Електронни четци - XV

  • 121 227
  • 823
# 120
Windy, мисля, че имаше едно момиче с такъв четец, но явно не е от редовните. По отношение на цената, ако не ти е късно в olx.bg най-ниската цена, на която се намира Kobo Aura е 225 лв. - http://olx.bg/kobo-aura-nova-luksozna-elektronna-kniga-e-book-i63931228, калъфи също има по 30 лв. и пак ще си далеч от цената, която си намерила. В същия сайт предлагат и Kindle Voyage за 529 лв., на мен ми излезе 420 лв.
Виж целия пост
# 121
При положение, че най-новия модел Kobo Aura H2O струва около 350 лв, да продават Kobo Aura за 380, че и намален от 409 е голяма наглост.
С доставката от Англия, Kobo Aura излиза най-много 280 лв, ако е с калъф и 200 лв без калъф
Виж целия пост
# 122
Сиси, моля те кажи от къде си купила  Kindle Voyage , защото и аз съм му хвърлила око.
Виж целия пост
# 123
Аз още не съм го купила, не са ми се обадили още. Високи са цените, вярно, пък и сега може да има някакви намаления по английските сайтове. Така и така ще чакам, може би трябва да огледам. За OLX пък хич не се бях сетила. Дали продавачите са надеждни? Thinking

Това за книгите на кирилица обаче ме притесни. Добре съм с английския, обаче все пак предпочитам да си чета на български и само в случай, че избраната от мен книга не е преведена, тогава да чета на английски.
Виж целия пост
# 124
Здравейте момичета,
някой който е купувал калъфчета за киндел от китайски сайтове може ли да сподели линк. Гледах в първата темичка, но няма инфо, за това питам. Предварително благодаря
Виж целия пост
# 125
Аз още не съм го купила, не са ми се обадили още. Високи са цените, вярно, пък и сега може да има някакви намаления по английските сайтове. Така и така ще чакам, може би трябва да огледам. За OLX пък хич не се бях сетила. Дали продавачите са надеждни? Thinking

Това за книгите на кирилица обаче ме притесни. Добре съм с английския, обаче все пак предпочитам да си чета на български и само в случай, че избраната от мен книга не е преведена, тогава да чета на английски.
По отношение на OLX<аз си купих нов NOOK  за 90 лв. и съм много доволна. Има много хора които пазарят от чужди сайтове, и после ги продават изгодно там.
Виж целия пост
# 126
Здравейте момичета,
някой който е купувал калъфчета за киндел от китайски сайтове може ли да сподели линк. Гледах в първата темичка, но няма инфо, за това питам. Предварително благодаря

Поръчала съм от Али и го чакам да дойде скоро време. Ще покажа и дам отзиви като пристигне.
Виж целия пост
# 127
Аз още не съм го купила, не са ми се обадили още. Високи са цените, вярно, пък и сега може да има някакви намаления по английските сайтове. Така и така ще чакам, може би трябва да огледам. За OLX пък хич не се бях сетила. Дали продавачите са надеждни? Thinking

Това за книгите на кирилица обаче ме притесни. Добре съм с английския, обаче все пак предпочитам да си чета на български и само в случай, че избраната от мен книга не е преведена, тогава да чета на английски.
По отношение на OLX<аз си купих нов NOOK  за 90 лв. и съм много доволна. Има много хора които пазарят от чужди сайтове, и после ги продават изгодно там.

Вие сега ме замислихте и взех, че разрових точно в OLX. Намерих си го Кобо-то на цена 250 лева. Ще взема калъф и зарядно също. Човекът има над 80 продажби и е със 100% положителен рейтинг.
Виж целия пост
# 128
Изскачам с нов въпрос - как мога от киндъла да си прехвърля закупените книги от амазон на Amazon Cloud Drive? Доколкото знам въпросното "облаче" е за тази цел - книгите да се запаметяват и на него за да не заемат място на самото устройство. Обаче нямам идея как да го направя.
Виж целия пост
# 129
           Windy, аз преди месец от OLX си взех NOOK Simple Touch with glowlight. Изключително съм доволна от конкретния продавач , от четеца също. Това също е вариант за тези, на които не им се чака доставка от чужбина.
         Имам два въпроса към притежатели на въпросният NOOK :
     1. Има ли пейзажен режим на завъртане на страницата ? ( някой сякаш пита преди страници , но не видях отговор )
     2. Как се трие книга от устройството - само от компютъра или може и от четеца  ?
 
   Всичко друго си изясних, само това не успях. А са неща, с които бях свикнала при Киндъл. Благодаря предварително на отговорилите !

П.С. Нещото ,което много ми хареса при НУК-а ( освен подсветката ) е,че чете много добре ПДФ. Може би и аз съм случила на добър ПДФ, но въпреки това е супер. Отделно и на двете книги в този формат имам опция да  регулирам размер на шрифт.
Виж целия пост
# 130
Продължавайте да четете, бъдете все така дерзаещи за книжки и дал Бог повече парички, да си купим още по-хубави ел. книжки!  Mr. Green  Heart Eyes  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 131
ant,
1. Няма
2. Само от компютъра
Пдф-ите да, ако са текстови е супер наистина, но ако е снимков нещата са съвсем различни, за двустранен скан пък да не говорим.

perla333, за да има синхронизация м/у книгите закупени от различни устройства всички те трябва да са направени от един акаунт. Ако греша поправете ме, но принципа е един и същ навсякъде.
Виж целия пост
# 132
Аз си купих New Kindle Touch 2014 за 140 лв от ОLX и съм безкрайно доволна, със зарядно и калъфче. Ето от този доставчик:
Скрит текст:
Със сигурност не ми даваха пари на другите "търговци", след като купувам едно и също нещо.
Виж целия пост
# 133
Аз си купих New Kindle Touch 2014 за 140 лв от ОLX и съм безкрайно доволна, със зарядно и калъфче. Ето от този доставчик:
Скрит текст:
Със сигурност не ми даваха пари на другите "търговци", след като купувам едно и също нещо.

А, ми то и аз от него купувам! Simple Smile
Радвам се, че си доволна - значи не съм сбъркала в избора! Благодаря, че сподели! Hug
Виж целия пост
# 134
Здравейте! Честита Нова година! Да сте живи и здрави и четците ви също!  Mr. Green

На мен ми предстои закупуване на четец след празниците, но не за това искам да питам, а за калъфчето. Някъде четох, че магнитната закопчалка може да направи проблем на самия четец. Някой чувал ли е дали е вярно? Иначе доста богат избор има и в китайските сайтове и в ebay, но още се колебая заради това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия