МАРТЕНЧЕТО си расте, тупка силно сърчице! - тема 2

  • 33 567
  • 757
# 270
Това за водното конче си е идея, ако някой измисли как може да се осъществи да пише Laughing

Bube на теб бързо оздравяване и дано всичко да е наред с бебо!
Относно дрехите аз също си купих от H&M панталон, клин и две блузи, който не са от колекцията за бременни, но вършат идеална работа. А иначе съм много тъжна, защото не ми разрешиха да си взема отпуск, а на болничните едната шефка не гледа много добре, даже ме предупреди, а съм на държавна работа, където уж всичко става......
Виж целия пост
# 271
Това за водното конче си е идея, ако някой измисли как може да се осъществи да пише Laughing

Bube на теб бързо оздравяване и дано всичко да е наред с бебо!
Относно дрехите аз също си купих от H&M панталон, клин и две блузи, който не са от колекцията за бременни, но вършат идеална работа. А иначе съм много тъжна, защото не ми разрешиха да си взема отпуск, а на болничните едната шефка не гледа много добре, даже ме предупреди, а съм на държавна работа, където уж всичко става......

Какво значи "не гледа добре" и те е предупредила? Принципно от нея не се очаква да харесва болничните  Laughing, а няма много избор и трябва да се съобразява с тях. Ако официално си ги уведомила, че си бременна (с документ), нищо не могат да направят. Какво те притеснява по-конкретно?
Виж целия пост
# 272
Бубе оправяй се по-скоро, важно че си под наблюдение и че бебочето е добре. Все така да раздава ритници Wink
И аз си мисля че тази сутрин усетих движенията на бебето,макар че ми се струва още ранно
Heart Eyes

Какво ти пука какво мисли шедката ти, нейна си работа, връчваш и болничния и и гледай сеира. Щом си и на дръжавна още по нищо не ти може.

В HM и аз си купих дрешки и кат гледам в магазините втора употррб аима та и там ще ида да си взема един два панталона и за яке ше го мисля, че с тези температури тука -40, аз по принцип съм си голяма ама сега трябва направо одяло да си купя, че да ми стане  Mr. Green
За килограмите, ами ко да се прави,каквото такова, просто ще внимаваме и ограничаваме, че да не се стигне до болести, щото тогава е по трудно.

Виж целия пост
# 273
Момичета ,влизам с един по-различен въпрос.Някоя от вас ,да има опит с Уиндос 8 ?Милото инсталира такъв в неделя и замина в командировка ,а аз се мъча сама тук с компа  Mr. Green .
Виж целия пост
# 274
Малиии момичета... не може да ви изчете човек Simple Smile Браво на вас Simple Smile

Гледам килограмите обсъждате. Аз съм висока 160 и винаги съм била около 57.5кг. За сега съм с 1.5 отгоре, ама зависи кога се меря. Изглежда задържам доста вода, макар, че ходя по 20-тина пъти до 00 на ден. Дано се запази тази тенденция и да си качвам полекичка. Simple Smile

За дрешки още не съм гледала, предполагам че ще су преработя мой стари и ще си нашия някоя и друга блузка за есента и зимата. Това с якетата и аз не бях се сещала, ама ще му мисля по-нататък. С обувките се надявам да нямам проблем, проблема ми е с лекарката ми, която само ми се кара, че ходя на ток. Ама какво да направя, като не мога да ходя на ниско?!!!?  Blush

По темата с кафето, аз пийвам сутрин задължително с много мляко. Понякога и следобедно си позволявам, но рядко и отново с мляко. Доки каза, че не е проблем, даже е препоръчително да не го спирам за моето кръвно 90/50.

Момичета, на първа страница съм качила калкулатор за майчинство и още доста полезни статии. Погледнете ги, има интересни неща.

Andreamegi, не може да те пипнат когато си бременна. Бъди сигурна и спокойна. Сега се правят на много интересни и се надяват да им се притесниш. По закон имаш право да ги съдиш, ако не ти позволят ползването на болничен или пък ако се опитат да те уволнят. Не им се връзвай и прави каквото на теб ти е нужно. Simple Smile


bubeto2401 , успех и бързо да се оправяш.  Hug Hug Hug

И сега да кажа, че вече ме е обзела бебешката вълна. Ти сънувам бебета, ту разни дрешки и в този дух вчера апликирах едно беличко боди с много симпатични пчелички и цветенце Simple Smile И сега си взех хасе за чаршафчета и обоколници и т.н. и ще започвам да шия от утре, че и доста време отнема. Ама стават много сладки пчеличките Simple Smile А това ми е първата дрешка и първото творение Simple Smile
Скрит текст:



Виж целия пост
# 275
Ей, браво, Smehuranka, много е сладко Simple Smile Много се радвам на жени, които могат да шият и го правят, аз се ограничавам до зашиване на копче  Laughing
Виж целия пост
# 276
Мерси JT Simple Smile На мен шиенето ми е вродена слабост, а майка ми не може и копче да зашие. От 5 годишна шия на старата крачна машина Сингер на баба и до ден днешен не съм изневерила нито на хобито си, нито на машината си Simple Smile Макар, че тези неща се шият на ръка и се бродира доста,ама пак си има бая шев и кройка за спалния комплект. Нямам търпение да стане и той готов и да се похваля Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Аз за дрехи не се притеснявам, дъщеря ми се роди началото на април, а сега съм за началото на март така че основните неща ги имам. С обувките съм нямала проблем защото краката ми така и не се подуваха до последно, въпреки че работих до края и 2 дена преди да изляза в майчински уших последната си булчинска рокля/тогава работих в булчинска къща/. Надявам се и този път да нямам проблеми , пожелавам го и на всички. Този път работя за себе си и ме понамързява от сега Simple Smile ,че незнам дали ще искарам до края на работа.
Виж целия пост
# 278
Добро утро, момичета!

По-напред коментирахме болничните - аз вчера си взех и е 14 дни, следващите мисля ще са по 30  Peace
Виж целия пост
# 279
Добро утро и от мен! Grinning
Аболничният личния лекар ли го издаде или този от жк
Виж целия пост
# 280
И аз съм болничен от вчера, също за 14 дни, от лекаря по ЖК си го взех. И месец после предложиха, силно съм изкушена да се възползвам  Laughing
Виж целия пост
# 281
Нямам избор от днес и аз ще излизам в болничен, от вчера много ме боли пак корема и съм много отпаднала, така че просто няма начин.
Smehuranka поздравления за бодито, много е сладко, можеш спокойно тук да си развъртиш един бизнес Wink
Хубав ден на всички newsm53, стискайте палци да ме приеме по -скоро АГ, че съм без час и там пада голямото чакане Sad
Виж целия пост
# 282
Забравих да кажа - от ЖК ми е болничния.

Меги, дано няма нищо сериозно  Praynig
Виж целия пост
# 283
за съжаление моят преглед не се състоя вчера, лекарката била в отпуск и ми преместили часа, но никой не си е направил труда да ме информира, а точно вчера бях без кола, с двете деца, повръщах над 7 пъти, и зверското главоболие ... бях бясна като се тупнах в кабинета запъхтяна и ми го сервираха ...
оказа се, че главоблието ми е имало причина, от снщи вдигам Т, явно съм си лепнала вирус  Tired за сега пия парацетамол и се моля да се размине само с това
излязло ми е БХС, не съм си видяла резултата, но се чух с лекаря си- имам препоръка да направя второ БХС, но според лекаря не е нужно, предполагам риска ми е по-висок, защото съм над 35 години, н пък аз вярвам на това, което вижда лекаря, така че още преди да пратя изследвания той си ми каза, че всичко с бебето е ок
Виж целия пост
# 284
Smehuranka много е сладко бодито  Hug
Аз днес бях при АГ-то и ме записаха за ЖК. Дадоха ми куп направления за изследвания и така.
Относно болничните, аз съм в 14 дневен в момента от личния лекар и днес питах АГ-то за продължение до края на месеца, каза че няма проблем, но за следващи болнични трябвало на някаква комисия да минавам... Даже медицинската й сестра, която ми даваше документите ме пита така ли смятам до края на бременността да продължавам, толкова ли ми била тежка работата, че да си стоя вкъщи  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия