Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от новия Kindle Voyage?
Как да заобиколя регистрацията на Nook Simple Touch?
Как мога да конвертирам електронни книги, за да ги чета на моя четец?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от новия Kindle Voyage?
-
Как да заобиколя регистрацията на Nook Simple Touch?
-
Как мога да конвертирам електронни книги, за да ги чета на моя четец?
-
Защо някои книги имат опция Word Wisde при четене на Kindle, а други не?
-
Как мога да кача книги на моя четец?
Опресняването въпреки, че го прави на 14стр (спрямо 5 на моя) - текста не се пикселизира/избледнява преди цялостния рефреш. А и подсветката е голям плюс, главно заради това ще ъпгрейдвам.
Добре, че не е прекалено често, а и в повечето случаи мога да си запълня сама празнината.
Такова нещо за първи път виждам, но е единствения вариант, които изобщо намерих на книгата, та така ще си я търпя