Есен на вратата чука, ноемврийска мама по магазините се лута

  • 36 140
  • 709
# 210
Относно количките - в събота капарирахме Джейн Муум в син цвят - опитвам се да пейстна снимка, но нещо не ми се получава, давам линк http://www.adria.bg/bg/pr/muum-koos-3v1-qab.html
Аз не исках толкова рано да взимаме нищо, но до 15.09 имат намаление на всички колички и накрая реших, че при тази цена намалението си е 200 лв. (тя количката ще е от свеки, но все пак сумата е доста голяма)
Виж целия пост
# 211
Относно количките - в събота капарирахме Джейн Муум в син цвят - опитвам се да пейстна снимка, но нещо не ми се получава, давам линк http://www.adria.bg/bg/pr/muum-koos-3v1-qab.html
Аз не исках толкова рано да взимаме нищо, но до 15.09 имат намаление на всички колички и накрая реших, че при тази цена намалението си е 200 лв. (тя количката ще е от свеки, но все пак сумата е доста голяма)
Блазе ти.Моята свекърва вчера купи едно гащеризонче за 3лв и когато го прибираше в гардероба се изцепи"бебето вече може да се ражда,аз вече съм готова"А аз имам още 2 мес.
Виж целия пост
# 212
Вярно е, в това отношение не мога да се оплача. Откак сме им казали, че съм бременна само се чудят как да ми угодят, даже прекаляват малко. Например - звънят ми всеки ден да проверяват как съм, преди сме си говорили само на празници като се съберем и то като да не е без хич... Да са живи и здрави, като поотрасне детето ще имам кой да го гледа.
Виж целия пост
# 213
Добро утро, момчета Simple Smile
Тази сутрин бебо си направи едночава гимнастика, имах чувството че прави салта  Grinning
И ние си имаме вече легълце и скрин. Според мен е рано да ги слагаме и ми се иска към края на месеца, но ММ няма търпение и ще видим до кога ще издържи Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Ако са нови мебелите е хубаво да се сглобят,за да се проветрят.Новите миришат на боя,лак и лепило.
Виж целия пост
# 215
Искам да попитам мамите с отрицателен резус фактор бихте ли си Анти д гамаглобулин в 28 седмица,ние я пропуснахме но доки не ме оставя намира иска да ми е слага 34 седмица, и после детето ако е положителна след като се роди до 72 часа
И 2-та пъти само антителата са ми следили и те бяха отрицателни. И 2-мата големи се родиха с отрицателен Rh и не са ми слагали инжекция.

Чела съм, но не помня къде вече, че из 'Европата' слагали точно в 28-ма седмица такава инжекция превантивно. Т.е. мисълта ми е, че се прави.
Сега - при отрицателни антитела - дали е необходимо, лекар трябва да каже...
Виж целия пост
# 216
Здравейте бременелки Simple Smile Не мога да си изчета, а само 1 ден ме нямаше  Hug
Ние вчера с милото ходихме по магазините, да огледаме къде какво има. Като цяло списъка ми не е напълно готов, защото няма кой да ни дава нещо и незнам и аз какво точно ще ми трябва. Започнах да си записвам кога и от къде трябва да се вземат и носят документи след раждането, защото моето ММ изобщо не обича да се занимава  и да пита и търси и мисля че така ще е по - лесно,защото иска не иска трябва да ходи  #Crazy
Нашата кошара ще я поръчаме края на тази седмица и тя ще дойде началото на октомври. Мисля като си я взема и да си я сглобим (стига ремонта ни да е свършил, който още не е започнал  #2gunfire )
Момичета, вие колко килограма сте качили? Питам моя док как вървим и аз и бебка с кг - а той ми каза изглеждате добре Simple Smile В началото първия ми АГ ми каза че ако мина 16 кг ще сме на диета, а аз за сега съм +12 и се чудя това добре ли е или вървя много бързо на горе?
Лек и усмихнат ден на всички бременелки Simple Smile
Виж целия пост
# 217
В петък бяхме на консултация малкото футболистче е много добре , вече тежи 1,700.Искам да попитам мамите с отрицателен резус фактор бихте ли си Анти д гамаглобулин в 28 седмица,ние я пропуснахме но доки не ме оставя намира иска да ми е слага 34 седмица, и после детето ако е положителна след като се роди до 72 часа
Аз също съм с отрицателен RH, но докторът хич не си дава зор да ми бие нищо, тъй като засега нямам антитела (правят ми изследване всеки месец).
Вчера бяхме на сватба, музиката силна, дъни... бебето се съдра да ме рита и блъска. Милото, сигурно доста се е стряскало  Laughing
Виж целия пост
# 218
Gabi количката ми се вижда много хубава, отговаря на критериите, които аз гледах. Единствено колелата ми се виждат малки, но може би така изглеждат на картинката  Simple Smile В какъв цвят искате да я вземете?
Момичета, благодаря за коментарите. Гумите не са от най - малките, претенции за цвета нямам, стига нюанса да ми харесва. Още не сме ходили да гледаме на живо нищо. И моя мъж все си мисли, че има време, но леглото се чака 25 дни, пък и нали е хубаво да се сглоби, за да се проветри. Като ви чета повечето от вас са вече готови с основните покупки, а ние още не сме почнали.
Виж целия пост
# 219
Gabi количката ми се вижда много хубава, отговаря на критериите, които аз гледах. Единствено колелата ми се виждат малки, но може би така изглеждат на картинката  Simple Smile В какъв цвят искате да я вземете?
Момичета, благодаря за коментарите. Гумите не са от най - малките, претенции за цвета нямам, стига нюанса да ми харесва. Още не сме ходили да гледаме на живо нищо. И моя мъж все си мисли, че има време, но леглото се чака 25 дни, пък и нали е хубаво да се сглоби, за да се проветри. Като ви чета повечето от вас са вече готови с основните покупки, а ние още не сме почнали.
Габи и ние сме на същото положение. Освен шишета и помпа нищо нямам  Embarassed Милото все си повтарям че много бързам, че за това било термин- да излезе бебка около него и тем подобни мъжки мисли  #2gunfire
Настоях за кошара защото и на мен ми казаха между 20 и 40 дена да се надяваме че бебка ще седи на топло докато дойде че поне да има къде да легне  #Crazy
Виж целия пост
# 220
Gabi, аз ползвах тази количката с баткото и в предните ми коментари съм писала, че не съм доволна. Като цяло е хубава, 3 коша,лесно се сгъва, но до там. Големи проблеми имах с гумите, особено като сме си били в БГ, предните се напрягат страшно много, лесно се чупят. Изкарах до около 2-та годинка и накрая рамката опираше в гумите от тежестта на детето, търкаше се някак си. След това си купих лятна и тази я захвърлих.
Сега като опитна мама  Mr. Green искам с големи гуми, въртящ кош и други екстри.
Виж я на живо все пак  Peace

Ние изкарахме много динамичен уикенд. Събота ходихме да берем боровинки в една местност извън града, децата се забавляваха много, но на мен ми беше доста трудно из горите.
Вчера пак из молове и паркове, а днес правя сладко от боровинки и съм капнала. И къщата е на горе с краката, но май ще си почивам, докато дойд време да взема малкия от градина.

До тук съм купила само 4 бодита от Лидл, че бяха на промоция и нищо друго. Все рано ми се струва  ooooh! а времето си минава.
Виж целия пост
# 221
Момичета, вие колко килограма сте качили? Питам моя док как вървим и аз и бебка с кг - а той ми каза изглеждате добре Simple Smile В началото първия ми АГ ми каза че ако мина 16 кг ще сме на диета, а аз за сега съм +12 и се чудя това добре ли е или вървя много бързо на горе?
Лек и усмихнат ден на всички бременелки Simple Smile

Аз дотук съм качила около +13 кила, а истината е, че в последния месец съм качила макс +1 кило, което значи, че преди това явно съм допуснала някъде грешки  newsm78 Joy
То си е индивидуално де, но нали препоръчителното качване го водят до към +12-15 кила МАКС  Rolling Eyes А като чувам как всички говорят и казват от опит, че последното тримесечие качваш мълниеносно, не ми се мисли изобщо  Tired
Виж целия пост
# 222
Утре съм на ЖК и ще ви кажа колко са кг. с точност,ама на предното теглене бях +18 кг.... Вече 100% съм ударила 20  Joy  Така че, хич не ми се оплаквайте от вашите 10-12 кг  hahaha
После ще отслабваме дружно и ще споделяме различни техники  Laughing Сега важното е бебчовците да се родят живи и здрави.  Hug
Виж целия пост
# 223
Аз съм се застопорила на 11+ от близо месец. А иначе не ям по малко незнам как стана така.
Виж целия пост
# 224
После ще отслабваме дружно и ще споделяме различни техники  Laughing Сега важното е бебчовците да се родят живи и здрави.  Hug

 newsm10
И аз съм на това мнение, ще му мислим после!
При мен бях +12кг последно, но май съм в застой, нямам и апетит напоследък, ще видим на 17-ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия