Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представляват лезиите на ендометриума?
Какво представлява спермограмата с Крюгер и какви са нормалните стойности?
Каква е процедурата на ко-култивиране и колко струва тя?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представляват лезиите на ендометриума?
-
Какво представлява спермограмата с Крюгер и какви са нормалните стойности?
-
Каква е процедурата на ко-култивиране и колко струва тя?
-
Какво е мнението за клиниката на д-р Щерев и какви са препоръките за пациенти, които се подготвят за опит в нея?
-
Какво представляват генетичните изследвания и какво е значението на техните резултати?



после поне втория опит бяха 50/50 инвитро/икси..Не знам защо не го забравят това икси и не ползват апаратурата за имси. Ясно е, че щом е икси, значи има и мъжки фактор. Така и така бодат яйцеклетката, поне да избират по-добри сперматозоиди..Убедена съм, че това беше проблема и още съм им обидена. Иначе от всичко останало досега не мога да се оплача..