МАРТЕНЧЕТО си расте, тупка силно сърчице! - тема 2

  • 33 564
  • 757
# 480
Втората си бременност изкарах с непрекъснати контракции от 4 месец
според д-р Даскалов вероятно са се дължали на инфекция микоплазма, заради която пих два пъти антибиотик
след като и третата проба ми излезе положителна се отказах да пия антибиотик, но като родих изследванията ми бяха чисти /все си мисля, че беше някаква грешка на лабораторията тогава/
сега в геника МБ ми е чиста, както каза моя мъж- каква негативна жена си имам, всичко й е отрицателно /освен кръвната група/  Whistling
разказвам го просто за да обърна внимание, че може някаква инфекция да предизвика контракции, ако не си направила пълният пакет да си пуснеш изследвания
и двете ми предишни бременности са били с ниска плацента, не съм имала проблем с износването, сега пак така се очертава
Виж целия пост
# 481
Андреамеги, чувала съм, че някои момичета при контракции пият Магнезий, попитай АГ дали може да пиеш, ако искаш. Освен много лежане, не знам какво да те посъветвам. Дано болките отминат и всичко е наред!  Hug
Виж целия пост
# 482
Сега ми изписаха магнерич и гинеприл, но не можахме да ги намерим никъде.
Виж целия пост
# 483
Някакви заместители не може ли? Чувала съм ги като Магнерот и Гинипрал, предполагам са еднакви? 
Виж целия пост
# 484
Сега ми изписаха магнерич и гинеприл, но не можахме да ги намерим никъде.
Скъпа, вземи си Нутри маг, то е с най голямо количество магнезий 140 ми,в една капсула, спрямо магнерича и магнерота!Аз също съм с болки и контракции и пия но шпа 3х2 +Нутри маг 2х1,,но аз пия 3х1!
Виж целия пост
# 485
Магнерича го намерихме, а другото е спряно от производство иначе и на мен ми изписах 3 по 1, стискайте палци, че ако не ми мине до довечера пак ме вкарват в болница, а дъщеря ми вече се изтормози и тя милата Sad
Виж целия пост
# 486
Браво, че сте го намерили! Дано има ефект и не се налага да влизаш в болница.
Виж целия пост
# 487
Браво, че сте го намерили! Дано има ефект и не се налага да влизаш в болница.
Благодаря, Деска!
Виж целия пост
# 488
Andreamegi , надявам се всичко да е наред и лекарствата да повляят  Praynig
Виж целия пост
# 489
Привет, момичета. Не съм имала време да влизам при вас скоро. Давам отчет и се връщам да чета.

Казаха ни, че ще си имаме момиченце  stork-girl Всичко и е наред пу-пу. В 15-та седмица 121гр и 9,5см.

Прегръдки на всички Hug
Виж целия пост
# 490
От магнезиевите препарати, на мен ми изписаха Диаспорал сашета, при нужда / контракции или дълги пътувания. Това по повод няколко командировки, които ми предстояха.
Едната вече мина и всичко е наред, още 2 и приключвам с "турнето"  Laughing .
Съдържанието е 300 мг магнезий в 1 саше, разтваря се във вода и дозата е 1 на ден.




Виж целия пост
# 491
Здравейте!
Отдавна не съм се включвала, но ви чета. Реших и аз да се похваля. Преди 2 дни бях на ехограф и много ясно се виждаха движенията на бебчо - направо подскачаше в корема ми Simple Smile Беше много забавно. Докторката дори каза, че е много, много активно. За съжаление пак не разбрахме пола, защото е много срамежливо - все се крие, в гръбче и само главата върти и ръце размята. Записах си час за ФМ за 09.10, надявам се тогава вече да се разбере.
Вече усещам и движенията му. Дори ми се случва да ми щтръкне от някъде корема и винаги познаваме в коя част се намира. Все още не мога да определя движенията какви са - ръка, крак или разместване, но определено вече го усещам. За информация - в 17 г.с. съм.

Много се радвам за всички положителни емоции и новини на майчетата във форума и се надявам само такива да се чуват Simple Smile Успех момичета!
Виж целия пост
# 492
Аз пък днес реших да правя малко гимнастика,малко ме беше страх,въпреки че според АГ няма проблеми и сякаш сега ми е едно по-бодро и по не ми се тъпчат пици Grinning. Ако всичко е наред ще продължавам поне през ден,защото се чувствам като прасенце вече:) Някой от вас прави ли упражнения  Thinking
Виж целия пост
# 493
Аз правих относително редовно последните две седмици, докато бях болничен. От утре съм пак на работа и не знам кога и как ще успявам  Tired Но си права - съвсем по друг начин се чувства човек, много съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 494
Какви упражнения правите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия