Време не остана до срещата мечтана на ОКТОМВРИйчето и мама - ТЕМА 12

  • 30 715
  • 750
# 15
Galkaa23_SF., на мен са ми излезнали адски много черни точки, сдобих се и с лунички. Абе въобще, който ми кажа че всички бременни жени били хубави #2gunfire

Хахахах,дрън-дрън... поне аз съм с момиче и май е вярно,че взимали от красотата..нз за мамите с момчета.. hahaha Joy
Виж целия пост
# 16
И на мен ми казаха, че щом е момиче ще погрознея, защото тя краде от красотата  Laughing А при момчетата заради мъжките хормони лицето на майката се изчиства и засиява, да си кажат мъжките мами Simple Smile
Виж целия пост
# 17
На мен пък ми подейства обратно - преди имах пъпки,а сега ми се изчисти лицето доста....Но при мен може да е от Утрогестана който пия (Прогестерон).
Виж целия пост
# 18
Аз нямам пъпки или петна,но за сметка на това ми поникнаха косъмчета по коремчето  Blush Хормони какво да се прави  Crazy Само се надявам като родя нещата да се нормализират.
ЛМД,благодаря за новата темичка,както и че ме вписа  Hug
Виж целия пост
# 19
Аааа моля ви.....уж момиче чакам......а на майка ми приятелките като ме видяха казаха че съм се разхубавила..... newsm78 Аз не мога сама да се определя
Виж целия пост
# 20
Аз като майка на момче, мога да кажа, че това са пълни глупости. Бях заприличала на тюлен първата бременност. Нищо красиво нямаше в мен. Сега пак така се чувствам с момиче и момче.
Виж целия пост
# 21
И на мен ми казаха, че щом е момиче ще погрознея, защото тя краде от красотата  Laughing А при момчетата заради мъжките хормони лицето на майката се изчиства и засиява, да си кажат мъжките мами Simple Smile
Действително от началото на бремеността до сега не съм имала нито една пъпчица  Party
Виж целия пост
# 22
Относно пъпките... В началото на бременността имах доста и правих 2 пъти в седмицата маски с хума - много съм доволна, много добре изчиства лицето. Сега по-рядко ги правя (от мързел), но е полезно и ефективно  Naughty
Виж целия пост
# 23
Аз имах доста пъпки до към 5-ти месец, сега съм малко по-добре...
Виж целия пост
# 24
Чакаме момче Simple Smile и в началото имах пъпки, но сега вече всичко е наред  Peace
Виж целия пост
# 25
Изобщо не е вярно това с момиче/момче. Чакам момиче и всички ми повтарят, че съм се разхубавила, което означавало, че видеозонът лъжел. И коремът ми бил остър напред, нямало начин да е момиче. Постоянно по улицата някакви циганки, сервитьорки и т.н. ми казват, че съм с момче. Аман!
Иначе за пъпките - имам чувството, че около датата на цикъла ми се появяват. Не зная дали е възможно, но веднъж в месеца ми излизат няколко пъпки едновременно и след това отшумяват.
Виж целия пост
# 26
Абсолютни глупости са това за красотата и пола на бебето.Изглеждам по сходен начин и с двете си бременностти,а първия път родих момиче,сега чакам момче.Сега съм само повечко пораснала на годинки и кг,но и вчера една млада продавачка ми направи комплимент,че съм хубава бременна.На мен като се замисля най ми се радват продавачките в магазините за хс.Явно покрай големия корем им изглежда,че хапвам доста.  Mr. Green
Виж целия пост
# 27
никога лицето ми не е било таково...ситни пъпчици от 7м,какво ли не ползвам...на моменти са,ту се махат,после пак. важното е да не се стискат,защото на мен лично ми стават на рани.
Виж целия пост
# 28
Да ни е честита новата тема Simple Smile
Аз май не съм писала скоро, ама днес не мога да се сдържа - колкото пъти стана си имам един израстък под едната гърда - това малкото така яко показва краче, че хората ме заглеждат, защото много се вижда  голямо шаване му удря днес! Иначе да дам и аз един бърз отчет.  Имаме кошарка малка, количката от Англия дойде - страхотна е, имам си вече и помпа на Медела, в неделя със свеки преместихме нещата на каката и установих, че имам ужасно много дреки, дори и бодита с къс ръкав за малката беба и само трябва да изпера  остават ми 2 сутиена за мен и олио за тяло за бебка, както и шампоан пяна за главата и сме готови Simple Smile
За пъпките - аз имам рядко, сега не съм имала, тук-такем ми се появява някоя малка.. косъмчетата в началото на бременността много ми растяха, посредата намаля бързината на растежа и сега пак се засили.. и аз го нося както и каката уж за момче - ама ето, две момичета са Simple Smile
Виж целия пост
# 29
 Simple Smile цоп
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия