Кои потребители са ви приятни?

  • 38 485
  • 986
# 510
О, сигурно са пици Ностос. Никъде в България не съм яла по-добри пици.

Ще я върна четящата дамата, сега искам малко така да съм в тон с една тема, в която някои се изказаха за такъв образ, който свързват с мен.
Виж целия пост
# 511
Лиляна, не мога да свикна с новия ти аватар, свързвам те с предишния, надявам се да си го върнеш скоро, той си ти подхождаше най- добре според мен:)

Да, четящата дама в есенни тонове беше прекрасна.

На мен този повече ми харесва. Wink
И според мен повече ѝ подхожда.
Виж целия пост
# 512
Ще я върна четящата дамата, сега искам малко така да съм в тон с една тема, в която някои се изказаха за такъв образ, който свързват с мен.

Много хора си те представят така:

Скрит текст:

Ти пък ги изненадай с такъв аватар:

Скрит текст:

Или такъв, да не предизвикаш "културен" шок:

Скрит текст:

 Laughing
Виж целия пост
# 513
Не съм подстрекател,ама не
може да тури такъв аватар.
Виж целия пост
# 514
Много хора си те представят така:

Скрит текст:

 Laughing

 Naughty Грешиш. Това е Трещерица  Crossing Arms
Виж целия пост
# 515
А, не. Трещерица не е учителка. Не буди лоши асоциации с училище и не припомня ученическите кошмари на онеправдани от някой учител девойчета.
Трещерица въздейства на друго ниво с образа на свекървата стръвница, нищо, че още е само тъща.
Себе си възприемам като лакмус за селяните под прикритие. Всички диви селянки, при сблъсък с мен, започват да светят неоново. Тук-там проблясват и глитъри даже.
Виж целия пост
# 516
Аз пък теб никога не съм те виждала в сблъсък. Или поне нямам спомен за грозни избухвания.
Виж целия пост
# 517
Намират се още ямболии в КиТ. Мен пък ме разпозна в Клюкарника една мацка от снимка, която бях показвала. Беше ми направила впечатление, бях я забелязвала. Но в реалността така и не мога да се сетя коя е. Може би ако я видя, но не ми сподели и тя снимка. Confused
Лоша, лоша Мариана Mr. Green
Акаша, ако щеш вярвай, но нямам подходяща снимка. Или поне такава, която да те подсети за мен.
Виж целия пост
# 518
Не съм подстрекател,ама не
може да тури такъв аватар.

Koй от трите, Лабрадор?  Че не става ясно  Simple Smile

Виж целия пост
# 519
 Joy  Hug
Виж целия пост
# 520
Не е моят стил, иначе бих си сложила някоя разгърдена кака пред черната дъска.
И аз не мога да свикна с този, но докато сме на вълна обсъждане на форумци, ще си го оставя, после ще си върна оранжевата картинка, която аз също много си харесвам.

П.П. Марианка я помня. Даже сме се виждали по разни събирания, когато децата ни бяха в колички още. Ехеее, кога беше  Hug
Виж целия пост
# 521
ЛилянaHug
На мен пък почти всички са ми приятни по някакъв начин. Тъкмо да си кажа:"Ха, ето тази личност ме дразни!" и някак след време, четейки я, осъзнавам, че не е така. Ама аз съм си такава наивна и добра душица, че все намирам положителното в хората. Е, има и изключения де Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Нeeee, Трещи е това:

Скрит текст:


Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 523
Трещи я виждам така:
Скрит текст:
Ха, познайте коя е писателката, но без Гугъл, ако може.
Виж целия пост
# 524
Намират се още ямболии в КиТ. Мен пък ме разпозна в Клюкарника една мацка от снимка, която бях показвала. Беше ми направила впечатление, бях я забелязвала. Но в реалността така и не мога да се сетя коя е. Може би ако я видя, но не ми сподели и тя снимка. Confused
Акашо мър, ти ми беше казала, че си от друго място, ама убий ме не мога да се сетя. Crazy

Иначе къде без Нидялко, ваш виден, колоритен съгражданин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия