Кои потребители са ви приятни?

  • 38 491
  • 986
# 300
Джаки, ставаме две значи  Wink
Виж целия пост
# 301
Кафе с мед,  Heart Eyes

НиноТино забравих да спомена. Винаги ме е радвала, само като се появи другия форум ме беше издразнила с категоричното и настървено отношение към потребителите от там, но с течение на времето тези вражди съвсем ми изгубиха интереса и си възвърнах симпатиите. Grinning

Лиляна ме кефи, Мери Ан също ми харесва. Crazy

Таис не бях срещала преди сякаш или съм забравила, но ми направи впечатление скоро, допада ми. Peace
Виж целия пост
# 302
Ама вие още ли четете Мамасита Laughing?
Да, що? Мен ме кефи.
Виж целия пост
# 303
аз харесвам The Дорис . Страхотни разкази в темата за муните. Готино ми е да я чета
 Приятно ми е да чета повечето от вас, но много ме обърквате с тези смени на никовете..
Да, когато ми е тъжно, отварям темата за муните и с кеф чета Дорис Wink
Харесвам Пурко, Дессс, Касита, Джой, Трещерица (да, сигурно е шокиращо, но я харесвам), Ма Ко, Джулитата Wink Акаша Wink НиноТино
Сигурно изпускам имена, но ще допълвам.
  bouquet
Виж целия пост
# 304
Харесвам също Камалия  и Лайк смоук .
Виж целия пост
# 305
От сто години като не съм влизала тук и ми се струвате всички непознати, или по броя  публикациите, явно сте нови никове. Моля за извинение.

А котьо Тръмп, спомена Марадона. Бих  добавила Селтакис, Ангелина бгк, Прекрасната свинарка, Пина, Вълкът го чета с голям кеф, самурайка, Дид, Умбра..... Все ще изтърва някой, ще допълвам. Да! Знаток! Ема.....
Виж целия пост
# 306
Да добавя към харесваните от мен-  JACKLIN*, Янтра и Таис.  bouquet
Видях, че Бутински се е завърнала. Много ми е симпатична.
Виж целия пост
# 307
Да добавя към харесваните от мен-  JACKLIN*, Янтра и Таис.  bouquet
Видях, че Бутински се е завърнала. Много ми е симпатична.

Цвети,   bouquet
Виж целия пост
# 308
Не разбрах поради каква причина постът ми бе изтрит. Но не ми пречи - ще го повторя.

Много ми е приятна Лаура. За толкова кратко време успя да разбуни кокошарника и да предизвика всефорумската любов почти колкото мен. Лаура, един съвет от мен - не споменавай думата омари  Mr. Green
Виж целия пост
# 309
 Laughing Аз тъкмо прочетох един култов неин пост за "модела за подражание във форума" Crazy ooooh!  /сиреч на всеко гърне....пюнката/, и той изчезна заедно с още няколко... Crazy реших, че съм за лекар, но като те прочетох явно не съм сама.
Няма нужда да разсъждаваш защо си изтрита, то е ясно, просто не "харесваш" правилните ......лелки /цитирам, да не кажете сега нещо, че то и аз съм от тях Sunglasses/.

Акаша и ЕлицаHug, пропуснах ви в старанието си да съм на всяка страница  Wink, но предполагам знаете, че е взаимно!
Виж целия пост
# 310


А котьо Тръмп, спомена Марадона. Бих  добавила Селтакис, Ангелина бгк, Прекрасната свинарка, Пина, Вълкът го чета с голям кеф, самурайка, Дид, Умбра..... Все ще изтърва някой, ще допълвам. Да! Знаток! Ема.....
Налегна ме носталгия. Зната, Умбра Hug
Виж целия пост
# 311
Не разбрах поради каква причина постът ми бе изтрит. Но не ми пречи - ще го повторя.

Много ми е приятна Лаура. За толкова кратко време успя да разбуни кокошарника и да предизвика всефорумската любов почти колкото мен. Лаура, един съвет от мен - не споменавай думата омари  Mr. Green

Богиньо, ти затова си Богиня, да не се принизяваш до всяка маймуна , решила да предизвика интерес.  Омари не знам, повече й прилича шкембе чорба с много чесън.
Виж целия пост
# 312
 Трещерица ми е приятна.
Виж целия пост
# 313
Трещи, и аз те харесвам много  Hug
Виж целия пост
# 314
Разчуствах се.  меркантилница , Богиня   bouquet

Или ми се е изтъпило жилото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия