МАРТЕНЧЕТО си расте, тупка силно сърчице! - тема 2

  • 33 567
  • 757
# 375
здравейте, знаете ли къде мога да прочета какво включва пакета за женската консултация, какви изследвания, колко ехографа, че вече не мога да се разбера със следящата ме докторка и само хабя нерви. търси в сайта на нзок, ама не намерих
Виж целия пост
# 376
Здравей jjjenq, напиши в google " майчино здравеопазване 2014" и ще разбереш това което те интересува.
Виж целия пост
# 377
Здравейте на всички и честит първи учебен ден на всички,които изпращат днес ученици Simple Smile Много бих искала да се включа в хубавата ви темичка.Изчетох доста  от нея и леко се притесних,защото видях,че всички сте минали вече през БХС и ФМ. Аз съм в 13 г.с. ,но първо,че като ходих на преглед август месец,гинеколога не ми каза нищо за такива изследвания,а аз имах доста семейни проблеми и почти не можах да обърна внимание на себе си.На 17-ти съм на преглед,ще си взема и направление за ЖК. Дали е фатално,че съм изтървала тези изследвания? В Русе няма свестен гинеколог  #2gunfire
Иначе съм качила 2 кг и ми личат,до края,живот и здраве ,сигурно ще се търкалям  Grinning Иначе терминът ми е за 25.03,пък ще видим...
Виж целия пост
# 378

Аз да си кажа, че мен също ми беше притеснено как ли ще кажа на шефа, че съм бременна, особено че той е чужденец и идва един път на 1-2 месеца, пък и едната ни колежка вече е в майчинство и аз върша почти една година абсолютно цялата работа във фирмата (фирмата ни не е голяма, но си работя кат за 2-3 служители и съм почти човека-фирма). И онзи ден веднага като дойде, бяхме на обяд, и той щрака по телефона си, и вика: - Ааа я вижте, Кейт била пак бременна! и аз такава зачудена: - Кой?! и той: - Ами Кейт принцесата, и викам - Такааа ли?!, кат сме на тази тема тогава, да ти кажа, че и аз последвам стъпките на принцесата, та и аз съм бременна!!  Mr. Green  И той така публично кат за първа реакция се зарадва човека де, нацелува ме, напрегърща ме, вече след като абсорбира информацията, няма да му е много весело, че поне да имаше кой да ме замести айде де, но така ще трябва изцяло да търси нов човек на който да довери цяла фирма, пък най-вероятно и за временно ще трябва да е и ще видим как ще се развиват нещата.

Айде, написах си аз тефтера, сега да поработя малко  Crazy

Желая лек ден на всички работещи и почиващи мами!
Оф,и аз не знам как ще кажа на работа. Поела съм много отговорности,а и фирмата се разширява и се очакваше аз да поема една голяма част от работата,а сега...
Виж целия пост
# 379
Диваче как се зарадвах, че има още някой от Русе. Може да направиш по късната ФМ, но не помня кои седмици беше ( май 16?!?) Кой ти следи бременноста. Аз съм при Пейчев и съм доволна.
Виж целия пост
# 380
Здравейте мамчета Simple Smile Честит празник на всички бивши и настоящи ученици, малки и големи Simple Smile

Гледам доста сте поизписали Simple Smile Браво на всички мамчета с прекрасни новини от прегледите и на всички щастливи мами разбрали пола Simple Smile Май за сега момчетата надделяват,а Simple Smile Много мъжки майки сме ей Simple Smile

Тигролинке, радвам се,че всичко е наред с изследванията при теб и тази седмица обещавам едно кафенце в квартала Simple Smile Само да изберем ден дето не вали Simple Smile

Диваче, добре дошла при нас !  Hug Hug Hug Може и в 16 седмица да се направи ранната фетална морфология. Иначе следващите са 22 и 32 май беше.

Да се похваля, че днес изпратихме малката в първи клас Simple Smile Страхотна гледка бяхме аз, баща и, майка и с мъжа и и родителите и  Crazy Crazy Crazy
Междувременно всички те ми честитиха бременноста Simple Smile Въй, да не повярваш колко са грижовни  Party Хаха

И още веднъж да се похваля, че от днес официално вече и аз съм първокурсничка Simple Smile

Това от мен за сега! Simple Smile Прекрасна нова седмица ви желая изпълнена с много усмивки Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Диваче как се зарадвах, че има още някой от Русе. Може да направиш по късната ФМ, но не помня кои седмици беше ( май 16?!?) Кой ти следи бременноста. Аз съм при Пейчев и съм доволна.
аз правих късна фм,през 16 седмица Simple Smile
 Влизам към клуба на русенките  newsm35
Виж целия пост
# 382
Здравейте на всички и честит първи учебен ден на всички ,които имат ученици.Дано е успешна и хубава годината на всички.Аз също се присъединявам към мъжките  stork-boy майки.Днес минах на Фм и много добре го видя малкото мъжле.Много се радвам ,че всичко е наред след проблемите ,които имах .Показателите са много добри.За майките от Пловдив ,които искат да си правим среща аз съм 100% навита.Имете ли желание ще организираме нещо.Успех и лека бременост на всички.
Виж целия пост
# 383
Диваче как се зарадвах, че има още някой от Русе. Може да направиш по късната ФМ, но не помня кои седмици беше ( май 16?!?) Кой ти следи бременноста. Аз съм при Пейчев и съм доволна.
Благодаря ви,ще говоря с гинеколога за ФМ,предполагам,че едва ли сам ще ме насочи,ще трябва да го тормозя Laughing Женя,аз минах през Шишкова и Кунев,спрях се на Рудницки и май съм доволна от него,но защо нищо не ми споменава за изследвания,не знам Simple SmileИначе е внимателен и като питам нещо,обяснява,ама аз сещам ли се за всичко да питам ,за пръв път ми е и бях в шок,защото не беше планирано Grinning.
Да кажа добре дошла в клуба и на другата русенка Simple Smile.
Виж целия пост
# 384
Смехуранке,благородно ти завиждам,така ми се учи и на мен пак нещо,имам страхотни спомени от студентските години Simple Smile
Виж целия пост
# 385
здравейте, знаете ли къде мога да прочета какво включва пакета за женската консултация, какви изследвания, колко ехографа, че вече не мога да се разбера със следящата ме докторка и само хабя нерви. търси в сайта на нзок, ама не намерих

http://www.glbulgaria.bg/upload/docs/sites/default/filesfiles/%E … 0%B5%E2%80%9D.pdf

Smehuranka Честит първи учебен ден!  И аз като диваче искам да уча пак.  Grinning Благородно завиждам, чудих се дали няма да успея  да завърша една магистратура, но ми се вижда мисия невъзможна - две деца, магистратура редовно в друг град ( във Варна няма исканата от мен специалност), много разходи стават и ..... се отказах. Ще го оставя за старини  Joy Joy Joy

  Аз съм болна, след 4 дни на ясла малката ме зарази с някакъв вирус и сега взаимно си бършем сополите вкъщи.  Sick
Поради небивалата ми разсеяност не си взех  парола за проверка на  резултатите от БХС  и болна да се разкарвам до другия край на града... цък! Другата седмица ще е!  Ама ми е едно спокойно....
  От почти 2  месеца нямам никакви зацапвания и кръвоизливи, просто един ден всичко спря от самосебе си и от тогава някак вътрешно съм сигурна, че всичко ще е наред с това дете. Simple Smile
 Все още ми е трудно някак да разделя емоциите около дъщеря ми с новия живот в мен.  Не го усещам като друго човешко същество.. Май не мога да се изразя много добре. Как се чувствате вие , с второ/трето дете?
Виж целия пост
# 386
Здравейте, мили момичета  Hug

Следа редовно темата, но чак сега се престраших и аз да пиша  Embarassed
Терминът ми е на 2 март, 16 + г.с. съм, от Ямбол, 34 години, втора бременност. Досега съм правила БХС, резултатите ми са добри, чакам си ФМ на 20 октомври при Марков. Засега ми казаха,  предполагаем пол-  stork-girl, но АГ не беше напълно убедена, на следващия преглед, след две седмици, ще потвърди Simple Smile

На всички желая лека бременност, а на болните, бързо оздравяване  Hug Hug

Някой ще ми каже ли, къде са лентичките, защо не ги намирам  newsm78
Приятен ден от мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 387
Връщам се от преглед сега. Добри са ми изследванията от БХС, както и останалите.
Докторът беше казал,че днес ще гледаме за пол, но не успя да се различи.
Може би още е рано.
Добре се развива иначе,дори вървяло 2-3 дена напред,което мен ме зарадва Simple Smile
Следващият ми преглед е на 14ти, а аз имам рожден ден на 12ти Simple Smile ,да видим какво ще ми досене щъркелът тогава  Blush
И аз съм "за" някоя пловдивска среща Simple Smile
Smehuranka , радвам се,че добре се стичат нещата при вас с каката и ,че бременността ти добре се е възприела Simple Smile
Добре дошли и на всичкки нови попълнения Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 388
Здравейте!!!
Браво на всички за добрите резултати от прегледи. Все така да има добри новини!!! На болните - бързо оздравяване и дано няма тревоги!

Аз да ви попитам - от няколко дни на моменти усещам бълбукане, не е ли още рано ??
Виж целия пост
# 389
Привет,
И аз от няколко дни усещам от време на време, основно когато си лежа разни вълнения, като бълбукане, но не мога да определя стомаха ли е бебето ли е:) нещо имам повече газове и реших, че и те може да са причината.
Аз пък да ви попитам, ползвате ли някакви имунозакрепващи билкови/ хомеопатични продукти. Аз мисля да започна да вземам клеева тинктура в по-ниска концентрация, като превантивна мярка срещу каквито и да е инфекции и настинки и неразположения. Лината ми лекарка каза, че няма проблем.

Успешен ден от мен и бързо оздравяване на всички болни момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия