Електронни четци - XV

  • 121 245
  • 823
# 150
Благодаря за коментарите, оправи се проблема. Имаше отметка за опресняване на всяка страница Peace
Виж целия пост
# 151
хъм..., супер е, че си го оправила.  Simple Smile
Ползвам Калибре за конвертиране -  става лесно, бързо и е удобно. Чета само моби, останалите формати не съм ги пробвала.  Peace  
Виж целия пост
# 152
Здравейте!
Ако някой е пазарувал от olx.bg, моля да сподели опита си. Как преценявате продавача дали е читав? Има ли някакъв рейтинг? Видях коментари за един, който продава Пейпъруайтчета, на много свястна цена, само 25 лв. над цената на немския Амазон. Хората са доволни, освен едно мрънкало...
И какво, по дяволите, е Книгите НЕ са Refurbished
Също, като си получи човек четеца, може ли веднага да го изпробва, т.е. има ли някакъв заряд в батерията?

И двата ми четеца са от там. От описанието ти ми прилича на "моя" продавач. Ако искаш ми го пусни на ЛС да ти кажа ако е той. Аз съм доволна от човека, дал ми е координати за връзка, ако имам проблем или нужда от съдействие за рекламация  Peace
Виж целия пост
# 153
Здравейте!
С нетърпение очаквам един Киндъл тъч, за половинката Simple Smile. Напоследък не мога да се добера до моя, защото е все в неговите ръце.
Виж целия пост
# 154
Хайде и аз се подреждам сред вас вече официално с новичкото ми Kobo Aura! Купих го от OLX. Не беше разпечатвано, поръчах го в комплект с калъфче и зарядно.

Това с черните страници и на мен ми се случва. Мислех си, че е нормално... Thinking
Виж целия пост
# 155
За аурата това пише -  В допълнение са предоставени и възможности за задаване на интервал за опресняване на страниците (от 1 до 6 през една страница) и опция за настройка на различни движения за прелистване с помощта на сензорния екран.
Виж целия пост
# 156
За аурата това пише -  В допълнение са предоставени и възможности за задаване на интервал за опресняване на страниците (от 1 до 6 през една страница) и опция за настройка на различни движения за прелистване с помощта на сензорния екран.

Точно така е, порових и ги открих. Може да ъпдейтва и на всяка глава, ако в книгата са обособени такива. Сега си свалих цялото упътване и ще си го чета.

Я кажете, момичета, вие най-вече от Читанката ли си сваляте книги?
Виж целия пост
# 157
За аурата това пише -  В допълнение са предоставени и възможности за задаване на интервал за опресняване на страниците (от 1 до 6 през една страница) и опция за настройка на различни движения за прелистване с помощта на сензорния екран.

Точно така е, порових и ги открих. Може да ъпдейтва и на всяка глава, ако в книгата са обособени такива. Сега си свалих цялото упътване и ще си го чета.

Я кажете, момичета, вие най-вече от Читанката ли си сваляте книги?
От Читанката, от Мейлбукс и от 2-3 групи във Фейса основно.
Виж целия пост
# 158
За аурата това пише -  В допълнение са предоставени и възможности за задаване на интервал за опресняване на страниците (от 1 до 6 през една страница) и опция за настройка на различни движения за прелистване с помощта на сензорния екран.

Точно така е, порових и ги открих. Може да ъпдейтва и на всяка глава, ако в книгата са обособени такива. Сега си свалих цялото упътване и ще си го чета.

Я кажете, момичета, вие най-вече от Читанката ли си сваляте книги?
От Читанката, от Мейлбукс и от 2-3 групи във Фейса основно.

Ами, ще бъде ли удобно да ми пратиш линк към групите, освен ако не са тайни... Praynig
Там, предполагам, се и коментират книгите, така че ще ми е интересно!
Виж целия пост
# 159
https://www.facebook.com/groups/bgebooks/
https://www.facebook.com/groups/el.knigi/
https://www.facebook.com/groups/BIBLIOTEKATA/
https://www.facebook.com/groups/641274805983971/
Виж целия пост
# 160
Заповядай https://www.facebook.com/groups/el.knigi/
https://www.facebook.com/groups/757627274315778/
Виж целия пост
# 161
Здравейте, от три години чета книги на телефона си и сега съм се навила да си купя електронен четец. Чудя се какъв да си взема - колебая се между Kindle и Soni. Ще си го купя от olx-са. Всеки съвет ще ми е добре дошъл, защото съм начинаеща в ел.четците. Чета само на кирилица и книгите които имам са ми в txt и doc формат.
Виж целия пост
# 162
Може да погледаш малко клипчета https://www.youtube.com/results?search_query=sony+vs+kindle сравнителни и да си прецениш. Вече зависи и точно между какви модели ще избираш.
Киндъл няма проблем с кирилицата, до колкото знам новите модели на сони също. Сони евентуално директно ще ти отварят и тхт и док, докато за киндъл може да се наложи .док да си ги минава през калибре(не съм чела книги такива формати). Ако смяташ да купуваш книги от бг издатели, с киндъл ще ти е доста орязан избора, заради защитените епъбове.
Хубаво е все пак ако се продават при вас в някой магазин да отидеш и лично да си ги видиш, пипнеш, поразцъкаш, да видиш кой ти е по приятен.
А защо от олх?
Виж целия пост
# 163
Привет!
Два дена ви чета и съм на кантар при избора на четец. От една страна на Киндъл има много приятни промоции и визуално са доста симпатични, от друга страна това с промяната на форматите на книгите, а и орязването от към купуването на бг книги малко ме притеснява. Спряла съм се на KINDLE Paperwhite  и на TOLINO VISION 2 . Сякаш повече клоня към второто, заради улеснението с четенето на всичко без допълнителни разправии, но тук никой не споменава дори тази марка...та ако някой има такъв да свирне два пъти и да каже дали е доволен Simple Smile
Виж целия пост
# 164
Благодаря Angel_Dust  изгледах няколко клипа, ще изгледам още и дано реша кой да си взема.
 Искам да чете .док формат защото имам доста книги на компютъра които чакат да ги прочета.
В магазините в които съм гледала има много малко модели, а в olx-са има доста и то на добри цени. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия