Споделете вашите любими книги от категория "Криминални романи"

  • 22 804
  • 78
# 15
Камила Лекберг

Хенинг Манкел

Майкъл Конъли

Лий Чайлд

Джон Гришам

Джефри Арчър

Харесвам криминални и трилър романи и затова ми предстоят още много други да открия.
Виж целия пост
# 16
Харесвам книгите на Джеймс Патерсън и Дейвид Морел.
Виж целия пост
# 17
А, и покрай Майкъл Конъли, се сетих за Джон Конъли:

'Всяко мъртво нещо'
'Дарк Холоу'
'Белият път'
'Отмъщение от отвъдното'

Интересни, напрегнати, талантливо написани с подробно познаване психиката на убиеца..
Виж целия пост
# 18
Аз съм привърженик на класиката Simple Smile
Агата Кристи
Ърл Стенли Гарднър
Едгар Уолъс и т.н.

Благодаря за темата. Днес се сдобих с четец и ще следя тук за интересни книги за теглене  Hug
Виж целия пост
# 19
Алън Брадли
Джанет Еванович
Алекзандър Маккол-Смит
Не помня автора - поредицата за комисар Монтанабло.

Някак си по.леки, не са трилъри.
Виж целия пост
# 20
На мен любими са ми :
" Жената в бяло " - Уилки Колинс
книгите  за Поаро - Агата Кристи
тези с Хю Корбет - Пол Дохърти
споменатата Кей Скарпета
Опитах с няколко скандинавски автори, но нещо не ми се понравиха.
Виж целия пост
# 21
Аз чета Дейвид Балдачи, Майкъл Конъли, Лий Чайлд и Дан Браун.
Виж целия пост
# 22
Сидни Шелдън, Патерсън, Конъли, Балдачи, Джефри Дивър, Нора Робъртс
Пробвах Арчър няколко пъти - хич не ми хареса  Crazy

Като ученичка направо "изяждах" Агата Кристи и Чейс  Heart Eyes
Виж целия пост
# 23
Изчела съм доста и препоръчвам романите на Сидни Шелдън, Дейвид Балдачи, Майкъл Конъли. Четох на Мери Хигинс Кларк "Къде си сега" и "Вик в нощта" - добри са, но другите не ми допаднаха, сториха ми се предсказуеми.

В момента чета "Игра на часове" и е доста интригуващ
Wink
Виж целия пост
# 24
Вал Макдърмид, Майкъл Конъли, Джефри Арчър, Агата Кристи - това са автори, които много харесвам

П.П Камила Лекберг също
Виж целия пост
# 25
Вал Макдърмит я пробвах, но не ми понесе.
Виж целия пост
# 26
Вал Макдърмит я пробвах, но не ми понесе.

Коя от книгите й пробва? Аз я харесвам много, защото като цяло много обичам крими трилъри за серийни убийци.
Виж целия пост
# 27
Цитат
Фенка съм на Кей Скарпета http://chitanka.info/serie/kej-skarpeta

+ 1
Виж целия пост
# 28
Вал Макдърмит я пробвах, но не ми понесе.

Коя от книгите й пробва? Аз я харесвам много, защото като цяло много обичам крими трилъри за серийни убийци.
Мястото на екзекуцията
Виж целия пост
# 29
Вал Макдърмит я пробвах, но не ми понесе.

Коя от книгите й пробва? Аз я харесвам много, защото като цяло много обичам крими трилъри за серийни убийци.
Мястото на екзекуцията

Харесвам я и нея, но все пак бих ти препоръчала  да дадеш шанс на "Струна в кръвта" или "Чуждото страдание" например, те са ми сред любимите нейни. Но пък ако стилът й като цяло не ти допада, може би мнението ти няма да се промени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия