Време не остана до срещата мечтана на ОКТОМВРИйчето и мама - ТЕМА 12

  • 30 715
  • 750
# 75
Деси, честито за бебчето  baloni Бързо възстановяване и много здраве !

Имам едно въпросче...освен седмичните прегледи след 36та г.с други прегледи планирате ли ? Някъде прочетох че е хубаво да се ходи пак на Ултразвук за да се проследи развитието на бебчето..вие какво мислите ? Аз чак след 2 седмици имам запис на тонове и засега нищо друго. Не броя тези които са ж.к. и там само ми мерят кръвното и размера на корема т.н.
Виж целия пост
# 76
Какви 6 страници, какви 5 лева  newsm47 newsm44 . Бях на училището за мами, а вие сте изписали света  Joy

Някой да ме добави в първата страница, че скоро ще родя, пък дори не фигурирам там  hahaha

термин 06.10 - първа бременност - момче  stork-boy

И като говорим за момчета - една хубава съм станала  hahaha Въпреки кошмарните начални месеци, които не знам как преживях, съм се разхубавила. И коремчето ми е добре оформено, кожата ми чиста... имам някакви петна по гърдите, ама много си ги харесвам  Rolling Eyes

Утре почвам да пера дрехите на бебко и да наредя чантите за болницата, че почнах да се стряскам. Време не остана ей....  Crazy

Деси, честито и тук  smile3525 smile3504 Two Hearts
Виж целия пост
# 77
skeila Да сега като каза се сетих,че имаше една такава изцепка,но от както разбрахме няма такива мами  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 78
Бебовалежа май започва, ние сме супер яка група,имаме си много бебенца.
Честито Деси,да е жив и здрав малкия сладур и много да ви радва  Hug      за пъпките, в началото ми се появиха, а в момента съм със супер изгладено лице и кожата ми е уникална,  пу пу. Иначе и аз имам остро и малко коремче и всички ми викат момче момче, ама няма момиче ще е хихи.  
Виж целия пост
# 79
Здравейте, момичета. Първо искам да благодаря на всички за подкрепата и пожеланията. Историята започна още като си легнах, усещах силни бодежи ту в кръста, ту в корема. Заспала съм и в 3ч се събуждих с напъни за голяма нужда. Отидох до тоалетна, само се изпишках и видях едно мазно петно на плочките, но не му обърнах кой знае какво внимание. Като посегнах да се избърша видях, че бельото ми е цялото такова мазно и разбрах. Събудих ММ, оправих се, отидохме в болницата, там си ме прихотвиха както си му е реда, започнаха болки и в 6ч бях с 4см разкритие, в 8 също бяха 4см, в 9 ме включиха на система, билките станаха непоносими, а разкритието ми нямаше и 5см още и в момента, в който АГ ми спимена секцио бях готова без да се замисля.. Вкараха ме, приспаха ме и се събудиих мама.  Hug Бебо хо видях веднъж само, защото пиради целия месец преднина не може да се адаптира и да заплаче както трябва, а само скимти като котенце. Сега го гледат в неонатологията и му създават условията на матката за да се адаптира. Иначе като размери и вс си е доносен, но като термин не е. Дано по-скоро се оправи и да ми го дават са си му се радвам Praynig
Виж целия пост
# 80
Деси, честито бебче, да е живо и здраво! Скоро да се гушкате, а на теб бързо възстановяване!   bouquet
Виж целия пост
# 81
Деси, честито Hug Пожелавам ви скорошно изписване и да е много здрав малкия юнак Heart Eyes
Виж целия пост
# 82
Деси скъпа,всичко ще бъде на ред,стискаме палци с моята бебка  Praynig бързо възстановяване ти пожелавам   bouquet
Виж целия пост
# 83
Честито, Деси! Скоро да се гушкате във вкъщи.   bouquet
Виж целия пост
# 84
Деси, още веднъж честито и бързо да ти го дават да го гушкаш!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 85
Честито, маминки! Да сте живи и здрави, и вие и бебчетата! Бързо възстановяване!  Praynig
Виж целия пост
# 86
Честито бебче Деси!
Аз с първото си момче бях кристална, а сега с второто съм като далматинец, ама грозен  Cry Петна по челото, над веждите, по скулите и над горната устна, като мустак  ooooh! Дано се махнат  Praynig
Аз ще раждам със секцио, но още не сме планували дата с док, иначе аз съм я измислила, но последната дума е на док.
Виж целия пост
# 87
Аз от 2-3 дни не съм влизала във форума, а вече имаме нова тема и нови бебета! И то момченца  smile3501 Да са живи и здрави новите душици и мамите  Hug Сега се сетих за един цитат, не помня къде съм го срещала, но беше много отдавна: "Всеки път, когато се роди ново бебе, се ражда и нова майка", така че поздравления за новата роля в живота ви, момичета.
Аз също от утре, понеже излизам в отпуска, се захващам активно с пазаруването, като ще започна с багажа за болницата, че така като гледам си трябва вече. Laughing Планирам и да се включа в лекциите за бъдещи родители. Има ли бремелинки от Варна, които ще посещават лекциите септември?
Виж целия пост
# 88
Деси, да ти е жив и здрав юнакът! И аз съм родена на втория ден от 9-тия месец, точно 3100 Grinning Ти си знаеше, че наближава, така че вярвам не си била тотално неподготвена психически. Важното е, че с бебчо сте добре! Леко възстановяване от мен :*
Виж целия пост
# 89
Изведнъж ме осени какво се канех да питам днес, докато бях в офиса  Whistling
До къде стигнахме с избора на вестителки? Имаме ли вече яснота на кой да пишем, когато момента настъпи, за да разпространи новините?   ruporuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия