Коремът вече доста натежава, ОКТОМВРИ месец бързо наближава - ТЕМА 11

  • 29 588
  • 755
# 630
Да са им живи и здрави бебчетата и по-скоро да си ги гушкат у дома!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 631
Момичета, още две нови душици (момченца) са се появили тази сутрин:
Мама шантал е родила в 35г.с. 2550гр, 48см
и Мама Charizma е родила Алек в 32г.с. 2000гр. 44см, за сега е в кувиоз.

Двете са се засекли в МД снощи,след секцио са в интензивен сектор, добре са! Пожелавам и на тях и на бебоците само здраве и усмивки, бързо възстановяване и прибиране у дома!

Да са живи и здрави малките юнаци.Пожелавам им бързо адаптиране към новия свят,а на мамчетата бързо възстановяване   bouquet
Виж целия пост
# 632
Честито на новите мами. Да са им живи и здрави малките мъже, а мамите бързо да се възстановяват и скоро да гушкат бебоците.  smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 633
Честито, да са много здрави бебчетата.
Бързо възстановяване на мамите и много радост.
Виж целия пост
# 634
Честито на новите мами, много се радвам!!! Да са ви живи и здрави малките слънца и много да ви радват! newsm51 Two Hearts Hug
Виж целия пост
# 635
Честито на двете нови майчета newsm51
Да са им живи и здрави момченцата и само радост да им носят!!!! smile3504
Виж целия пост
# 636
Честити бебчета!!! Само радост да носят!!! Леко- полеко започва и нашия бебевалеж!!!  newsm30
Виж целия пост
# 637
Да кажа Добре дошли и тук на първите мъже в групата! Бързо да порастват и да се прибират с мамчетата си! А те от своя страна да се вдигат бързо на крака Simple Smile
Хайдее бебевалежа започна Simple Smile
Виж целия пост
# 638
хайде и тук честито на гордите мами  Hug
Виж целия пост
# 639
Честито и скоро да са си в къщи   bouquet
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 640
Честитоооо на мамите да качат малките бебешоци и да си се гушнат в своите мами! Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 641
Йес!!! Имаме си бебета!!!! Честито на гордите мъжки майчета! Живи и здрави да са с бебоците   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 642
  ylinfant  ylinfant Нека бъдат живи и здрави и скоро да се гушкат вкъщи!!! family
Виж целия пост
# 643
Честито на двете мами! Да са живи и здрави малките мъже и много радост да ви носят!   bouquet
Малкия Алек скоро да излезне от кувиоза и да се гушкат с мама вкъщи!  Hug
Бързо възстановяване на вас момичета!  Hug
Виж целия пост
# 644
 Да са живи и здрави мамите и бебоците  smile3525 newsm30 а ние с нетърпение чакаме историите за раждането от първо лице! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия