Кои потребители са ви приятни?

  • 38 481
  • 986
# 150
Жаклин, и аз с удоволствие те чета, винаги си някак мила, добронамерена  Hug

Янечек, ту те харесвам, ту не те понасям. Пълно раздвоение, но без теб форумът ще е много по-безцветен и скучен  Simple Smile

Виж целия пост
# 151
Със сутрешното кафе се сетих за едни наистина чудесни момичета, които се надявам да срещам по-често: кехлибаровка, calopsita, Burmette.
Виж целия пост
# 152
Julia_21, Hug с теб сме от един калибър Wink. Не е само това причина да те харесвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 153
Джаки, и аз те харесвам Hug
Виж целия пост
# 154

cordelia, на кила ли бе душко Joy Hug
Виж целия пост
# 155
Джаки, и аз те харесвам Hug
Джой, взаимно е знаеш, следя редовно филмовия ти Дневник, помагаш ми в избора на вечерен филм Heart Eyes
Виж целия пост
# 156
Лицемерки, лицемерки! Twisted Evil
Виж целия пост
# 157
Laura G е готино парче.
Виж целия пост
# 158

cordelia, на кила ли бе душко Joy Hug

На сантиметри, може и на кила. Laughing Hug
Виж целия пост
# 159
И на мен на такава ми прилича. Откривам нещо свое в нея.
Виж целия пост
# 160
Да, напълно пряма е и ми се струва хладнокръвно обективна, без излишно да натоварва със скрити смисли. А рибките кълват, същевременно. 
Виж целия пост
# 161
А за мен е скучна, вече ми е ясно всичко, което има да напише занапред, мога да я чета със затврени очи.
Виж целия пост
# 162
Да, напълно пряма е и ми се струва хладнокръвно обективна, без излишно да натоварва със скрити смисли. А рибките кълват, същевременно. 

Ох, това "пряма" ми е...Често се покрива с невъзпитана.  Може да кажеш нещо, без да си толкова "пряма" и да не обидиш де що има наоколо.
Виж целия пост
# 163
Ох, това "пряма" ми е...Често се покрива с невъзпитана.  Може да кажеш нещо, без да си толкова "пряма" и да не обидиш де що има наоколо.
Peace
Виж целия пост
# 164
Аз не забелязах да е обидила някого.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия