На море в Гърция 2014 - X

  • 60 787
  • 778
# 480
Аз да питам и за колата да носим ли големия талон , че е на лизинг.

Не се засягай, ама точно това имах предвид вчера. Информацията, която те интересува, я има на първа страница.

Виж целия пост
# 481
paolina_pvp, не искам да ви се меся в избора, ама ако не сте ходили във Вурвуру, имай предвид, че на 6 възрастни ще ви е много скучно там. Има всичко на всичко 2 таверни и една пицария и близкият плаж Кариди е пълен с деца. Иначе за вили погледни в този сайт. От него си намерих страхотна вила в Закинтос  Peace
Много благодаря за бързия отговор. Чак толкова ли нямам какво да се прави? Ние можем да си стоим и в дворчето вечер, ама не всичките вечери ....
Уф, времето ме притиска вече, трябва да се резервира нещо, но уви, късмета не е на моя страна Sad
Виж целия пост
# 482
Зависи за колко време ще ходите. Ако идете за 5-6 нощувки и отделите по 1 вечер на всяка таверна (препоръчвам Горгона), няма да е толкова зле. Сега се сетих, във Вурвуру дават лодки под наем. Може да си наемете и да се разходите до остров Диапорос, който е наблизо. Бих поровила и аз за вили, ама след малко заминаваме и нямам време  Laughing Дано някой да се включи с конкретно предложение  Peace
Виж целия пост
# 483
Аз да питам и за колата да носим ли големия талон , че е на лизинг. Благодаря на петерки. Той ми писа и очаквам и Блед, която е най-голямата познавачка тук, както виждам.

Тогава всички стоим тихо и чакаме Блед да отговори. А ти защо не си я попита директно нея на лично съобщение?

 Писах и исе надявам да ми отговори. Не сте много любезни!
Виж целия пост
# 484
Аз да питам и за колата да носим ли големия талон , че е на лизинг. Благодаря на петерки. Той ми писа и очаквам и Блед, която е най-голямата познавачка тук, както виждам.

Тогава всички стоим тихо и чакаме Блед да отговори. А ти защо не си я попита директно нея на лично съобщение?

 Писах и исе надявам да ми отговори. Не сте много любезни!
Може да не са любезни,но ти направи ли си труда да прочетеш 1-ва страница,там си пише.
Но за да не се затормозяваш ще ти го напиша Големият талон е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.
Може да не Ви проверят,но отговорноста си е ваша.
Виж целия пост
# 485
Аз да питам и за колата да носим ли големия талон , че е на лизинг. Благодаря на петерки. Той ми писа и очаквам и Блед, която е най-голямата познавачка тук, както виждам.

Тогава всички стоим тихо и чакаме Блед да отговори. А ти защо не си я попита директно нея на лично съобщение?

 Писах и исе надявам да ми отговори. Не сте много любезни!
Може да не са любезни,но ти направи ли си труда да прочетеш 1-ва страница,там си пише.
Но за да не се затормозяваш ще ти го напиша Големият талон е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН.
Може да не Ви проверят,но отговорноста си е ваша.

 smile3511 Аман от тоя голям талон,бе!!! Хиляда пъти се пита и повтаря едно и също нещо! Започнах да го сънувам - един такъв ламинираничък, лъскавичък  Mr. Green Предлагам под всеки пост, вместо подпис, форумките да изписват:
НОСЕТЕ ГОЛЕМИЯ ТАЛОН !
Виж целия пост
# 486
Ние нощес мислихме да тръгнем ама и аз през 2 сайта гледам времето се разваля за 3-4 дена и се чудя дали да не тръгнем към четвъртък  newsm78
Не знам какво да правим хем ми се иска да тръгнем днес ама ако е гадно, ще ме побъркат децата да се чудят какво да правят.
Началото на лятото така ходихме до Турция уж там по топло уж не знам си какво , ами един път не се топнахме нито в басейна нито в моерето и сега ако е пак така ще се гръмна  Mr. Green
Чакам мъжО да дойде да го видя какво ще реши.

п.п. Я кажете къде си държите всички тези документи като сте на почивка. Големият талон+ паспортите  newsm78
На мен проблем ми е талона това голямо ламинирано нещо къде да го сложа и как да го нося. Говоря не за по пътя ами за престоя  Laughing
Виж целия пост
# 487
Ние нощес мислихме да тръгнем ама и аз през 2 сайта гледам времето се разваля за 3-4 дена и се чудя дали да не тръгнем към четвъртък  newsm78

Офф, и аз съм в същата чуденка. Как е възможно - до преди няколко дни (уикенда не съм проверявала) прогнозата беше прекрасна. Днес отварям и...нямам думи. Дават го до петък да не спре да вали, където отиваме.
Виж целия пост
# 488
Прегледайте всички сайтове, gismeteo, accuweather, meteo.gr, http://www.bbc.com/weather/251833?day=1, на този можеш да видиш как се движат облаците. Ако е само облачно, без гръмотевици, аз бих тръгнала, защото морската вода е топла и точно няма да изгорите от първите дни.
Виж целия пост
# 489
Мен повече би ме притеснило наличието на силен вятър, другото се оправя сравнително бързо , но вятъра е неприятен .  Миналата година по това време на Ситония се появяваха облаци или много краткотраен валеж без да е имало изцяло дъждовен или без слънце ден.  Peace

пп. Няколко снимки от  Erasmio beach, много близко до БГ добро плажче, но много открито и ветровито за съжаление, пясъкът е беличък , ситен и фин, хареса ми като даденост повече от Керамоти.


Виж целия пост
# 490
Да, в различните прогнози дават от време на време слънце, но съм притеснена основно, защото ще сме на палатки. Вярно, има воден стълб, но ако вали наистина няколко дни подред...не знам.
Виж целия пост
# 491
Здравейте момичета,
и ние сме се запътили към Гърция през септември и по-специално Вурвуру. Ние сме 6 човека компания (без деца) и ни се иска да си наемем вила или апартамент. Тук идва трудната част - или е заето за нашите дати или цените са твърде високи. Молбата ми е следната - ако някой от вас е ходил в подобна вила/апартамент, която не е обявена по сайтовете (или само в някакви по-незнайни сайтове) нека сподели. Много ви благодаря Simple Smile

Паолина, ние бяхме началото на юли на Вурвуру и нощувахме тук:

http://www.studios-dimitra.com/

За първата седмица на юли студио за двама (с резервация направена още февруари), цената ни беше 35 евро. Може да провериш каква цена ще ти дадат за септември за апартамент. Успех!
Виж целия пост
# 492
Момичета, защо се влияете толкова от прогнозата? И дъждът има своето очарование, а да се къпеш в морето, което все още е толкова топло, и над теб да се спускат водни струи е супер готино изживяване.  Crazy Точно такъв спомен пазя вече 20 години от едно септемврийско китенско море - всичко друго паметта е изтрила, но чувството от съприкосновението с двете водни стихии е живо и до ден днешен.  Flutter
Виж целия пост
# 493
На мен проблем ми е талона това голямо ламинирано нещо къде да го сложа и как да го нося. Говоря не за по пътя ами за престоя  Laughing
Това е голям проблем. Обикновено паспортите и другите по-важни и обемисти документи мъжа ми ги дава да си ги нося в чантата по време на пътя. Така е по-удобно когато се наложя да вадя паспортите или нещо друго докато мъжа ми кара. Като стигнем хотела всичко отива в сейфа на стаята, обикновено по хотелите има сейфове. Малко по-рядко се срещат в Гърция, незнам по каква причина, сейфовете де, но досега сме случвали да има. Голяма разправия си е да изгубиш големия талон или недай си някой паспорт на децата например. В Гърция не ни се е случвало да ни спират да ни проверяват паспортите когато сме били на почивка, затова и не ги разнасяме с нас.
Виж целия пост
# 494
Ама нали идеята е, големият талон да е с теб, ако те спрат в страната, не само на границата  newsm78 или не съм разбрала правилно? Т.е. в сейфа в хотела не върши работа Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия