Електронни четци - XV

  • 121 231
  • 823
# 705
http://prikachi.com/images.php?images/877/8072877v.jpg

Какво значи удивителната върху иконата за батерия?!


Че батерията няма достатъчно заряд да се включи към безжичната мрежа. http://www.amazon.com/gp/help/customer/forums/kindleqna?ie=UTF8& … p;tag=ukkiusfo-20
Виж целия пост
# 706
http://prikachi.com/images.php?images/877/8072877v.jpg

Какво значи удивителната върху иконата за батерия?!


Че батерията няма достатъчно заряд да се включи към безжичната мрежа. http://www.amazon.com/gp/help/customer/forums/kindleqna?ie=UTF8& … p;tag=ukkiusfo-20

Значи е от това - след малко падна, сега се зарежда.   bouquet
Виж целия пост
# 707
Искам да отрегистрирам, за да не стане обърквация при повторно рег-ране на същия акаунт (ще взема нов).

Няма проблем от един акаунт да се регистрират повече от едно устройства. Аз съм регистррала два четеца и програмата на един лаптоп.

Виж целия пост
# 708
Хора, заблудила съм се! Снощи рових, разследвах и установих, че "Последно писмо от любия" е свалено от книги.спасете.ме. Приемете извиненията ми!  bouquet
Виж целия пост
# 709
Намерих си телефона на който четях преди четеца. Реших да си припомня старите времена и свалих една книга. Имах проблеми със свалянето, забравила съм. Свалям .тхт защото трошката друго не чете. Свалих, смених името и се показаха йероглифи. Свалих книгата пак, оказа се, че трябва да я разархивирам.  ooooh! Справих се и мисля тази вечер да си помъча малко очите.
Обаче е такава мъка!  ooooh!
Виж целия пост
# 710
Някой има ли представа дали (и какъв %) от книгите в читанка (които са отпечатани така) са с бележки под линия и подобни екстри?! Само това ме притеснява при електронните книги, че липсват бележките, за предговора, може да се изнамери по друг начин, но бележките няма как.
Виж целия пост
# 711
Всички бележки под линия ги има в книгите в Читанка.
Обаче сега някой пак ще се оплаче че тези коментари не са за тази тема и ще повика мод да трие.
Виж целия пост
# 712
До сега почти не съм чела книга, която да й липсва предговора, заключението или бележките под линия. (послендните са ми липсвали в 1-2 някакви много омазани файлове, където просто линка не е работил, дали не са били някакви странни пдф, но не от читанка)
Виж целия пост
# 713
Препоръчайте калъф за Paperwhite, от немския амазон, ако си заслужава.
Гледах един, който беше с нещо като дръжка, която се пада от вътрешната страна на капака, и може да се държи чрез нея с една ръка, без да си кълчиш пръстите да го хващаш за рамката. Но може и стандартен, но да не е над 25-30лв.
Виж целия пост
# 714
здравейте!
имам нужда от съвет от знаюгите.
навих се да си търся четец (по ред причини).
за момента съм свела избора между KOBO AURA , KOBO GLO или Kindle Paperwhite
от гледна точка на цени са много близки.

трябва ми за четене на текстове на кирилица, на немски и на английски.
част от четивата съдържат схеми и таблици.
и ми трябва да може да търси в текста думи (и на кирилица), както и да редактира (редактирането не е задължително, но е бонус, ако го може).

моля, ударете едно рамо, 'щото се въртя като буриданово магаре вече бая време и не мога да избера сама.
  bouquet
Виж целия пост
# 715
Есме, вземи модел с подкветка. Не знам кой от посочените от теб има.
Показването на таблици и чертежи зависи от формата. Тук по-опитните от мен ще ти кажат кои формати трябва да поддържа четеца ти.
Виж целия пост
# 716
Есме, вземи модел с подкветка. Не знам кой от посочените от теб има.
Показването на таблици и чертежи зависи от формата. Тук по-опитните от мен ще ти кажат кои формати трябва да поддържа четеца ти.

Естел Бързоход, благодаря ти за бързата реакция!  Hug
аз, доколкото се ориентирах, май и трите модела имат подсветка, ма може и да греша.
Виж целия пост
# 717
Един приятел е с Нук е таблици и схеми не може да гледа така, както му се иска. Не смятам, че четец би бил удачен за такава работа.
Виж целия пост
# 718
Здравейте, как се трият книги от PocketBook?
Виж целия пост
# 719
Coma, задържаш централния бутон върху книгата, излиза меню, оттам - файл, изтрий.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия