МАРТЕНЧЕТО си расте, тупка силно сърчице! - тема 2

  • 33 564
  • 757
# 420
Grigorovi когато кажеш съм на линия за разходчица и без друго почти по цял ден съм си вкъщи. И нямай съмнения, че твоето сладко момиченце ще се справи с лекота в училище, аз съм сигурна в това  Hug
Виж целия пост
# 421
Честит празник на Бубето, Надинка и Любчето, и на всички празнуващи днес   bouquet  bouquet  bouquet Бъдете здрави и много щастливи!
Успешен преглед утре на Смехуранка, дано ви докторът потвърди пол Wink Защо толкова ранна втора фетална? Извинявам се, ако вече си писала  Simple Smile

Момичетата с вируси, бързо да ги морят  #2gunfire

Момичета, как сте с килограмите. Аз постоянно съм гладна, гледам да се ограничавам, да не ям боклуци, много намалих сладкото, също и хляба, но тез кг направо ми се лепят. + 3 съм вече. Предната бременност не бях така. До 20 г.с. бях качила само два.
Любчето, тез бонбони, дето си ги качила, не е на добре  Hug

От нас приятен ден!
Виж целия пост
# 422
С кг съм зле,3 кг  досега,но досега нищо не можех да ям -гадеше ми се от зеленчуци,месо,яйца,мляко,само  на сладко и на пици карах 2 месеца.Вече май е по-добре,вчера се престраших и си направих салата,гледах я гнусливо 5 мин. и накрая си я изядох,не беше толкова страшно Grinning Решила съм да спра пиците,че на прегледа ми се накараха Grinning
Виж целия пост
# 423
Честит имен ден на всички мамита    smile3525 baloni



Русенкитееее някоя среща няма ли да направим ? sohappy sohappy
Виж целия пост
# 424
Честит имен ден на всички мамита    smile3525 baloni



Русенкитееее някоя среща няма ли да направим ? sohappy sohappy

Не сте казали,не сме се организирали Simple Smile То ние май сме малко,няма да е трудно Grinning
Виж целия пост
# 425
Относно килограмите - не съм качила кой знае колко, може би килограм, килограм и половина, обаче само боклуци ми се ядат, направо се притеснявам. Като се сетя за сладолед например и цял ден преглъщам. Накрая естествено се отдавам на изкушението, дали ще е сладолед, шоколад, вафли или сандвич с филе, на финала все се чувствам виновна Sad  Преди се хранех много по-здравословно, сокчета си правех, направо много съм се разлигавила  Whistling
Виж целия пост
# 426
Mranka има доста хомеопатични и билкови продукти, с които можеш да се лекуваш. Няма смисъл да си усложняваш живота с бърсане на сополи  hahaha   В моя случай имаме педиатър, който рядко предписва агресивни лекарствени препарати, изобщо лекарства  newsm78  и се лекуваме с щадящи хранителни добавки.    Peace
Виж целия пост
# 427
Здравейте,да се отчета и аз.След лошият БХС реших да направя амниоцентезата.Днес я направих.Преди малко се върнах от болницата.Правих я в Пловдив.Сега,ще чакам резултати.Стискайте ми палци,всичко да е наред.
Виж целия пост
# 428
Freia, стискам палчета.
Всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 429
Здравейте,да се отчета и аз.След лошият БХС реших да направя амниоцентезата.Днес я направих.Преди малко се върнах от болницата.Правих я в Пловдив.Сега,ще чакам резултати.Стискайте ми палци,всичко да е наред.
Фрея миличка, моля се този път всичко да е наред и да си гушкаме заедно мартенските бебочета!  Praynig Praynig Praynig Щом излязат резултатите веднага да споделиш хубавата новина - вярвам, че ще е такава!  Hug Hug Hug

simi, при мен имаше проблем с предната бременност, за нещастие неуспешна, и сега много внимаваме да няма пак някоя лоша изненада. За това се налагат поне 3-4 фетални до 6-тия месец. За да сме сигурни, че всичко се развива както трябва. Благодаря за стиснатите палчета  Hug

Mranka, палчета и за теб, дано всичко е наред и ни дръж в течение!  Praynig

Ох, дано скоро всички болни мами да се оправят, а наред с тях и времето, че да има бременелски срещи в цялата страна Simple Smile

Аз за килцата много се зарадвах днес, понеже е "кантар ден" Simple Smile От самото начало до сега, на един и същи кантар се оказа, че съм само килце нагоре. Естествено варира през деня до + 2-3, ама сутрешното мерене дето ми е миродавно е само +1 : newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 430
Smehuranka, браво! На мен кантар-денят ми беше понеделник и беше 2.5+  Confused Поне не бях качила последната седмица, де - пак е нещо  Laughing
Виж целия пост
# 431
JT, нали се мериш сутрин на гладно и жадно и естествено след посещение на 00 Simple Smile Че в понеделник ММ ми вика, че съм качила поне 3-4 килца на коремче и гърди и аз в опит да го опровергая взех, че се качих на кантара (е да де, ама това беше в 19ч.вечерта, след цял ден ядене и пиене на поне 2-3л.вода)  И като видя кантара вика "ето, казах ти, а ти ми викаш, че не си качила! Я виж че съм прав! " И мии се изхили едно дяволито  Twisted Evil Е иди после се обяснявай, че не е така  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 432
Да, да...така се меря. Иначе стресът би бил твърде голям  Laughing

Но съм си вече в 17-та седмица и явно си се качва. Старая се много с храненето и се надявам да го давам кротко, че до бебето има доста време още  Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Здравейте момичета !Не съм се разписвала от  няколко дни ,но през седмицата ми е трудно да отделям време Sad .
Напоследък взе пак да ме успива много ,много и никак не ми се работи. Мисля тези дни да съобщя на шефката ,че смятам да излизам в болничен до края на бременоста. Малко се чудя как да го направя ,малко ми е кофти ,но съм решила пък и доста се пуши около мен  и взе много да ми писва от това.

Днес и аз се теглих и установих ,че имам плюсче в килограмите ,засега е на грамажи ,но си ме зачовърка  Mr. Green . Предната бременност доста качих ,много се надявам сега да ми се размине  Mr. Green .

Бебето и аз мисля ,че го усещам вече ,по-леко и по-слабо е ,но определено си е от бебо  Heart Eyes .
Започнах да мисля имена .Засега Андрей ми е фаворит.

Хормоните и при мен са взели много връх .Всичко ме дразни и ядосва ,всеки ми е черен  Laughing .Добре че ( поне така си мисля  Mr. Green ) не си го изкарвам вкъщи ,а основно в работата .

Момичета ,след доста закъснение ,най-накрая ми пратиха резултатите от кръвния тест .Малко ме притеснява данните за риска под допълнителната информация. Как ви се струват ?

Виж целия пост
# 434
Момичета ,след доста закъснение ,най-накрая ми пратиха резултатите от кръвния тест .Малко ме притеснява данните за риска под допълнителната информация. Как ви се струват ?



Според мен резултатите ти са супер. Няма за какво да се притесняваш. Тези стойности отдолу са графа риск за жени с твоите показатели, а ти си къде къде над тях. Не се притеснявай, всичко ще е наред Simple Smile  А за името - много ми харесва Андрей Simple Smile

Лека нощ от мен момичета и сладки бебешки сънища ви пожелавам  newsm46
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия