Кои потребители са ви приятни?

  • 38 491
  • 986
# 330
....Ние вече сме й виждали задника, краката, лявата цица.

И пъпа, ведно с малко светли гащи под него. Очарователно беше.

Всуе се носи славата на змиярник на туй виртуално ешмедеме. Не водих статистика, но май ще излезе, че всеки харесва почти всекиго.

Аз съм доста по-напред - харесвам дори и себе си.

Виж целия пост
# 331

Това да не е Шанталчето бре?
А, здрасти. Зареждай се тук, тя сега се снима Laughing.
Виж целия пост
# 332

Това да не е Шанталчето бре?
А, здрасти. Зареждай се тук, тя сега се снима Laughing.
Popcorn
Виж целия пост
# 333
А, здрасти. Зареждай се тук, тя сега се снима Laughing.

Тя или някоя от многото приятелки, които уж пишели от нейния профил?  Laughing
Виж целия пост
# 334
А, здрасти. Зареждай се тук, тя сега се снима Laughing.

Тя или някоя от многото приятелки, които уж пишели от нейния профил?  Laughing

Няма лошо. И все по гащи, там всичките пишещи.
Виж целия пост
# 335
Да не ми закачате Шанталета.

И ако някак си успеете да преговаряте за малко матРял от Жаки, Шанти и Боги, аз ще преговарям за снимка на Шанел.
Ама не ща уши, от сега да си кажа.
Виж целия пост
# 336
Да не ми закачате Шанталета.

И ако някак си успеете да преговаряте за малко матРял от Жаки, Шанти и Боги, аз ще преговарям за снимка на Шанел.
Ама не ща уши, от сега да си кажа.

   От толкова много години сте във форума някои от потребителките и все още не сте се виждали на снимка? Странно... Това с цел подсилване на мистерията и драматичния ореол на някои форумни образи ли е?
Виж целия пост
# 337
И ако някак си успеете да преговаряте за малко матРял от Жаки, Шанти и Боги, аз ще преговарям за снимка на Шанел.
Ама не ща уши, от сега да си кажа.
И аз искам. Най-големият ми мерак от началото на форумстването беше да видя нея, Богинята, Crazy Chick и Лу. За Шанел обаче ще чакам вечно явно Laughing.
(и теб искам да зърна, но не ми се ще да нахалствам Blush)
Виж целия пост
# 338
Аз съм виждала снимка на Нино  Wink
И на sparkling eyes, ако не греша ника.
И на Жаклин, красива е!

Плюс други потребителки, но от туристическия подфорум.
Виж целия пост
# 339
Да не ми закачате Шанталета.

И ако някак си успеете да преговаряте за малко матРял от Жаки, Шанти и Боги, аз ще преговарям за снимка на Шанел.
Ама не ща уши, от сега да си кажа.

   От толкова много години сте във форума някои от потребителките и все още не сте се виждали на снимка? Странно... Това с цел подсилване на мистерията и драматичния ореол на някои форумни образи ли е?
Мен никой не беше виждал години наред и се носеше упорита мълва, че съм мъж. С малки изключения, разбира се, които са в личния ми периметър. Просто не обичам да се показвам.
Виж целия пост
# 340
Аз съм виждала Жаки, Спаркинг, Джой, Елиас, Каси, Нино, Елфичка, Мерида, Акаша, Бутински, Зимна Роза, Хепи Мама, и други момичета от др.форум. До една хубавици и симпатяги. От мъжете- Аржан и Бонго.Искам да зърна Богинята
Виж целия пост
# 341
Това е необяснимо за мен.
Една от най-женствените Везни, само на  много глупав или силно извратен човек може да му се иска да е мъж  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 342
   Джой, но Лу вече си я виждала, нали? Тя много пъти се е показвала по различни поводи.

   А пък аз сега се сетих, че също съм виждала Жасмин, а тотално бях забравила. ooooh! Пишехме заедно в една тема за търсене на половинки, потвърждавам, че е красавица. Peace
Виж целия пост
# 343
Аз съм виждала Жаки, Спаркинг, Джой, Елиас, Каси, Нино, Елфичка, Мерида, Акаша, Бутински, Зимна Роза, Хепи Мама, и други момичета от др.форум. До една хубавици и симпатяги. От мъжете- Аржан и Бонго.Искам да зърна Богинята

Еее, аз къде съм бляла  Crossing Arms

Искам да видя всеки  Mr. Green
Виж целия пост
# 344
И Дона съм виждала, сега се сетих. Тя къде се изгуби?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия