Кои потребители са ви приятни?

  • 38 487
  • 986
# 480
Снимката с лукчетата е направо поетична Party
Виж целия пост
# 481

Няма стига, говедото пристига! Mr. Green

Споко, бе, лъжа, средностатистическа злобна лелка е Елицата. Crazy
А, такова зло не може да е грозно.
Няма начин.
Виж целия пост
# 482
Елица е една от най-хубавите съфорумки, които съм виждала. А във форума има доста красавици.
Виж целия пост
# 483
Елица е една от най-хубавите съфорумки, които съм виждала. А във форума има доста красавици.

Никога не съм имала съмнения, че е хубава. Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Потвърждавам  Simple Smile.
Виж целия пост
# 485
И ти си хубава, не се крий!
Виж целия пост
# 486
Елица е една от най-хубавите съфорумки, които съм виждала. А във форума има доста красавици.
Никога не съм имала съмнения, че е хубава. Simple Smile
И аз. Толкова категорична и уверена в себе си може да бъде само една харесвана жена.
Виж целия пост
# 487
И ти си хубава, не се крий!
Кой го казва!
Виж целия пост
# 488
Говорих Татмън,  ама нещо платформата е калпава
нямало как да се направи под всеки пост в подобна
тема да пише "Изпратете копие на Labrador". Нали
ме разбирате ...
Виж целия пост
# 489
А Лабрадор кога ще изпрати неговото копие.
Виж целия пост
# 490
Ще хвана диабет.
Виж целия пост
# 491

Аз!
Виж целия пост
# 492
Е, тогава е истина, не комплимент Heart Eyes.

Нино, ти пък си такъв сладур, хеле си махна снимката от аватара, че бяхме се изпоразболели ние, не ти! Не ми се възмущавай хич Simple Smile.
Виж целия пост
# 493
Ту мъч шугър, бе!  Simple Smile Ту мъч торта и Лабрадор за черешка.
Виж целия пост
# 494
Мен са ме виждали в такава тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия