МАРТЕНЧЕТО си расте, тупка силно сърчице! - тема 2

  • 33 567
  • 757
# 240
    Каквото и да е, да топли само, мъжко, дамско, бабешко...... Simple Smile Няма значение, ще го преживея за една зима.. Пък докато застудее сериозно имам дебела жилетка, която е тип пончо  newsm78 ама не точно и ще свърши някаква работа.
   Лошото е, че ботуш няма да мога да си намеря, че декември като направя  едни прасци на щангистка ще ме гледат ей така  Shocked Shocked Shocked по магазините .  Laughing  Ще се ходи с кецове и маратонки надушвам. Simple Smile Притеснява ме и бельото, до сега винаги съм носила бодита, да ми е покрит кръста, а сега не знам дали ще мога да си намеря на поносима цена. Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Ха, досега само за яке бях мислила, дали ще успея да си вляза в ботушите не се бях сещала, но предстои да разберем  Laughing Аз си уредих палто за бременни от една приятелка, не съм го виждала ама каквото и да е, ще си го нося.

Предстои дънки и блузи, жилетка някаква...абе има за пазар, ще се харчат пари  Blush
Виж целия пост
# 242
Добър вечер мамчета! като заговорихте за дрехи, се сетих да споделя с вас едно мое притеснение спрямо килограмите! Висока съм 170см и преди да забременея се опитвах да отслабна, по едно време бях стигналаа 110, но Свалихх до 88кг, но баба ми май месец почина, и от мъка спрях диети и тренировки и почнах да ям каквото ядат другите в семейството, и станах 93 кг Sad!!! сега в момента съм 94 кг,качвам от въздуха, страшно податлива съм на качване!!! Сигурно до деветият месец ще мина 100 -ка Sad, АГ ми каза че по натам ще ме сложи на диета,че като и казах как се храня и качвам от един бонбон!Засега съм качила само 1кг, но имам още 6месеца. Живи и здрави! Малко се притеснявам как ще ми се отрази на здравето!Станах МарА ПОДРОБНАТА, ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ! Има ли бъдеща мама като мен с затлъстяване? Лека и хубава вечер  Hug
Виж целия пост
# 243
Добър вечер мамчета! като заговорихте за дрехи, се сетих да споделя с вас едно мое притеснение спрямо килограмите! Висока съм 170см и преди да забременея се опитвах да отслабна, по едно време бях стигналаа 110, но Свалихх до 88кг, но баба ми май месец почина, и от мъка спрях диети и тренировки и почнах да ям каквото ядат другите в семейството, и станах 93 кг Sad!!! сега в момента съм 94 кг,качвам от въздуха, страшно податлива съм на качване!!! Сигурно до деветият месец ще мина 100 -ка Sad, АГ ми каза че по натам ще ме сложи на диета,че като и казах как се храня и качвам от един бонбон!Засега съм качила само 1кг, но имам още 6месеца. Живи и здрави! Малко се притеснявам как ще ми се отрази на здравето!Станах МарА ПОДРОБНАТА, ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ! Има ли бъдеща мама като мен с затлъстяване? Лека и хубава вечер  Hug
С първата си бременност бях 90кг. преди да забременея и накрая бях 100кг. След като родих една принцеса от 4 кг. всичко качено изчезна. Нямала съм никакви проблеми. След година обаче започнах да качвам дори и от това че дишам и от 90кг. стигнах 105кг. Сега преди да разбера че съм бременна бях се хванала на една диета и свалих 10кг. , а от както знам съм свалила още 3кг. без диета. Няма страшно само ще следиш да не качваш много бързо.
Виж целия пост
# 244
Добър вечер мамчета! като заговорихте за дрехи, се сетих да споделя с вас едно мое притеснение спрямо килограмите! Висока съм 170см и преди да забременея се опитвах да отслабна, по едно време бях стигналаа 110, но Свалихх до 88кг, но баба ми май месец почина, и от мъка спрях диети и тренировки и почнах да ям каквото ядат другите в семейството, и станах 93 кг Sad!!! сега в момента съм 94 кг,качвам от въздуха, страшно податлива съм на качване!!! Сигурно до деветият месец ще мина 100 -ка Sad, АГ ми каза че по натам ще ме сложи на диета,че като и казах как се храня и качвам от един бонбон!Засега съм качила само 1кг, но имам още 6месеца. Живи и здрави! Малко се притеснявам как ще ми се отрази на здравето!Станах МарА ПОДРОБНАТА, ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ДЪЛГИЯ ПОСТ! Има ли бъдеща мама като мен с затлъстяване? Лека и хубава вечер  Hug
С първата си бременност бях 90кг. преди да забременея и накрая бях 100кг. След като родих една принцеса от 4 кг. всичко качено изчезна. Нямала съм никакви проблеми. След година обаче започнах да качвам дори и от това че дишам и от 90кг. стигнах 105кг. Сега преди да разбера че съм бременна бях се хванала на една диета и свалих 10кг. , а от както знам съм свалила още 3кг. без диета. Няма страшно само ще следиш да не качваш много бързо.
Дано, скъпа, само се моля да не навредя на бебо, а за фигурата ми не ме интересува, живи и здрави, килограми се свалят, трудно или лесно, важно е с бебо да сме добре!!! Лека бременност на теб, и едно здраво бебче!
Виж целия пост
# 245
Щом ти си здрава и бебчето ще е добре. Горе главата , само хубави мисли пък килата ще ги махнем. Лека бременност и на теб. Лека вечер на всички.
Виж целия пост
# 246
Момичета, относно килограмите не го мислете, хапвайте каквото ви се хапва  помалко и хвърляйте по едно око какво показва кантара..най-важно е бебето и да не се лишава от нищо, но приказки от сорта на -яж за двама-не съм съгласна, защото  килограмите когато са повечко вредят.Аз нещо му отпуснах края и както не бях качила и кг се страхувам да не направя един бърз старт нагоре
А относно дрехите всичко което намирам в нета е меко казано бабешко, аз ли не търся където трябва....
Купих си масло на икаров за стрии, но да ви кажа четох много положителни отзиви за щраусова мас и крем за срии с мас от щраус, смятам да си поръчам и ще докладвам....боже май се улях с поста Grinning
Виж целия пост
# 247
Момичета да си похваля и аз ,ще си имам син! stork-boy newsm07 Баща му скача до небето от радост  Laughing Иначе всичко ни е нормално,отговаря си на седмиците-точно 13г.с. и измерванията за БХС-то бяха в нормата,според АГ всичко си му е наред ,но ще чакаме и кръвните,че да си отдъхнем Praynig

Аз утре заминавам за очни във Свищов и там само ще ви чета  bouquet

На новите попълнения,добре дошли! Hug

На болните мами -оздравявайте вече! Heart Eyes

На всички останали да се пазите много и леко preggo!

А за мамите разбрали пола-честито ви моми и господа,вече знам ,че чувството да ти кажат без значение какво точно е уникално Blush , а и ще си търся снаха аз Joy

Лека вечер от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 248
Чедесна новина, желая най-леката бременност и един здрав, голям хубав мъж на финала
Виж целия пост
# 249
Blagodarq paqche, da ti se vrashta ! Hug
Виж целия пост
# 250
   По пълничките да не се притесняват от килограмите, стигадоктора да казва, че сте здрави. Стане ли проблем, обаче, кръвно, кръвна захар, гестационен диабет - ще се наложи диета. И то сериозно да се подходи към тази диета. От здравословното ви състояние може да зависи вида раждане и за съжаление благоприятния изход от раждането...
  Килограми се свалят по-късно с бутане на колички, тичане след дечица, в същото време домакинска работа  и т.н. Достатъчно натоварени ще сте по-късно..  Grinning  Няма да има време за ядене!
Виж целия пост
# 251
За килограмите и аз се притеснявам, тъй като последната година качих доста, 75 ми показа вчера кантара,което означава , че даже съм свалила 2, но качването май предстой ,но дано се овладеем, моя приятелка през бременността се хранеше разделно, и не само че не напълня, ами взе, че отслабна и аз се колебая дали да не започна.
Да се надяваме да сме здрави и бебоците да са добре, пък ние после ще му ударим едно голямо гладуване!
 monichkaa честит ти мъж : stork-boy колко време горе - долу те гледаха?
Успешен ден на всички, а на работещите, по - бързо да им минава времето
Виж целия пост
# 252
честито на всички, разбрали пола на бебето
абе не е уж важно, но катоо разбереш, вече бебенцето си придобива по 'човешки" вид- не е "то" Simple Smile))
аз продължавам с гаденето и повръщането, а като бях в Гърция на почивка страшно ми се подуваха краката, аз като цяло си задържам течности, а сега чак детето се уплаши- Мамо, ще ти посинеят краката бе  ooooh!
днес съм на преглед по ЗК ще питам какво да ги правя тези моите крака
иначе- всичките ми изследвания са отрицателни /говоря МБ и вирусология/ чакам само резултата от БХС
от вчера съм с ужасно главоболие, място не мога да си намеря
накрая ще изпия един беналгин на собствена отговорност  Tired
Виж целия пост
# 253
mini, ай, много неприятно, че гаденето продължава. В коя седмица си?
Аз съм в 12 и чакам с нетърпение да премине...

Следващата седмица съм на първата ФМ... дали ще видим момче или момиче? Simple Smile Честито на мамите, които вече знаят   bouquet

Иначе за зимните дрехи, гледам, че в доста втори употреби са заредили зимни големи якета, и то хубави; така че най-вероятно на там ще се насоча за дебелите дрехи. А за обувките не се бях сетила...май май няма много да се излиза.
Виж целия пост
# 254
Здравейте и от мен и аз съм с наднормено тегло и аз качвам от въздуха.Надявам се всичко да бъде наред с бебета ни.Имам приятелки по едри и от мен и имат живи и здрави дечица.Аз съм висока 175см и тежа 95 кг,сега вече съм 96.Мисля,че до 9-ти месец ще стана 130 кг.Засега изследванията са ми добри,надявам се така и да продължат за напред.Мислете само позитивно и всичко ще бъде наред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия