Кои потребители са ви приятни?

  • 38 481
  • 986
# 615
Трещо, ако не си приготвила поне една снимка за цялото това време посветено на теб, жесток човек си Crossing Arms.
Виж целия пост
# 616
Леле, леле, какво става тук. Ще плясна накрая една снимка, та ще ви видя .....

КОГА?
Виж целия пост
# 617
 Ау, това ми е мечтата - да видя на фото Трещи и Анди.
Виж целия пост
# 618
Андариел съм се отказала да я чакам.
Виж целия пост
# 619
Ау, това ми е мечтата - да видя на фото Трещи и Анди.

Заедно ли  Laughing
Виж целия пост
# 620
 Заедно, поотделно, както ви е удобно.

  Айде бе, имайте милост  Laughing
Виж целия пост
# 621
Тъкмо оглеждам коя цица ми е по-увиснала - лявата или дясната.
Трещи, остави на нас да преценим.  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 622
Смарти, да, тя беше готина. Радвам се, че поне във Фейсбук редовно я засичам, тук се изгуби Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 623
Трещи, реши ли вече за цицата  Mr. Green
Виж целия пост
# 624
Начи, пречите ми да работя. Вместо да пиша, в главата ми са само циците на Трещерица, и току надничам да видя дали ги е щракнала вече  Crossing Arms
Виж целия пост
# 625
Да видя Анди, Трещерица и Шанти са ми голяма форумска мечта.

Иначе по темата, приятни са ми устроумните, виртуално-усмихнатите, малко нестандартни форумни индивиди.

Жалко, че не мога да влизам често и да взимам по-голямо участие. Наистина ми е забавно

 Sunglasses
Виж целия пост
# 626
Съвсем се отпуснахте.... Simple Smile
Виж целия пост
# 627
Трещерица ще видите, когато Вълкът си покаже дългия ник.

Черна котке, една съфорумка разконспирира жената от аватара ми. Беше някаква източноевропейска моделка. Чехкиня?  Rolling Eyes Нещо такова.
Виж целия пост
# 628
Аз пък съм запомнила Янечек като много цапната в устата.Няма да забравя едно от предложенията към Катрала миналата година, когато тя подготвяше въпросника за Мис Бгмама.Та предложението беше: Можете ли да пръднете с шунда?  Joy
Не ми се рови сега да търся цитата Crazy
Виж целия пост
# 629
Черна котке, една съфорумка разконспирира жената от аватара ми. Беше някаква източноевропейска моделка. Чехкиня?  Rolling Eyes Нещо такова.

   Ясно, мерси. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия