е намалена.. дано това ми е на късмет и сега в Лидл.  А понеже не съм мн запозната ако някоя мама ги е виждала и знае бодитата, които предлагат сега там дали стават, за да знам ако са качествени да си купя едно комплектче. Благодаря предварително   bouquet

Пиши после дали стават и дали ги харесваш.....аз като гледах рекламата ми се сториха тези суитчъри като за по-големи бебета...
Виж целия пост
# 137
Ох, как искам и аз да си взема отново на Бюбхен. Но тук не мога да намеря. Мирише толкова хубаво. Нахлуха ми спомени колко хубаво му миришеше главичката на моя син и то с дни. А аз не ползвах шампоана, ами един гел за тяло и косичка. Тук повечето са на Джонсън, а те хич не ми харесват.  Sad
Виж целия пост
# 138
Наистина лидълските са за по-големи - от 3 до 6 м., но оня ден мернах в Карфур доста намалени бодита и ританки за новородени...Изглеждаха хубави материи.
Виж целия пост
# 139
Момичета, ей сега отивам до Лидл да си купувам от суитчърите, видях ги снощи на рекламата и се влюбих в тях (дано не са ги обрали), а по-късно ММ като се наработи отиваме за кошарката и матрачето. Днес ще ми е щастлив ден  newsm51 За кошарка съм се спряла още преди месец-два на една сгъваема от Аико и снощи видях, че точно тя тази седмица е намалена.. дано това ми е на късмет и сега в Лидл.  А понеже не съм мн запозната ако някоя мама ги е виждала и знае бодитата, които предлагат сега там дали стават, за да знам ако са качествени да си купя едно комплектче. Благодаря предварително   bouquet

Пиши после дали стават и дали ги харесваш.....аз като гледах рекламата ми се сториха тези суитчъри като за по-големи бебета...

Да, май са за по-големи, но то така или иначе ще порасне Simple Smile от октомври до декември.. Иделано ще му е за студовете, а и то сега още в тея жеги как да го облечеш в този плюш милото, ще умре от жега. А за месец не мися, че ще застудее особено
Виж целия пост
# 140
Момичета ще ми кажете ли групата във феисбук как се казва, за да я потърся?

Не знам как се казва ФБ темата,но момичетата там не приемат нови членове...така че няма смисъл да я търсиш....Не отваряй другата "болна" тема,че както е ескалирало напрежението...... Joy
 
 topicclosed fight

Какво лошо съм казала? Нали не приемате нови? Без лоши чувства,просто темата наистина беше станала спорна... Peace
Ей стига вече  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Да и какво сега ще ни се вадат душите всеки път ли ?
Това решение е взето от всички 86 участници в групата не е от 1 човек
Как можаха повечето да разберат и да спрът да коментират а ти все още ти е болна тема ебаси ние тука майки ли ще ставаме или ДЕТЕ ДЕТЕ ЩЕ ГЛЕДА?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 141
rosicp, в Лондон живея. TENS машинките тук са много разпространени, но не се намират в болницата, а си ги купуваш или вземаш под наем от всеки по-голям хипермаркет.

Причината да не се казва полът на детето е религиозна. Преди години е имало масова практика на аборти от индийци и мюсюлмани, ако бебето не е момче  Sad Затова и политиката на големите болници е да не казват пола на детето. На мен не са ми давали да подписвам декларация, че искам да знам пола на детето. Познавам още няколко източноевропейки, които също не са подписвали. Предполагам, че лекарите са наясно с религията ни и че ще го обичаме без значение от пола.  Party Но абсолютно всеки англичанин досега е бил очуден, че знам пола на бебето и все ме питат как така знам, някъде извън Англия ли съм ходила на преглед. Аз вече и спрях да казвам,че знам, за да няма излишен шум.

На теб как ти мерят килограмите? Защото на мен ми ги премериха точно един път - на последния видеозон, който е в пети месец. Ако всичко е наред с бебето ти правят само 2 видеозона за цялата бременност. След петия месец не виждам по какъв начин могат да определят кг на бебчо без видеозон. Много искам да знам колко кг е, ама няма как.  newsm78 Като ходих на почивка в БГ си направих 4д видеозон, но почти нищо не се видя като хората, защото бях в много напреднала бременност. И все пак разбрах килограмите.

На мен това ми е първа бременност - от самото начало я следя в УК и нямам никаква представа как стоят нещата в БГ. Но чета от форума тук и си правя заключения  Mr. Green

А, сетих се още нещо. В нашата болница, ако раждането мине нормално, те пускат 6 часа след като си родила  Tired #Crazy Това ми се вижда мнооооооооого малко време на мен. Направо чак ми е плашещо. При цезарово стоиш 2 дена.

Моя бебко цяла нощ си поритква. На моменти направо си ме наболява, но винаги съм много щастлива да го усещам  Heart Eyes

П.С. Сори за дългия пост, но някой път не се усещам  Joy
Виж целия пост
# 142
L1nka Бяхме така любезни да го обявим писмено и да се обясни защо не се приемат нови членов..
Ако нещо не си разбрала можеш да се върнеш във старата тема и да прочетеш на ново защо не приемаме..

Благодаря за разборането! Wink Wink
Виж целия пост
# 143
Момичета ще ми кажете ли групата във феисбук как се казва, за да я потърся?

Не знам как се казва ФБ темата,но момичетата там не приемат нови членове...така че няма смисъл да я търсиш....Не отваряй другата "болна" тема,че както е ескалирало напрежението...... Joy
 
 topicclosed fight

Какво лошо съм казала? Нали не приемате нови? Без лоши чувства,просто темата наистина беше станала спорна... Peace
Ей стига вече  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Да и какво сега ще ни се вадат душите всеки път ли ?
Това решение е взето от всички 86 участници в групата не е от 1 човек
Как можаха повечето да разберат и да спрът да коментират а ти все още ти е болна тема ебаси ние тука майки ли ще ставаме или ДЕТЕ ДЕТЕ ЩЕ ГЛЕДА?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 #Cussing out #Cussing out #Cussing out



То се вижда май на кой му е болна темата....аз не сам ви успорила решението....мнението си го казах още тогава...не смятам да се повтарям Wink Нека да назоваваме нещата с истинските им имена обаче ....Плюс това отговора ми беше към друго момиче....никой теб не те е визирал,така че не виждам какъв ти е проблемът..... А това кой кого щял да гледа не мисля че е твоя работа да решаваш че и да си позволяваш да коментираш  Wink
Виж целия пост
# 144
Момичета ще ми кажете ли групата във феисбук как се казва, за да я потърся?

Не знам как се казва ФБ темата,но момичетата там не приемат нови членове...така че няма смисъл да я търсиш....Не отваряй другата "болна" тема,че както е ескалирало напрежението...... Joy
 
 topicclosed fight

Какво лошо съм казала? Нали не приемате нови? Без лоши чувства,просто темата наистина беше станала спорна... Peace
Ей стига вече  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Да и какво сега ще ни се вадат душите всеки път ли ?
Това решение е взето от всички 86 участници в групата не е от 1 човек
Как можаха повечето да разберат и да спрът да коментират а ти все още ти е болна тема ебаси ние тука майки ли ще ставаме или ДЕТЕ ДЕТЕ ЩЕ ГЛЕДА?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 #Cussing out #Cussing out #Cussing out



То се вижда май на кой му е болна темата....аз не сам ви успорила решението....мнението си го казах още тогава...не смятам да се повтарям Wink Нека да назоваваме нещата с истинските им имена обаче ....Плюс това отговора ми беше към друго момиче....никой теб не те е визирал,така че не виждам какъв ти е проблемът..... А това кой кого щял да гледа не мисля че е твоя работа да решаваш че и да си позволяваш да коментираш  Wink

Това е свободен форум  кой каквото иска ще коментира!
За мене няма как да е болна тема ФБ-групата Simple Smile
А като отговора ти е бил към другото момиче има си начини да го обясниш със Добър тон! А не със отрицателно мненйе spam2 spam2 spam2 spam2
Виж целия пост
# 145
Момичета ще ми кажете ли групата във феисбук как се казва, за да я потърся?

Не знам как се казва ФБ темата,но момичетата там не приемат нови членове...така че няма смисъл да я търсиш....Не отваряй другата "болна" тема,че както е ескалирало напрежението...... Joy
 
 topicclosed fight

Какво лошо съм казала? Нали не приемате нови? Без лоши чувства,просто темата наистина беше станала спорна... Peace
Ей стига вече  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Да и какво сега ще ни се вадат душите всеки път ли ?
Това решение е взето от всички 86 участници в групата не е от 1 човек
Как можаха повечето да разберат и да спрът да коментират а ти все още ти е болна тема ебаси ние тука майки ли ще ставаме или ДЕТЕ ДЕТЕ ЩЕ ГЛЕДА?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 #Cussing out #Cussing out #Cussing out



То се вижда май на кой му е болна темата....аз не сам ви успорила решението....мнението си го казах още тогава...не смятам да се повтарям Wink Нека да назоваваме нещата с истинските им имена обаче ....Плюс това отговора ми беше към друго момиче....никой теб не те е визирал,така че не виждам какъв ти е проблемът..... А това кой кого щял да гледа не мисля че е твоя работа да решаваш че и да си позволяваш да коментираш  Wink

Това е свободен форум  кой каквото иска ще коментира!
За мене няма как да е болна тема ФБ-групата Simple Smile
А като отговора ти е бил към другото момиче има си начини да го обясниш със Добър тон! А не със отрицателно мненйе spam2 spam2 spam2 spam2

Ми аз не сам изразила никакво отрицателно мнение,ноооо не всички хора явно имат чувство за хумор Wink Ами щом си позволяваш тук да коментираш лично човек,а не тема,то това говори единствено за твоето възпитание,което аз няма да коментирам!  topicclosed
Виж целия пост
# 146
gali_portokali Това не го знаех за абортите и т.н. Много лошо.
Аз живея в Wrexham и като ходих на ФМ ме попитаха дали искам да узная пола на бебчо и като се съгласих ми дадоха да подпиша един документ, че съм искала да го узная. Явно навсякъде процедират различно.
Аз ходя почти през седмица на скан, даже бях на MRI но си имах причини за това.
Преди няколко дни ми казаха и ми вписаха в досието, че бебо е  1830 гр. Аз знам че мерките от скана не са реални, а приблизителни, но по тях се ориентират дали расте добре. Ти винаги можеш да отидеш на друг скан, ама така вече е скъпичко. Наистина сега се сещам че съм виждала да се продават ТЕНС машинките, но едва ли ще си купя. Чела съм че почти не се усеща промяна . Както и да е. А за изписването след яасове или ден и аз се  Shocked като разбрах. Но явно така процедират. После всеки ден в продължение на 2 седмици идва мидлайвката да го гледа.
Сетих се още нещо. Тук не разрешават да му даваш вода. Независимо кърмиш или даваш АМ. Аз ще давам, защото е ненормално да не давам. Та ако ще даваш, като идват скривай шишенцето.  Peace
Izgrqvashto Slance и L1nka Съжалявам че попитах. Но това е ненормално, да се отказва приема на покана и то в група, която се отнася за всички, които участват и тук. После хубавите емоции от сладките снимки къде ще ги споделяте? Тук ли? Решението, което сте взели според мен е нодообмислено и недорасло. Не може да разделяш хората, без да ги познаваш. А това че сте в една група, не значи, че трябва и да сте приятели отделно във ФБ. Това е по ваша преценка.
 Но чрез групата по-бързо се обменят опит и инфо. По-голямата част използват ФБ повече, отколкото БГ мама. Така мисля. Всеки вписал се по-късно явно има някаква причина, за да не го направи по-рано - работа, проблеми и т.н. А и по-важното тепърва предстои. Вие не сте важни. Групата не е за вас самите, а за бебчовците. Нали така?   bouquet
Виж целия пост
# 147
Момичета ще ми кажете ли групата във феисбук как се казва, за да я потърся?

Не знам как се казва ФБ темата,но момичетата там не приемат нови членове...така че няма смисъл да я търсиш....Не отваряй другата "болна" тема,че както е ескалирало напрежението...... Joy
 
 topicclosed fight

Какво лошо съм казала? Нали не приемате нови? Без лоши чувства,просто темата наистина беше станала спорна... Peace
Ей стига вече  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Да и какво сега ще ни се вадат душите всеки път ли ?
Това решение е взето от всички 86 участници в групата не е от 1 човек
Как можаха повечето да разберат и да спрът да коментират а ти все още ти е болна тема ебаси ние тука майки ли ще ставаме или ДЕТЕ ДЕТЕ ЩЕ ГЛЕДА?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 #Cussing out #Cussing out #Cussing out



То се вижда май на кой му е болна темата....аз не сам ви успорила решението....мнението си го казах още тогава...не смятам да се повтарям Wink Нека да назоваваме нещата с истинските им имена обаче ....Плюс това отговора ми беше към друго момиче....никой теб не те е визирал,така че не виждам какъв ти е проблемът..... А това кой кого щял да гледа не мисля че е твоя работа да решаваш че и да си позволяваш да коментираш  Wink

Това е свободен форум  кой каквото иска ще коментира!
За мене няма как да е болна тема ФБ-групата Simple Smile
А като отговора ти е бил към другото момиче има си начини да го обясниш със Добър тон! А не със отрицателно мненйе spam2 spam2 spam2 spam2

Ми аз не сам изразила никакво отрицателно мнение,ноооо не всички хора явно имат чувство за хумор Wink Ами щом си позволяваш тук да коментираш лично човек,а не тема,то това говори единствено за твоето възпитание,което аз няма да коментирам!  topicclosed

АХАХАХАХ

хумор  Joy Joy Joy Joy Joy smile3521 smile3521 smile3521

Какво беше това  newsm12 newsm12

Всеки тука има чуство за хумор и сме го показвали много кратно..Но В черния Хумор ти водиш Peace Peace Peace Peace

Нека да не спамваме повече хубавата ни тема!
Виж целия пост
# 148
А в правописа и правилното използване на думите-ти:) Черен хумор означава съвсем друго....но както и да е:)
Виж целия пост
# 149
Сутринта ходих до ЛИДЛ и си взех от бодитата и мноооого ми харесват. Не са само за по-големи, има от 0-2 месеца и от 2-6 месеца. Аз си взех и от двата номера, много са сладки а и маретията им е хубава  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия